Domov / Herbatica.cz

Hodnocení Herbatica.cz

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(4 recenzí)


Popis

Internetový obchod Herbatica.cz se specializuje na produkty v péči o celé Vaše tělo. V nabídce najde širokou nabídku přírodní kosmetiky a medicíny, které zlepšují zdraví vašeho těla i pokožky. Získáváme pro Vás vždy aktuální informace o akcích, slevových kuponech a kódech internetového obchodu Herbatica.cz.Herbatica.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

Herbatica.cz AKCE

Akční ceny produktů - výprodej až 50 % Herbatica.cz

Využijte akční ceny produktů na Herbatica.cz. Vybrané produkty najdete v eshopu se slevou až 50 %.

Do odvolania
0
Herbatica.cz Doprava
zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Nakupte na Herbatica.cz v hodnotě nad 1000 Kč a získejte dopravu na celý nákup zcela zdarma.

Do odvolania
0
Herbatica.cz AKCE

Přihlaste se k odběru newsletteru a získáte 10 % slevu jako dárek

Přihlaste se v eshopu Herbatica.cz k odběru newsletteru a získejte slevu 10 % z vašeho nákupu jako dárek.

Do odvolania
0

Hodnocení Herbatica.cz

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(4 recenzí)


Popis

Internetový obchod Herbatica.cz se specializuje na produkty v péči o celé Vaše tělo. V nabídce najde širokou nabídku přírodní kosmetiky a medicíny, které zlepšují zdraví vašeho těla i pokožky. Získáváme pro Vás vždy aktuální informace o akcích, slevových kuponech a kódech internetového obchodu Herbatica.cz.Zdraví. Krása. Příroda. To jsou hlavní pilíře, podle kterých lze definovat sortiment oblíbeného e-shopu Herbatica.cz. Každý, kdo preferuje kvalitní a velmi šetrné kosmetické produkty a zároveň inklinuje k udržitelnému životnímu stylu, musí být ze sortimentu nadšený. A pokud navíc při nákupu uplatníte slevové kódy či kupony, jež najdete na našem webu, ušetříte nezanedbatelnou částku.

O Herbatica.cz

Za projektem Herbatica stojí malá rodinná firma se zkušenostmi s obchodem již od roku 1991. E-shop však vznikl „až“ v roce 2015 díky lidem se společnou životní filosofií – blízkým vztahem k cirkulární ekonomice, zdravému stravování a ochraně přírody. A právě proto je sortiment internetového obchodu plný produktů, které zákazník nenajde na každém „internetovém rohu“. Prodejce si pečlivé vybírá autentické dodavatele veškeré vystavené zboží drží skladem. O kvalitě výrobků svědčí vynikající hodnocení a kladné recenze na serveru Heureka.cz.

Věrní zákazníci se mohou zdarma zaregistrovat do Herbatica klubu a získat speciální „VIP“ ceník i přednostní informace o novinkách. Spoustu informací o produktech a jejich přínosu pro zdraví však mohou získat také neregistrovaní uživatelé na blogu, který se nachází přímo v e-hopu.

Mateřská firma sídlí v krásném slovenském lázeňském městě Piešťany umožňuje nákup přes Herbatica.sk.

Jaké zboží v e-shopu Herbatica.cz zakoupíte?

Základním kamenem je zboží spadající do kategorie „sibiřské medicíny“. Jedná se o kvalitní jedlé oleje, masážní přípravky, produkty pro zmírnění kožních potíží, přípravky pro posílení imunity a správné fungování vnitřních orgánů – a spoustu dalších vysoce kvalitních produktů, jež lze bez nadsázky označit jako dědictví legendárních ruských bylinkářů a léčitelů.

V e-shopu zároveň seženete produkty pro svou ekologickou domácnost – od šetrných čisticích prostředků přes nádobí až po ekologické pomůcky pro péči pro tělo. V sekci potravin a doplňků narazíte na čaje včetně ruských speciálek, kávu, žvýkačky i přírodní léky.

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Jolana 14.02.2021

V e-shopu Herbatica nakupuji delší dobu, protože většinu produktů nikde jinde neseženu. Sibiřská medicína udržuje dobrou imunitu mě i celé mojí rodině. Cením si také slevových akcí – při posledním nákupu jsem si vytočila 20% slevu, a navíc ještě použila kupon. Jinak bych si asi nákup některých (dražších) produktů rozmyslela :-)


Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Alfréd 14.02.2021

Hledal jsem přírodní medikamenty, které by mě postavily do latě. Vyzkoušel jsem jezevčí tuk – a podle mě to byl právě tento přípravek, díky kterému jsem poslední nachlazení přežil bez větší újmy. Přírodní kosmetika z nabídky Herbatica.cz funguje skvěle, ale asi tomu musí člověk i trochu věřit.


Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Petr 14.02.2021

Na e-shop jsem narazil docela náhodou, když jsem hledal něco o detoxikaci organismu. Našel jsem pár skvělých tipů na blogu a rovnou si pořídil několik doporučených produktů. Ještě před tím jsem ale prohledal internet a našel slevové kupony. Slevička pocit z dobrého nákupu umocnila a tak nějak mi ani nevadilo, že se kurýrní služba opozdila o tři dny. Za to ale prodejce nemohl.


Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Alenka 14.02.2021

Mám blízký vztah k přírodě a snažím se žít tak, abych životnímu prostředí příliš neškodila. S tím souvisí také můj postoj k léčbě zdravotních neduhů. Když je to jen trochu možné, preferuji bylinky a přírodní produkty. Nabídka e-shopu Herbatica mě popravdě nadchla. Se sibiřskou medicínou jsem se do té doby nesetkala, první kontakt byl ovšem naprosto odzbrojující. S čistým svědomím můžu říct, že jsem díky speciálnímu šamponu s karelským minerálem vyřešila problém s masnými vlasy. Doporučuji!


Přidejte své hodnocení

Máte s tímto místem zkušenost?
Přidejte své hodnocení a pomozte ostatním najít dobrou služby nebo je naopak varujte před možným rizikem nebo podvodem.

* Povinný údaj

Exspirované kupóny

Herbatica.cz 12%

Sleva 12 % při nákupu nad 1200 Kč

31.12.2020
0
12%
Ukaž slevový kód
HERBAKUP19
Herbatica.cz 10%

Sleva 10% na produkty Beauty Jar při nákupu nad 499 Kč

31.12.2020
0
10%
Ukaž slevový kód
BEAUTYJARDGN
Herbatica.cz 50 Kč

Sleva 50 Kč Herbatica.cz

31.12.2020
0
50 Kč
Ukaž slevový kód
2020AFFIL2
Herbatica.cz 10%

10 % slevový kupón Herbatica.cz na celou kategorii pohyb

28.02.2021
0
10%
Ukaž slevový kód
POHYB
Herbatica.cz 15%

15 % slevový kupón Herbatica

02.04.2021
0
15%
Ukaž slevový kód
DD2160
Herbatica.cz AKCE

Sleva -13 % na značku EcoLatier

29.04.2021
0
Ukaž slevový kód
Herbatica.cz 15%

Zľavový kód 15 % na Herbatica.cz

31.05.2021
0
15%
Ukaž slevový kód
21DARCEK60
Herbatica.cz 15%

15% sleva s kuponem na Herbatica.cz

31.08.2021
0
15%
Ukaž slevový kód
177DD22