Domov / KnihyKazda.cz

Hodnocení KnihyKazda.cz

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(4 recenzí)


Popis

Knihykazda.cz se zaměřuje zejména na nadšence čtení a knih. Jedná se o nakladatelství Kazda. V nabídce produktů najdete na prodej různé knihy, audioknihy, Eknihy, a také DVD nebo CD. Sledujeme pro Vás aktuální informace o slevových kódech, kupónech a různých akcích internetového obchodu Knihykazda.czKnihyKazda.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

KnihyKazda.cz 5%

5 % sleva na nákup Knihykazda.cz

Nakupte na Knihykazda.cz výhodně. Uplatněte si při nákupu slevový kupón a získejte 5 % slevu na nákup.

Do odvolania
1
5%
KnihyKazda.cz AKCE

Přihlašte se k odběru novinek a jako dárek získejte 5 % slevu na první nákup

Přihlaste se v eshopu Knihykazda.cz k odběru newsletteru a získejte slevu 5 % z vašeho prvního nákupu.

Do odvolania
0
KnihyKazda.cz Doprava
zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 799 Kč

Nakupte na Knihykazda.cz v hodnotě nad 799 Kč a získejte dopravu na celý nákup zcela zdarma.

Do odvolania
1

Hodnocení KnihyKazda.cz

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(4 recenzí)


Popis

Knihykazda.cz se zaměřuje zejména na nadšence čtení a knih. Jedná se o nakladatelství Kazda. V nabídce produktů najdete na prodej různé knihy, audioknihy, Eknihy, a také DVD nebo CD. Sledujeme pro Vás aktuální informace o slevových kódech, kupónech a různých akcích internetového obchodu Knihykazda.czNečteš a nevíš! Hláška z kultovního filmu Kurvahošigutentag zlidověla a realitu vystihuje perfektně. Chceme-li se něco dozvědět, měli bychom si pravidelně dopřávat pořádnou porci kvalitního čtiva. Víc než dost ho nabízí nakladatelství KAZDA v e-shopu knihykazda.cz. A když je na knihy pořádná sleva, nakupuje se o moc líp. Slevové kupony a kódy na našem webu vám takové nakupování umožní.

O nakladatelství KAZDA

Statistiky uvádí, že dospělý Čech přečte v průměru 13 knih za rok. Je to moc, nebo málo? Někdo preferuje kvantitu, jiný si tituly pečlivě vybírá. Ale ať už patříte do první, nebo druhé skupiny, případně čtete hodně – a vždy si dáváte na výběru záležet, nabídka nakladatelství KAZDA vás uspokojí.

Pod hlavičkou českého nakladatelství vychází výjimečné knihy o přírodě, umění, netradičním cestování či udržitelnosti. Filosofie staví na silných pilířích v podobě důrazu na vnitřním obohacení čtenáře, podpoře vztahu k přírodě a formování udržitelnější budoucnosti. Jména jako Tim Birkhead (britský ornitolog), Merln Sheldrake (mykolog) či Peter Wohlleben (známý německý lesník a ochránce přírody) jsou zárukou skvělého čtení. Jinými slovy, nakladatelství servíruje tituly vhodné pro čtenáře, kteří hledají něco jiného než obyčejnou odpočinkovou literaturu bez vyšší hodnoty. Na druhou stranu si na své přijdou všechny skupiny zvídavých knihomolů.

Co najdete v e-shopu knihykazda.cz?

Jak zaznělo výše, nakladatelství KAZDA potěší široké spektrum čtenářů. V kategorii knih pro děti a mládež najdete leporela, knihy o přírodě, dobrodružné příběhy a další záživné čtení. Mnohem početnější jsou však kategorie knihy pro dospělejší čtenáře. Kromě zmíněných kategorií jako cestování či zdravý životní styl a umění jsou nedílnou součástí nabídky také knihy o bydlení.

Nakladatelství KAZDA jde s dobou a myslí i na příznivce audioknih a e-knih. Nabídku doplňují CD a DVD.

Navnadili jsme vás? Než se do e-shopu vydáte pro čerstvé čtivo, nezapomeňte se ujistit, zda se na dané zboží nevztahuje slevová akce.

Často kladené dotazy

Nakladatelství Kazda má pro zákazníky spoustu atraktivních slev. Možností, jak při nákupu ušetřit třeba i 40 % z nákupu, je rovnou několik. Prozkoumejte akční tituly a nezapomeňte se informovat, zda právě neprobíhá výprodej. Stejně tak vám může pomoct ušetřit slevový kupon. Platné slevové kódy vždy najdete na našich stránkách.

 

Ušetřit mohou také knihovny. Registrací získávají 40% slevu na veškerý sortiment a další výhody, jako jsou poštovné zdarma u objednávek nad 1000 Kč, expedice do 24 hodin a 14denní splatnost.

 

Pokud máte zájem o poštovné zdarma, musíte objednat zboží za částku nad 799 Kč.

Ano, v e-shopu knihykazda.cz jsou pro zájemce připraveny dárkové poukazy o různých nominálních hodnotách (v českých korunách i v eurech). Mají elektronickou podobu a obsahují unikátní kód, který lze uplatnit při nákupu zadáním do příslušného pole v nákupním košíku.

Nikoliv. Nakladatelství neprovozuje kamenné pobočky a zboží pouze odesílá.

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Luděk 14.02.2021

V online knihkupectví knihy Kazda vždy najdu skvělé čtení, které mi rozšíří obzory a zkrátí dlouhou chvíli. Tu mám teď během koronakrize až příliš často, o to více si pečlivému výběru nakladatelství cením. Naposledy jsem zakoupil i dárkový poukaz pro kamarádku (nevěděl jsem, kterou knihu vybrat, a právě poukaz se jevil jako dobrý nápad). Udělal ji velkou radost. Také si cením slevových akcí – kupony a kódy mi ročně ušetří několik set korun.


Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Adriana 14.02.2021

Miluju přírodu a v e-shopu knihykazda.cz jsem našla spoustu krásných knih, které potěšily mě i mé nejbližší. A pořídila jsem si odsud také vůbec první audioknihu. Vlastně dvě audioknihy :-) Ale asi zůstanu u konvenční četby, protože ten pocit, když otáčím stránku, je pro mě nenahraditelný. Jinak nemám co vytknout :-)


Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Karel 14.02.2021

Sháněl jsem knihu o houbách a vyhledávače mě dovedly až do e-shopu nakladatelství Kazda, o jehož existenci jsem do té doby neměl ani tušení. Nakonec jsem doplnil knihovničku o pět nových kousků a stal jsem se pravidelným odběratelem výjimečné literatury. Více takových nakladatelství, nebo spíše autorů? :-)


Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Adam 14.02.2021

Moje zkušenosti s e-shopem jsou dobré, zboží přišlo obratem a udělalo radost. V nabídce jsem našel tituly, které jinde nemají. Jsem rád, že vychází i knihy, které jsou na první pohled trochu „jiné“ než běžná literatura!


Přidejte své hodnocení

Máte s tímto místem zkušenost?
Přidejte své hodnocení a pomozte ostatním najít dobrou služby nebo je naopak varujte před možným rizikem nebo podvodem.

* Povinný údaj

Exspirované kupóny

KnihyKazda.cz AKCE

Vybrané knihy se slevou 30 %

31.12.2020
0
Ukaž slevový kód
KnihyKazda.cz AKCE

Den země se slevami -25 %

26.04.2021
0
Ukaž slevový kód
KnihyKazda.cz AKCE

Sleva na všechny knihy z nabídky nakladatelství KAZDA

26.04.2021
0
Ukaž slevový kód