Alza leták

Hodnocení

( Recenzí)

Alza leták

Zajímá vás, jaké slevy a akce aktuálně nabízí Alza CZ – jeden z největších českých obchodníků s elektronikou na českém trhu? Přinášíme pro vás akční Alza leták na tento i příští týden.

Pokud se chcete dozvědět, jaké akční nabídky a slevy přichystala konkurence, podívejte se také na akční letáky řetězců Datart, Electro World, Okay a Planeo.

Alza CZ

Nenajde se asi nikdo, kdo by dosud neslyšel o gigantickém internetovém obchodě, jakým je Alza CZ. Společnost Alza si začala postupem let budovat velmi silné postávání a její historie sahá do roku 1994. Kromě obrovského internetového obchodu, který najdete na stránce www.alza.cz, provozuje společnost i síť kamenných prodejen či AlzaBoxů. Domovskou krajinou společnosti je Česká republika a postupně se Alza rozrostla i na Slovensko, do Maďarska či Rakouska. V Čechách je Alza suverénně největším e-shopem, ve kterém naleznete více než 270 000 produktů. Mezi tuzemskými e-shopy patří k největším obchodníkům právě v oblasti prodeje elektroniky, ale přední místy zastává v prodeji hraček, sportovních potřeb, médií a zábavy, parfémů a hodinek. Skvělou možností, jak se přesvědčit o širokém sortimentu společnosti je aktuální Alza leták, který najdete online na našem webu. Nový televizor pro celou rodinu, nejnovější smartphone, horská kola pro děti či profesionální kávovar pro manželku? Na Alza.cz najdete vše, po čem zatoužíte.

Alza nabídka zboží

Chcete zjistit, co všechno můžete objevit v eshopu Alza? Nabídka zboží je vskutku široká! Pokud si chcete udělat přehled, prolistujte si aktuální letáky Alza s lákavými nabídkami. Najdete zde desítky až stovky atraktivních novinek, které vás určitě zaujmou. Pokud vás zajímá kompletní sortiment produktů nabízených pod hlavičkou Alza shopu, klikněte na stránku Alza.cz a sami si vyberte kategorii produktů, která vás nejvíce zajímá. Obecně bychom sortiment produktů mohli zařadit do těchto kategorií:

  • elektronika,
  • hobby a zahrada,
  • hračky,
  • sport a outdoor,
  • drogerie,
  • média a zábava,
  • zvířata,
  • auto-moto.

Alza shop

Alza shop se může pochlubit skutečně vynikajícími službami pro své zákazníky. Svými dlouholetými zkušenostmi a inovacemi se snaží neustále vyvíjet služby, kterými se stále více přiblíží k zákazníkům. Velmi známé jsou Prodejny budoucnosti, které jsou otevřené 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Jde vůbec o první samoobslužné prodejny svého druhu na světě. Tento koncept chce maximálně vyjít vstříc přáním svých zákazníků. Nakupovat zde můžete kdykoliv bez obsluhy nebo s pomocí videooperátora. Samozřejmostí jsou také AlzaBoxy, ve kterých si můžete vyzdvihnout objednané zboží. Alza, jako jeden z prvních e-shopů v České republice, umožnil svým zákazníkům platit i v kryptoměnách. Na vybraných místech najdete Alza showroomy, kde si může prohlédnout inteligentní domácnosti formou expozic. O dalších doplňkových službách či klubovém programu se dozvíte na stránce e-shopu Alza.cz.

Alza reklamace a vrácení zboží

Reklamace v eshopu Alza není nijak komplikovaná. Můžete ji provést online prostřednictvím formuláře, osobně na prodejně i v autorizovaném servisu (nejrychlejší možnost). Podrobné informace o tom, jak v souvislosti s reklamací či vrácením zboží postupovat, najdete na stránkách Alzy.

Black Friday Alza

Chcete ušetřit ještě více než obvykle? Alza shop sice láká na atraktivní akce a slevy po celý rok, ovšem v rámci Black Friday Alza nabízí vybraný sortiment za zlomek původní ceny. Černý pátek na Alze je skutečným svátkem pro každého milovníka levného nakupování.

Alza pobočky

Internetový obchod Alza provozuje také pobočky a partnerská odběrná místa. Aktuálně jde o 41 poboček, na které si mohou zákazníci nechat doručit zboží, ale také řešit reklamace a další služby.

Kromě klasických prodejen Alza otevřela i tzv. prodejny budoucnosti. Jsou otevřeny nonstop a umožňují samoobslužné nakupování (příp. nakupování s pomocí videopartnera) zboží, které je skladem, případně vyzvednutí doručeného zboží.

Alza otevírací doba

Otevírací doba poboček Alza není jednotná. Nejlépe uděláte, když si ověříte dostupnost konkrétní pobočky přímo na stránkách alza.cz. V případě AlzaBoxů se můžete spolehnout na nepřetržitý provoz.

Alza kontakt

Eshop Alza můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu, ale také přes zákaznickou linku 225 340 111, která funguje nonstop (operátoři jsou k dispozici od 8-20 hod.). K dispozici jsou také aplikace Whatsapp a Messenger.