Domov / Buďchlap.cz
Buďchlap.cz

Hodnocení Buďchlap.cz

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(0 recenzí)


Popis

Budchlap.sk nabízí zákazníkům stylové pánské oblečení. V široké nabídce produktů najdete trička, košile, mikiny, rifle, kraťasy a mnohé další produkty. Také si můžete vybrat z nabídky doplňků v podobě opasků, peněženek, motýlků nebo kšiltovek. Pravidelně pro Vás aktualizujeme informace o akcích, kupónech a slevových kódech z obchodu Buďchlap.czBuďchlap.cz v jiných zemích

sk

Buďchlap.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

Buďchlap.cz 5%

BuďChlap.cz slevový kód 5 % na nákup

Ušetřete 5 % z vášho nákupu na Budchlap.cz. Stačí když při nákupu zadáte slevový kupón a sleva je vaša. Využijte nejlepší akce na Budchlap.cz.

01.02.2021
9
5%
Buďchlap.cz Doprava
zdarma

Bezplatné doručení při nákupu nad 2750 Kč

Nakupte na eshopu Budchlap.cz stylové pánske oblečení nebo obuv a získejte dopravu zcela zdarma! Platí při objednávce nad 2750 Kč.

Do odvolania
1
Buďchlap.cz AKCE

Zaregistrujte se a využívejte výhody věrnostního programu

Zaregistrujte se do věrnostního programu na Budchlap.cz a získávejte pravidelné slevy z nákupu a další výhody na Budchlap.cz

Do odvolania
0

Internetový obchod Buďchlap.cz je místo, kde si každý chlap jednoduše najde svůj styl oblečení, které mu vyhovuje. Celkově na stránce budchlap.cz najdete přibližně 6000 produktů pánského oblečení a doplňků. V obchodě tak najdete trička, mikiny, bundy, kabáty, rifle, svetry, saka či košile. Z doplňků si zde můžete vybrat peněženky, kravaty, opasky, motýlky, šle a mnohé další produkty.

Moderní obchod se skvělými funkcemi

Kromě velkého výběru oblečení se obchod budchlap.cz vyznačuje i svými skvělými cenami, které pozitivně hodnotí i zákazníci ve svých recenzích na Heurece. Kromě příznivých cen je také třeba vyzvednout rychlé doručení objednávky. V případě nespokojenosti můžete své zboží bezproblémově vyměnit už do 14 dní od doručení.

Můžete si vybrat vlastní outfit!

Zajímavou kategorií, kterou najdete na stránce budchlap.cz je i takzvaný OUTFIT, kde máte vyskladané různé kombinace oblečení, doplňků a obuvi, které si můžete koupit za jednotnou cenu, jako jeden outfit. Pokud tedy nejste dobrý v kombinování svého oblečení, tato kategorie je pro vás, jako stvořená. Také zde můžete najít nějakou inspiraci pro svůj styl oblékání.

Využijte svůj slevový kód a nakupujte levně

Obchod budchlap.cz je u pánů velmi oblíbeným i díky častým slevovým kódem, které pro své zákazníky nabízí. Při využívání těchto slevových kódů, které najdete na naší stránce můžete ušetřit několik desítek eur, nebo si koupit například tričko navíc.

Zadání slevového kódu do obchodu budchlap.cz není nic náročné a zvládne to určitě každý. Jednoduše si jen vyberte věc, která se vám líbí, podívejte se na slevový kupón na naší stránce a při placení ho zadejte do políčka k tomu určeného.

Zákaznická podpora

Pokud byste náhodou potřebovali pomoc s vaší objednávkou obchod budchlap.cz nabízí i rychlou zákaznickou linku, která funguje od pondělí do pátku v časovém rozmezí (8:00 - 16:00 hod). E-shop však můžete kontaktovat také prostřednictvím jejich mailové adresy.

Často kladené dotazy

V internetovém obchodě Buďchlap.cz můžete využít velký počet různých slev. Využít můžete například aktuální slevové kupóny, které najdete na naší stránce. Také můžete využít i věrnostní program.

Vyřizování objednávek obchodě Buďchlap.cz je rychlé a svou objednávku tak můžete mít v rukou od 3-5 pracovních dnů.

Na Buďchlap.cz můžete vrátit nebo vyměnit zboží do 14 dnů od převzetí zboží.

Hodnocení

Přidejte své hodnocení

Máte s tímto místem zkušenost?
Přidejte své hodnocení a pomozte ostatním najít dobrou služby nebo je naopak varujte před možným rizikem nebo podvodem.

* Povinný údaj