Herbatica slevové kupóny a kódy

Hodnocení Herbatica slevové kupóny a kódy

(4 Recenzí)

Doprava

  • Kurýr
  • Česká pošta
  • Zásilkovna

Způsob platby

  • Bankovní převod
  • Dobírka
  • Platební karta

Popis

Internetový obchod Herbatica.cz se specializuje na produkty v péči o celé Vaše tělo. V nabídce najde širokou nabídku přírodní kosmetiky a medicíny, které zlepšují zdraví vašeho těla i pokožky. Získáváme pro Vás vždy aktuální informace o akcích, slevových kuponech a kódech internetového obchodu Herbatica.cz.

Podobné e-shopy

4Home.sk v jiných zemích

Herbatica.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

Zdraví. Krása. Příroda. To jsou hlavní pilíře, podle kterých lze definovat sortiment oblíbeného e-shopu Herbatica.cz. Každý, kdo preferuje kvalitní a velmi šetrné kosmetické produkty a zároveň inklinuje k udržitelnému životnímu stylu, musí být ze sortimentu nadšený. A pokud navíc při nákupu uplatníte slevové kódy či kupony, jež najdete na našem webu, ušetříte nezanedbatelnou částku. Tradiční ruská či sibiřská medicína je nyní doslova na dosah ruky.

O Herbatica.cz

Za projektem Herbatica stojí malá rodinná firma se zkušenostmi s obchodem již od roku 1991. E-shop však vznikl „až“ v roce 2015 díky lidem se společnou životní filosofií – blízkým vztahem k cirkulární ekonomice, zdravému stravování a ochraně přírody. A právě proto je sortiment internetového obchodu plný produktů, které zákazník nenajde na každém „internetovém rohu“. Prodejce si pečlivé vybírá autentické dodavatele veškeré vystavené zboží drží skladem. O kvalitě výrobků svědčí vynikající hodnocení a kladné recenze na serveru Heureka.cz.

Věrní zákazníci se mohou zdarma zaregistrovat do Herbatica klubu a získat speciální „VIP“ ceník i přednostní informace o novinkách. Spoustu informací o produktech a jejich přínosu pro zdraví však mohou získat také neregistrovaní uživatelé na blogu, který se nachází přímo v e-hopu.

Mateřská firma sídlí v krásném slovenském lázeňském městě Piešťany umožňuje nákup přes Herbatica.sk.

Herbatica – tradiční ruská medicína

Tajga a sibiřské oblasti jsou domovem přírodních národů, které využívají byliny, houby a další přírodní zdroje k výrobě léčivých přípravků. Tradiční ruská medicína Herbatica zpřístupňuje jejich dědictví široké veřejnosti.

Tradiční ruská medicína se zahrnuje léčiva, která byla objevena náhodně i cíleně. V nabídce eshopu Herbatica ji najdete v podobě čajů, potravinových doplňků, jedlých olejů a dalších produktů.

Jaké zboží nabízí eshop Herbatica CZ?

Základním kamenem je zboží spadající do kategorie „sibiřské medicíny“. Jedná se o kvalitní jedlé oleje, masážní přípravky, produkty pro zmírnění kožních potíží, přípravky pro posílení imunity a správné fungování vnitřních orgánů – a spoustu dalších vysoce kvalitních produktů, jež lze bez nadsázky označit jako dědictví legendárních ruských bylinkářů a léčitelů.

V e-shopu zároveň seženete produkty pro svou ekologickou domácnost – od šetrných čisticích prostředků přes nádobí až po ekologické pomůcky pro péči pro tělo. V sekci potravin a doplňků narazíte na čaje včetně ruských speciálek, kávu, žvýkačky i přírodní léky.

FAQ

Zatím nebyl přidán žádný často kladený dotaz

Hodnotenie

Jolana
05/01/2021

V e-shopu Herbatica nakupuji delší dobu, protože většinu produktů nikde jinde neseženu. Sibiřská medicína udržuje dobrou imunitu mě i celé mojí rodině. Cením si také slevových akcí – při posledním nákupu jsem si vytočila 20% slevu, a navíc ještě použila kupon. Jinak bych si asi nákup některých (dražších) produktů rozmyslela 🙂

Alfréd
30/01/2021

Hledal jsem přírodní medikamenty, které by mě postavily do latě. Vyzkoušel jsem jezevčí tuk – a podle mě to byl právě tento přípravek, díky kterému jsem poslední nachlazení přežil bez větší újmy. Přírodní kosmetika z nabídky Herbatica.cz funguje skvěle, ale asi tomu musí člověk i trochu věřit.

Petr
22/02/2021

Na e-shop jsem narazil docela náhodou, když jsem hledal něco o detoxikaci organismu. Našel jsem pár skvělých tipů na blogu a rovnou si pořídil několik doporučených produktů. Ještě před tím jsem ale prohledal internet a našel slevové kupony. Slevička pocit z dobrého nákupu umocnila a tak nějak mi ani nevadilo, že se kurýrní služba opozdila o tři dny. Za to ale prodejce nemohl.

Alenka
30/05/2021

Mám blízký vztah k přírodě a snažím se žít tak, abych životnímu prostředí příliš neškodila. S tím souvisí také můj postoj k léčbě zdravotních neduhů. Když je to jen trochu možné, preferuji bylinky a přírodní produkty. Nabídka e-shopu Herbatica mě popravdě nadchla. Se sibiřskou medicínou jsem se do té doby nesetkala, první kontakt byl ovšem naprosto odzbrojující. S čistým svědomím můžu říct, že jsem díky speciálnímu šamponu s karelským minerálem vyřešila problém s masnými vlasy. Doporučuji!