Hodnocení Manutea slevové kupóny a kódy

(4 Recenzí)

Doprava

  • Česká pošta
  • Kurýr DPD
  • Kurýr GLS
  • Zásilkovna

Způsob platby

  • Česká pošta
  • Kurýr DPD
  • Kurýr GLS
  • Zásilkovna

Popis

Internetový obchod Manutea.cz je specialista na výběrové sypané čaje z celého světa. V široké nabídce najdete jen ty nejkvalitnější čaje různého druhu. Na výběr máte zelené, černé, bílé, ovocné čaje a ještě mnohem více prémiových čajů. Neustále pro Vás sledujeme informace o aktuálních akcích, slevových kuponech a kódech internetového obchodu Manutea.cz.

Podobné e-shopy

4Home.sk v jiných zemích

Manutea.cz slevové kupóny, kódy, akce a slevy

Nevíce konzumovaný nealkoholický nápoj na světě je zcela pochopitelně voda. Následuje čaj, který je pro mnohé konzumenty kulturní záležitostí. Připravuje se louhováním lístků rostliny čajovníku v horké vodě a díky obsaženým látkám může mít povzbuzující účinky nebo jinak pozitivní vliv na organismus. Ty nejlepší sypané čaje z celého světa najdete ve specializovaném e-shopu ManuTea.cz. Slevové kupony a kódy vám při nákupu umožní ušetřit nemalou částku.

O ManuTea.cz

Internetový obchod s prémiovými jakostními sypanými čaji ManuTea.cz provozuje společnost MANU JTC s.r.o. se sídlem ve městě Ludgeřovice. O zákazníky se stará Petra (kontakt najdete v sekci kontakty přímo e-shopu).

Prodejce se v oboru pohybuje již od roku 2005, kdy fungoval jako sypanycaj.eu. Značka Manu Tea na něj plynule navázala a již mnoho let přináší milovníkům čaje ještě více jedinečných zážitků.

Manutea recenze

Jak se nakupuje v eshopu Manutea? Pokud si chcete oblíbený internetový obchod prověřit ještě před nákupem, přečtěte si aktuální recenze na Manutea, které na portálu Heureka zanechali zákazníci. Jejich zkušenosti a hodnocení se vám může hodit.

Recenze Manutea na portálu Heureka potvrzují výjimečnost e-shopu snad ve všech směrech. Zákazníci vyzdvihují rychlost doručení, vysokou kvalitu produktů, přehlednost webu i komunikaci.

Manutea slevový kód

Pro všechny zákazníky, které k nákupu motivuj sleva nabízí Manutea slevový kód. Slevové kupóny mohou platit na vybraný sortiment (např. jen na sypaný čaj v plechovce), jindy na celý nákup. Výjimkou není ani sleva v podobě dopravy zdarma.

Manutea herbář

Zajímají vás účinky známých i neobvyklých bylin? Všechny potřebné informace nabízí jako na stříbrném podnose Manutea herbář, který je součástí eshopu.

Pobočky

Osobní odběr zboží je možný na kamenné pobočce:

ManuTea – sypané čaje z vybraných plantáží světa, hlučínská 1347/3a, 747 14 Ludgeřovice

Jaké zboží zakoupíte na ManuTea.cz?

ManuTea.cz není obyčejný e-shop se sypanými čaji – do nabídky se dostávají pouze kvalitní čaje s původem. Jedná se o prémiové produkty, které si prodejce dováží z vyhlášených světových plantáží – vyznačují se čerstvou, unikátní chutí, nezaměnitelným charakterem a vytříbeným aroma.

Manu RECEPTURA spočívá ve výrobě z certifikovaných bylin a ovoce, které prochází velmi šetrným sušením (mrazem neboli lyofilizací). Díky této metodě jsou čajové směsi čerstvé a uchovávají si většinu (cca 90 %) vitamínů.

V nabídce najdete zelené, bílé, černé, kvetoucí, žluté, bylinné a ajurvédské čaje, ale také množství dalších druhů čaje, jako jsou Matcha, Pu Erh, Rooibos, Honeybush a Oolong. Správný druh lze vyhledat i na základě země původu, obsažených bylin, určení (např. čaje na hubnutí, povzbuzující čaje, čaje na detoxikaci apod.) a jiných kritérií.

Nechybí ani degustační a dárkové balíčky či příslušenství jako fitry, sítka, hrnečky, šálky a podčajníky, kalabasy a bombily, konvice, sirupy a cukr.

FAQ

Hodnotenie

Alice
14/10/2020

Od kamarádky jsem dostala do ManuTea poukaz, a protože v e-shopu probíhala zajímavá sleva na čaje, které jsem nikdy nezkoušela (a popravdě o nich ani neslyšela), nakoupila jsem si zásoby a zavedla každodenní čajový rituál. Balíček dorazil obratem a čaje jsou opravdu vynikající. Moje první volba padla na zelený čaj Japan Gyokuro a vanilkové lapacho.

Bedřich
19/01/2021

Na ManuTea.cz jsem se dostal při hledání zelené kávy. Když jsem se proklikl do sekce s čaji, žasl jsem. Nabídka mě učarovala, doposud jsem znal maximálně čaje ze supermarketů. Sypané jsou úplně jiná liga, a i když jsou draží, nákupu rozhodně nelituji. Vynikající chuť a jedinečné aroma, to jsou vlastnosti, které sáček v pytlíku nemá. Už jsem od ManuTea vyzkoušel zelené čaje Tuareg Premium a Gunpowder. Napříště jdu do nějakého prémiového černého čaje.

Lilian
16/02/2021

Bez čaje si nedokážu představit den a u ManuTea.cz nakupuji už od dob, kdy se prodávalo na sypanycaj.eu. Mám jistotu, že čaj vždy dorazí čerstvý a v prvotřídní kvalitě. Ceny jsou v pohodě – jen by mohlo být více slevových kuponů na exkluzivní sortiment, ale to už bych asi chtěla moc 🙂 Kromě čajů jsem nadšenou konzumentkou kvalitní kávy a i tu nakupuji tady v e-shopu.

Adrian
17/05/2021

Na sypané čaje ManuTea jsem narazil docela náhodou, když jsem hledal něco úplně jiného. Myšlenka kvalitního nápoje namísto odpadu v sáčku, který jsem do té doby pil, mě velmi zaujala a udělal jsem první objednávku. Sypaným čajům jsem propadl a momentálně mě stojí spoustu peněz 🙂 U ManuTea mám jistotu prvotřídní kvality, ale chtělo byt to více slev 🙂