Albert leták

Hodnocení

(15 Recenzí)

Albert leták

Zajímá vás, jaké akční ceny přináší akční Albert leták pro tento, nebo další týden? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás aktuální Albert hypermarket leták v digitální podobě.

Albert leták na tento a příští týden

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, nezapomeňte si je plánovat. Poslouží vám k tomu Albert leták na tento a příští týden.

Nezapomeňte sledovat také na letáky ostatních řetězců, jako jsou: Billa, Coop, Globus, Lidl, Kaufland, Norma, Penny a Tesco.

Albert hypermarket

Albert je obchodní značka řetězce supermarketů a hypermarketů, kterou v České republice provozuje společnost Albert Česká republika, s.r.o. náležící do skupiny Ahold Delhaize. Zákazníci mohou nakupovat ve více než 300 prodejnách, které nabízí široký sortiment potravin i jiné zboží. Láká na výhodné ceny, akční nabídky a slevy, o nichž se můžete dozvědět v dostatečném předstihu v letácích.

Značka Albert – lidově hyperalbert – je poměrně mladá, vznikla v roce 2000 sloučením supermarketů Mana a diskontů Sesam. Skupina Ahold Delhaize své hypermarkety původně pojmenovala Hypernova a v roce 2009 přejmenovala na současný název. V České republice provozuje více než 300 prodejen a množství z nich původně patřilo značkám Julius Meinl a Inerspar.

Albert leták PDF

Albert letáky vydává každý týden – vždy ve středu s platností do příštího úterý, a to zvlášť pro supermarkety a hypermarkety. Kromě pravidelných letáků řetězec vydává také speciální letáky, například při příležitostí Vánoc či Velikonoc (tzn. vánoční a velikonoční letáky). Na našem webu najdete vždy aktuální verzi – Albert letáky pro tento týden. V dostatečném předstihu zveřejňujeme letáky na příští týden. Prohlížet si je můžete online přímo v prohlížeči i offline v PDF čtečce.

Albert každý měsíc vydává také magazín plný inspirativních tipů a receptů. I ten si můžete kdykoliv prohlédnout online.

Albert akční leták

Albert sice rozesílá tištěné letáky do schránek domů v okolí prodejen, ale online varianta je mnohem pohodlnější. Digitální verze je samozřejmě identická a najdete v ní totožné zboží. Je jasnou volbou pro každého, kdo si nechce zbytečně zahlcovat poštovní schránku reklamními tiskovinami, a přesto chce mít přehled o akčních nabídkách a slevách.

Akční leták Albert je v online verzi dostupnější (můžete si ho prohlížet kdykoliv a z libovolného zařízení) a ohleduplnější k životnímu prostředí. Připojte se k lidem, kteří již na klasické tištěné letáky zanevřeli a sledují slevy v hypermarketech a supermarketech Albert pouze tímto způsobem!

Albert sortiment

Akční leták Albert překypuje slevami. Supermarkety a hypermarkety nabízí čerstvé ovoce a zeleninu, maso a masné výrobky, široký sortiment mléčných výrobků, delikatesy a spoustu dalších druhů potravin z produkce zahraničních i českých výrobců. Nechybí ani potraviny s nálepkou vegetarián či vegan, domácí potřeby, hračky a oblečení.

Albert vlastní značky

Stejně jako většina řetězců má i Albert své privátní značky. Pod značkou Albert (původně Albert Quality) najdete širokou paletu produktů, jejichž kvalita je plně srovnatelná s výrobky ze specializovaných prodejen (masny, pekárny…), jsou však výrazně levnější. Kromě pečiva a masa nesou nálepku Albert také hotová jídla, ovoce a zelenina, mléčné a mražené potraviny, čaje apod.

Milovníci delikates si jistě vyberou z řady produktů Albert Excellent. Jedná se o výjimečné, exkluzivní zboží v podobě uzenin, dezertů a dalších lahůdek jedinečné chuti – často v limitovaných edicích.

Pro zákazníky hledající zboží nelepší poměr přijatelné ceny a kvality je jako stvořený sortiment s logem AH Basic. Jedná se přes dvě stě produktů, které splňují nároky na kvalitu, a přesto jsou k dostání za diskontní ceny. Albert u nich garantuje okamžité vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Znamenitou volbou jsou také produkty s označením Albert Fresh Bistro – tradiční i exotické polévky, čerstvé a křupavé zeleninové saláty, bagety i vegetariánské wrapy.

Exkluzivně v hypermarketech a supermarketech Albert narazíte také na výrobky značek Česká chuť, Nature’s Promise a Etos.

Nabídka akčního zboží se může pro jednotlivé pobočky lišit, a proto si před nákupem zkontrolujte, zda jste nabídku našli v letáku příslušném pro danou prodejnu.

Albert aplikace Můj Albert

Majitelé chytrých telefonů si mohou zdarma stáhnout aplikaci Můj Albert, která nabízí spoustu zajímavých benefitů pro každodenní nákupy. Appka je dostupná pro zařízení s operačními systémy Android i iOS.

Uživatelé aplikace Můj Albert se účastní jedinečného věrnostního programu, v rámci kterého sbírají kredity za každý nákup – a ty mohou následně proměnit na slevu. Řetězec nepřímo nabádá k preferování zdravějších potravin, za které dává ještě více kreditů než za běžné zboží.

Výhody online aplikace od Alberta však nespočívají pouze v účasti na věrnostním programu. Můj Albert umí recepty na míru podle toho, co uživatel rád vaří a jí (jednotlivé ingredience si lze ukládat do nákupního seznamu) a mimo jiné obsahuje elektronické účtenky. Více se dozvíte na webových stránkách albert.cz.

Dárková karta Albert

Podobně jako ostatní řetězce má i Albert své Dárkové karty, které si mohou zákazníci zakoupit v každé prodejně. Jedná se o nabíjecí kartu s platností kreditu na 12 měsíců. Nabití je možné pouze jednou – při zakoupení, a to na částku v rozmezí 200 až 1500 Kč. Aktuální zůstatek lze sledovat online.

Albert otevírací doba

Otevírací doba prodejen Albert je obvykle od 7 do 20 hod., v jednotlivých městech se však liší dle potřeb lidí. V některých supermarketech je proto otevřeno již od 5:30 ráno, v jiných se zavírá až ve 22 hod.

Albert prodejny / pobočky:

Pobočky Albert najdete například v těchto městech: Praha (Zličín, Arkády Pankrác, Chodov, Galerie Butovice, Štěrboholy…), Plzeň, Příbram, Nymburk, Kladno, Mladá Boleslav, Litoměřice, Teplice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Most, Cheb, Písek, Klatovy, České Budějovice a další.