KnihyKazda slevové kupóny a kódy

Hodnocení KnihyKazda slevové kupóny a kódy

(4 Recenzí)

Doprava

  • Česká pošta
  • Zásilkovna

Způsob platby

  • Bankovní převod
  • Dobírka
  • Platební karta

Popis

Knihykazda.cz se zaměřuje zejména na nadšence čtení a knih. Jedná se o nakladatelství Kazda. V nabídce produktů najdete na prodej různé knihy, audioknihy, Eknihy, a také DVD nebo CD. Sledujeme pro Vás aktuální informace o slevových kódech, kupónech a různých akcích internetového obchodu Knihykazda.cz

Podobné e-shopy

4Home.sk v jiných zemích

KnihyKazda.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

Nečteš a nevíš! Hláška z kultovního filmu Kurvahošigutentag zlidověla a realitu vystihuje perfektně. Chceme-li se něco dozvědět, měli bychom si pravidelně dopřávat pořádnou porci kvalitního čtiva. Víc než dost ho nabízí nakladatelství KAZDA v e-shopu knihykazda.cz. A když je na knihy pořádná sleva, nakupuje se o moc líp. Slevové kupony a kódy Kazda na našem webu vám takové nakupování umožní.

O nakladatelství KAZDA

Statistiky uvádí, že dospělý Čech přečte v průměru 13 knih za rok. Je to moc, nebo málo? Někdo preferuje kvantitu, jiný si tituly pečlivě vybírá. Ale ať už patříte do první, nebo druhé skupiny, případně čtete hodně – a vždy si dáváte na výběru záležet, nabídka nakladatelství KAZDA vás uspokojí.

Pod hlavičkou českého nakladatelství vychází výjimečné knihy o přírodě, umění, netradičním cestování či udržitelnosti. Filosofie staví na silných pilířích v podobě důrazu na vnitřním obohacení čtenáře, podpoře vztahu k přírodě a formování udržitelnější budoucnosti. Jména jako Tim Birkhead (britský ornitolog), Merln Sheldrake (mykolog) či Peter Wohlleben (známý německý lesník a ochránce přírody) jsou zárukou skvělého čtení. Jinými slovy, nakladatelství servíruje tituly vhodné pro čtenáře, kteří hledají něco jiného než obyčejnou odpočinkovou literaturu bez vyšší hodnoty. Na druhou stranu si na své přijdou všechny skupiny zvídavých knihomolů.

Knihy Kazda – slevové kupóny a další slevy

Výhodnější nakupování vám umožní v eshopu Kazda Knihy slevy, kterou si můžete vybrat prostřednictvím slevového kupónu. Platné slevové kupóny Kazda najdete na této stránce.

Ušetřit vak můžete i jinak. Eshop Knihy Kazda pořádá pravidelné akční nabídky, v rámci kterých poskytuje slevu na knihy – například při nákupu nad určitou částku. Výjimkou není ani poštovné zdarma.

Co najdete v e-shopu knihykazda.cz?

Jak zaznělo výše, nakladatelství KAZDA potěší široké spektrum čtenářů. V kategorii knih pro děti a mládež najdete leporela, knihy o přírodě, dobrodružné příběhy a další záživné čtení. Mnohem početnější jsou však kategorie knihy pro dospělejší čtenáře. Kromě zmíněných kategorií jako cestování či zdravý životní styl a umění jsou nedílnou součástí nabídky také knihy o bydlení.

Nakladatelství KAZDA jde s dobou a myslí i na příznivce audioknih a e-knih. Nabídku doplňují CD a DVD.

Navnadili jsme vás? Než se do e-shopu vydáte pro čerstvé čtivo, nezapomeňte se ujistit, zda se na dané zboží nevztahuje slevová akce.

FAQ

Hodnotenie

Luděk
13/01/2021

V online knihkupectví knihy Kazda vždy najdu skvělé čtení, které mi rozšíří obzory a zkrátí dlouhou chvíli. Tu mám teď během koronakrize až příliš často, o to více si pečlivému výběru nakladatelství cením. Naposledy jsem zakoupil i dárkový poukaz pro kamarádku (nevěděl jsem, kterou knihu vybrat, a právě poukaz se jevil jako dobrý nápad). Udělal ji velkou radost. Také si cením slevových akcí – kupony a kódy mi ročně ušetří několik set korun.

Adriana
11/02/2021

Miluju přírodu a v e-shopu knihykazda.cz jsem našla spoustu krásných knih, které potěšily mě i mé nejbližší. A pořídila jsem si odsud také vůbec první audioknihu. Vlastně dvě audioknihy 🙂 Ale asi zůstanu u konvenční četby, protože ten pocit, když otáčím stránku, je pro mě nenahraditelný. Jinak nemám co vytknout 🙂

Karel
23/03/2021

Sháněl jsem knihu o houbách a vyhledávače mě dovedly až do e-shopu nakladatelství Kazda, o jehož existenci jsem do té doby neměl ani tušení. Nakonec jsem doplnil knihovničku o pět nových kousků a stal jsem se pravidelným odběratelem výjimečné literatury. Více takových nakladatelství, nebo spíše autorů? 🙂

Adam
13/09/2021

Moje zkušenosti s e-shopem jsou dobré, zboží přišlo obratem a udělalo radost. V nabídce jsem našel tituly, které jinde nemají. Jsem rád, že vychází i knihy, které jsou na první pohled trochu „jiné“ než běžná literatura!