AJprodukty slevové kupóny a kódy

Hodnocení AJprodukty slevové kupóny a kódy

(3 Recenzí)

Doprava

  • Kurýr

Způsob platby

  • Bankovní převod
  • Dobírka
  • Platební karta

Popis

Eshop AJprodukty.cz - se zaměřuje na vybavení pro kanceláře, sklady a průmysl. Na AJprodukty.cz si můžete vybrat produkty od od nábytku, nářadí, stroje až po různé doplňky do vaší kanceláře. Získáváme pro vás informace o akcích, slevových kódech a kuponech v e-shopu AJprodukty.cz.

Podobné e-shopy

4Home.sk v jiných zemích

AJprodukty.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

Každý, kdo tráví podstatnou část dne za pracovním stolem, by mohl o významu kvalitního, funkčního a esteticky atraktivního nábytku a zařízení vyprávět. Pokud vás v dohledné době čeká zařizování kanceláře či zasedací místnosti, poohlédněte se po potřebném zboží ve specializovaném e-shopu ajprodukty.cz, který provozuje švédská nadnárodní společnost AJ. Využijete-li při nákupu platné slevové kupony a kódy, získáte atraktivní slevy a ušetříte. Další možnost zajímavé úspory pak představuje objednávka v době slevové akce Black Friday.

O AJ Produkty CZ

Příběh švédské společnosti začíná v roce 1975, kdy ji v městě Hylteburk – v domě svých rodičů – založil Anders Johansson. Firmu vybudoval na bázi katalogového prodeje a postupem času rozšířil prodej do 20 evropských zemí. Hlavní stan zůstal v rodném Švédsku, kde nyní ve městě Halmstad provozuje sklad s rozlohou cca 33 000 m2.

Součástí skupiny AJ jsou dva moderní výrobní závody – továrna AJ Metal Design, která produkuje kovový nábytek, regály a související sortiment. V AJ Furniture Factory společnost vyrábí nábytek a nábytkové komponenty.

Filosofie značky AJ staví na kombinaci vysoké kvality a dostupných cenách. Sortiment splňuje přísné ergonomické, funkční i designové požadavky, jakožto i důraz na bezpečnost a ekologii. Bezesporu patří mezi nejlepší volbu v dané kategorii.

V České republice má značka AJ nezastupitelné místo od roku 1999, kdy vstoupila na trh pod názvem AJ Bohemia. Nyní působí pod hlavičkou firmy AJ Produkty s.r.o.

AJ Produkty slevový kód

Chcete při nákupu zboží v eshopu AJ Produkty ušetřit? Sleva může být vaše, když využijete platný slevový kód. AJ Produkty také nabízí dopravu zdarma při nákupu nad 2000 Kč.

AJ Produkty katalog

Na nové zboží v eshopu upozorňuje AJ Produkty katalog. Prodejce jich obvykle vydává několik – pro jednotlivá roční období (na jaro či podzim), ale také s vybranou částí sortimentu (např. katalog s regály a vybavení skladů).

Jaké zboží zakoupíte na ajprodukty.cz?

Internetový obchod ajprodukty.cz nabízí ucelený sortiment vybavení pro kanceláře a zasedací místnosti. V dané kategorii najdete kancelářský nábytek (kancelářské stoly s nastavitelnou i pevnou výškou, kancelářské židle a křesla, kancelářské regály, kartotéky, vozíky, stoly na notebook, knihovny a policové regály, kancelářské skříně, výkresové skříně, paravány i celé nábytkové řady), ale také reprezentativní nábytek do zasedací místnosti, zařízení a nábytek do recepce, vybavení pro obchody (prodejní regály, hrabací koše, vozíky, reklamní tabule…), svítidla, trezory a sejfy či venkovní vybavení a zahradní nábytek.

Nezapomeňte při nákupu uplatnit slevové kódy a kupony, které najdete na našem webu.

FAQ

Hodnotenie

Kryštof
14/10/2020

Potřebovali jsme zařídit dvě kanceláře od A do Z a na ajprodukty.cz jsme našli vše potřebné za velmi zajímavé ceny. Na značku AJ jsme narazili poprvé, tím více jsme však byli překvapeni kvalitou zpracování a příjemně nás potěšil i moderní design. Výsledek vypadá fantasticky, v podstatě od třídu výše, než kolik realizace skutečně stála.

Pavlína
10/02/2021

Sháněla jsem nové jídelní sestavy pro svou restauraci a našla je v tomto e-shopu. Slevové kupony mi umožnily nakoupit s výraznou slevou, a nakonec jsem se rozhodla i pro neplánovanou výměnu barových židlí. Určitě nakoupím znovu, snad to ale v dohledné době nebude nutné 🙂

Čenda
12/10/2020

Home office snadno, rychle a levně, v takovém duchu se nesl nákup na ajproduktech. Sehnal jsem vše potřebné, a taky něco navíc 🙂 Mimochodem jsem si konečně pořídil vysněný sejf. Ne, že bych ho urgentně potřeboval, ale v pracovně se vyjímá a byl za akční cenu. Snad ho brzy upotřebím.

Lenka
21/07/2021

Zařizování kanceláře může být stejně zábavné jako zařizování bydlení – stačí vědět, kde se poohlédnout po levném, a přitom pěkném a kvalitním kancelářském nábytku. My jsme ho našli na Ajprodukty.cz a tímto velmi děkujeme za svědomitý přístup k objednávce!