MyShirt slevové kupóny a kódy

Hodnocení MyShirt slevové kupóny a kódy

(4 Recenzí)

Doprava

  • Česká pošta
  • Kurýr DPD
  • Zásilkovna

Způsob platby

  • Dobírka
  • Platební karta

Popis

Myshirt.cz je internetový obchod, který nabízí zákazníkům trička a mikiny s vlastním potiskem. V nabídce najdete na výběr mnoho motivů z různych oblastí jako cestování, sport, povolání a mnoho dalších. Zajišťujeme pro Vás informace o aktuálních akcích, slevových kódech a kuponech internetového obchodu Myshirt.cz.

Podobné e-shopy

4Home.sk v jiných zemích

MyShirt.czslevové kupóny, kódy, akce a slevy

Žádný šatník není nikdy dost plný, aby se do něj nevešlo pár skvělých triček. Pokud vás nebaví konvenční móda a rádi se ve společnosti ukazujete v osobitých outfitech, bude se vám nabídka společnosti myshirt production s.r.o. zamlouvat. V e-shopu myshirt.cz si můžete navrhnout tričko s vlastním potiskem nebo si vybrat z neuvěřitelného množství vtipných či jinak osobitých modelů. Kvalitní oblečení získáte výrazně levněji, pokud při nákupu uplatníte slevové kódy a kupony.

O MyShirt.cz

E-shop MyShirt.cz je na trhu již nějaký ten pátek. Trička s potiskem vyrábí od roku 2015, kdy tým tvořili dva zakládající členové. Postupem času je doplnili další nadšenci a přesunuli se z kuchyně do velké výrobny s hromadou strojů. K dnešnímu dni vyrobili desítky tisíc krásných triček – tento příběh si ostatně můžete přečíst na www.myshirt.cz.

Myshirt recenze

Jak si eshop stojí u zákazníků? To vám prozradí jejich Myshirt recenze a zkušenosti, které najdete například na serveru Heureka.

O kvalitě a serióznosti e-shopu MyShirt CZ však nemůže být pochyb. Vysokou úroveň e-shopu potvrzuje vynikající hodnocení a pozitivní recenze na serveru Heureka. Zákazníci si pochvalují rychlé dodání, kvalitu i výběr zboží. Kladně hodnotí také komunikaci ze strany e-shopu.

Myshirt slevový kupón

Sleva v eshopu Myshirt může být vaše, když použijete slevový kupón Myshirt. Platné slevové kódy Myshirt najdete na této stránce.

Jaké zboží najdete v nabídce MyShirt.cz?

MyShirt shop momentálně nabízí přes 8000 motivů, více než 30 barevných variant a 30 typů textilu. Skladem drží stovky kombinací barev a velikostí u každého motivu.

V nabídce najdete filmová a seriálová trička (tzn. trička s motivy z filmů a seriálů), cestovatelská trička, trička pro geeky, trička pro hudební nadšence, vtipná trička, trička s motivy povolání, těhotenská trička, trička s motivy zvířat, trička vhodná pro rodiče (pro mámu a tátu) či prarodiče (pro dědečka a babičku) a spoustu dalších specifických kategorií motivů. Nejprodávanější motivy hledejte v kategorii „bestsellery“.

A když si z nabídky nevyberete vhodný potisk? Není nic jednoduššího, než si nechat vyrobit vlastní tričko – s obrázkem, fotkou nebo nápisem. Postup objednávky najdete v příslušné kategorii přímo v e-hopu.

Při nákupu nezapomeňte uplatnit slevové kupony a kódy Myshirt, které najdete na tomto webu.

FAQ

Hodnotenie

Tomáš
14/10/2020

Tričko s krátkým rukávem s vlastním potiskem, a za super cenu? Koupil jsem si rovnou tři. MyShirt bezvadně komunikují, a když jsem si nevěděl rady s motivem, podrobně (a velmi trpělivě) mi objasnili, jak to udělat k mé spokojenosti. Cenově takový střed, ale kvalita to vyvažuje!

Patrik
23/01/2021

Kupoval jsem tričko pro kámoše k narozeninám a chtěl jsem pro něj něco originálního. Přítelkyně mě nasměrovala na MyShirt.cz, kde si sama v minulosti nechala vyrobit super hadříky. A protože jsem měl právě slevový kód, nedalo se odmítnou. Kvalita mě příjemně překvapila.

Vašek
15/04/2021

Že najdu super dárek pro babičku právě na MyShirt, jsem opravdu nečekal, ale ty potisky jsou vážně boží 🙂 E-shop jsem neznal a do budoucna určitě vyzkouším vlastní potisk. Ocenil jsem možnost dárkového zabalení, já si s tím moc netykám. Domů dorazil velmi úhledný balíček!

Lída
26/04/2021

Na MyShirt.cz jsme si s kamarádkou nechali vyrobit krásná párová trička. Teď už nikdo nepochybuje, že jsme opravdu BF (best friends :D). Škoda, že oblečení s vlastním potiskem není trochu levnější, nakupovala bych častěji.