Magnet-3pagen slevové kupóny a kódy

Hodnocení Magnet-3pagen slevové kupóny a kódy

(4 Recenzí)

Doprava

  • Česká pošta
  • Kurýr PPL
  • Zásilkovna

Způsob platby

  • Bankovní převod
  • Dobírka
  • Platební karta

Popis

Magnet-3pagen.cz - se zaměřuje na dekorace a potřeby pro zdraví a domácnost. Na Magnet-3pagen.cz si můžete vybrat různé produkty od bytových dekorací až po produkty pro péči o vaše vlasy a zdraví. Získáváme pro vás informace o akcích, slevových kódech a kuponech v e-shopu Magnet-3pagen.cz.

Podobné e-shopy

4Home.sk v jiných zemích

Magnet-3pagen.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

S armádou praktickým pomocníků jde příprava jídla i další domácí práce jako po másle, díky dekoracím máme doma útulněji, stylové oblečení nám dodává sebevědomí a produkty pro zdraví a relaxaci nás udržují v lepší kondici. Že vám kombinace výrobků napříč diametrálně odlišnými kategoriemi nedává příliš smysl? Až se rozkoukáte v e-shopu Magnet 3 Pagen, pochopíte. A rozhodně nezapomeňte na slevové kódy a kupony, které najdete na tomto webu. Ušetříte díky nim „majlant“, i když zrovna nevrcholí Black Friday či jiná slevová akce.

O e-shopu Magnet 3 Pagen

Poněkud krkolomný název možná našincům nedává smysl, ale proč se jím trápit? Německá firma nabízí široké spektrum kvalitního zboží za skvělé ceny, na což slyší každý, kdo miluje výhodné nakupování.

Pokud máte pocit, že vám doma něco chybí, ale netušíte, o co jde, zarelaxujte si při čtení inspirativních článků na blogu, který je nedílnou součástí e-shopu. Dozvíte se například to, jak v interiéru vykouzlit hřejivou atmosféru nebo si ušetřit spoustu práce v kuchyni.

Nakupování na magnet-3pagen.cz je radost – e-shop vítá zákazníky intuitivním uživatelským rozhraním a zároveň umožňuje nakupování formou katalogu. Nový katalog si lze zdarma objednat online – stačí vyplnit krátký formulář.

Recenze na serveru Heureka kvalitu obchodu vesměs potvrzují. Stížnosti se týkají především opožděného dodání zboží, za které obvykle může zpoždění u dodavatele.

Jaké zboží v eshopu Magnet 3 Pagen najdete?

Nabídka zboží, které najdete ve virtuálních regálech na www.magnet-3pagen.cz, zahrnuje široké spektrum dekorací a dárkových předmětů: dekorace na oken a dveří, dekorace na balkon zahradu, svíčky a světelné dekorace, dekorační figurky a v neposlední řadě květinové dekorace. V dané kategorii narazíte také na bytový textil a dekorace vhodné pro oslavy.

Ještě větší výběr nabízí kategorie produktů pro vaření a pečení. Najdete v ní spoustu praktických pomocníků do kuchyně včetně spotřebičů v podobě elektrických stolních grilů, elektrických pánví, mini trouby, potřeby pro skladování potravin, kuchyňský textil, příbory, a dokonce i jídlo (především sladké pochoutky).

Následují další kategorie: zboží pro domácnost a volnočasové aktivity, mezi kterými najdete vše od skartovačky přes drobný nábytek až po potřeby pro auto. Početné jsou také kategorie produktů pro zdraví a relaxaci (pomocníci pro každodenní péči, cvičební pomůcky, kosmetika a toaletní potřeby…), a konečně i móda a doplňky.

Ať už se do e-shopu vydáte pro libovolné zboží, nezapomeňte se předem ujistit, zda na nákup nelze uplatnit slevový kupon.

FAQ

Hodnotenie

Adéla
23/10/2020

V eshopu Magnet 3 Pagen nakupuji docela pravidelně. Přešla jsem z katalogu na online, což ve finále šetří dost času. Většinou se najde nějaká ta zajímavá sleva, takže jsem spokojená já i přítel. Někdo si stěžuje, že zboží chodí pozdě, ale posledně jsme si objednali dekorace na oslavu narozenin syna a dorazily obratem.

Vilém
13/01/2021

Na e-shop jsem narazil náhodou, když jsem hledal potah na volant pro přítelkyni. Našel jsem ho za super cenu právě na Magnet 3 Pagen, a kromě toho i další příslušenství pro auto, které se mi zrovna hodily (folii na sklo proti mrazu a kožený potah na autosedadlo). Poštovné jsem měl zdarma, takže pohoda! 🙂

Erik
18/03/2021

V e-shopu jsem byl je jednou (přivedly mě do něj slevové kupony), ale s nákupem jsem stoprocentně spokojený. Sháněl jsem vyhřívanou škrabku na sklo a odešel s několika erotickými pomůckami 🙂 Těch se sice sleva netýkala, ale byly samy o sobě dost levné. V budoucnu klidně nakoupím zase.

Vlasta
31/07/2021

E-shop znám díky mamce, která přes katalog nakupuje celé roky. Nejsem sice pravidelný zákazník (jako mamča), ale nárazově vždy něco objednám. Někdy je toho docela dost, to když se nakupí slevové kupony