alzacz-logo.png

Akční letáky Alza

Nakupujte bezpečně z pohodlí domova

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(23 )

Alza – více o společnosti

Nenajde se asi nikdo, kdo by dosud neslyšel o gigantickém internetovém obchodě, jakým je Alza. Společnost Alza si začala postupem let budovat velmi silné postávání a její historie sahá do roku 1994. Kromě obrovského internetového obchodu, který najdete na stránce www.alza.cz, provozuje společnost i síť kamenných prodejen či AlzaBoxov. Domovskou krajinou společnosti je Česká republika a postupně se Alza rozrostla i na Slovensko, do Maďarska či Rakouska. V Čechách je Alza suverénně největším e-shopem, ve kterém naleznete více než 270 000 produktů. Mezi tuzemskými e-shopy patří k největším obchodníkům právě v oblasti prodeje elektroniky, ale přední místy zastává v prodeji hraček, sportovních potřeb, médií a zábavy, parfémů a hodinek. Skvělou možností, jak se přesvědčit o širokém sortimentu společnosti je aktuální Alza leták, který najdete online na našem webu. Nový televizor pro celou rodinu, nejnovější smartphone, horská kola pro děti či profesionální kávovar pro manželku? Na Alza.cz najdete vše, po čem zatoužíte.

Alza nabízí opravdu vše

Chcete zjistit, co všechno můžete objevit v e-shopu Alza? Pokud si chcete udělat přehled, prolistujte si aktuální letáky Alza s lákavými nabídkami. Najdete zde desítky až stovky atraktivních novinek, které vás určitě zaujmou. Pokud vás zajímá kompletní sortiment produktů nabízených v e-shopu, klikněte na stránku Alza.cz a sami si vyberte kategorii produktů, která vás nejvíce zajímá. Obecně bychom sortiment produktů mohli zařadit do těchto kategorií:

  • elektronika,
  • hobby a záhrada,
  • hračky,
  • sport a outdoor,
  • drogerie,
  • média a zábava,
  • zvířata,
  • auto-moto.

Alza – prvotřídní služby v oblasti internetového prodeje

Alza se může pochlubit skutečně vynikajícími službami pro své zákazníky. Svými dlouholetými zkušenostmi a inovacemi se snaží neustále vyvíjet služby, kterými se stále více přiblíží k zákazníkům. Velmi známé jsou Prodejny budoucnosti, které jsou otevřené 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Jde vůbec o první samoobslužné prodejny svého druhu na světě. Tento koncept chce maximálně vyjít vstříc přáním svých zákazníků. Nakupovat zde můžete kdykoliv bez obsluhy nebo s pomocí videooperátora. Samozřejmostí jsou také AlzaBoxy, ve kterých si můžete vyzdvihnout objednané zboží. Alza, jako jeden z prvních e-shopů v České republice, umožnil svým zákazníkům platit iv kryptoměna. Na vybraných místech najdete Alza showroomy, kde si může prohlédnout inteligentní domácnosti formou expozic. O dalších doplňkových službách či klubovém programu se dozvíte na stránce e-shopu Alza.cz.

Akční letáky OKAY Elektro od 15.03.2021 do 15.03.2021
Akční letáky OKAY Elektro
Ukončené