euronics-logo.png

Akční letáky Euronics

Elektro z vaší ulice

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(17 )

O společnosti Euronics

Mezinárodní společnost Euronics vznikla v roce 1990, kdy se spojilo několik obchodních skupin do jedné velké obchodní sítě. Na čele této skupiny stálo 5 zakládajících evropských států (Německo, Holandsko, Belgie, Itálie a Španělsko), které společně vytvořily společnost Euronics International. Dnes vlastní společnost přibližně 10 000 prodejen Euronics, které se nacházejí po celém území Evropy. V České republice provozuje Euronics velkou síť prodejen, které nabízejí elektro. Čeští zákazníci mají možnost nakupovat ve více než 30 elektro prodejnách, které jsou rozmístěny v každém kraji. Kromě kamenných prodejen se širokou nabídkou elektroniky a spotřebičů, můžete navštívit i e-shop na www.euronics.cz, kde si můžete zboží objednat rychle a jednoduše z pohodlí domova. Společnost se snaží, aby byla svým zákazníkům vždy nablízku, a kromě širokého sortimentu produktů i doplňkových služeb pravidelně nabízí zákazníkům aktuální letáky, který si můžete prohlédnout online i na našem webu. Akční letáky jsou pro zákazníky zdrojem nejnovějších informací, atraktivních cen i zajímavých výprodejů.

Bohatý sortiment elektra v Euronics

Rozhodli jste se vybavit vaši domácnost novými kuchyňskými spotřebiči či usnadnit si úklid s inteligentními domácími pomocníky? V sortimentu Euronics najdete elektroniku a spotřebiče pro vybavení kompletně celé domácnosti, chalupy či kanceláře. Obrovský řadu produktů bychom mohli obecně rozdělit na tyto kategorie elektra:

  • malé spotřebiče,
  • velké spotřebiče,
  • TV, video a audio,
  • notebooky, tablety a PC,
  • telefony a GPS,
  • příslušenství.

Pokud máte zájem o konkrétní produkt, pak se podívejte na celý sortiment produktů na Euronics.cz. Inspiraci můžete nabrat i v letáku Euronics, který nabízí výběr těch nejlepších nabídek. Kromě již zmíněných kategorií elektra zde najdete také vybavení pro každého správného domácího kutila. V nabídce najdete velký výběr domácího nářadí, zahradní techniky, zda auto techniky. Rovněž zde najdete pestrou nabídku příslušenství pro dílnu a stavbu, na Euronics se tedy můžete spolehnout vždy, když vám něco pochybí.

Jak nakupovat skutečně výhodně?

Jednou z možností výhodného nákupu je pravidelně sledovat aktuální letáky Euronics a využívat nabízené slevy. Další možností je využívat akce přímo na stránce e-shopu na www.euronics.cz. O speciálních akcích a různých novinkách se můžete dozvědět, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, který najdete na stránkách společnosti. Výhodný nákup si můžete zajistit i zákaznickými službami, jako například prodloužení záruky, pojištění proti odcizení, instalační či počítačové služby a mnohé další.