askonabytek-logo.png

Akční letáky ASKO Nábytek

Láska to je nábytek z ASKA

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(7 )

Asko-Nábytek – o společnosti

Už od roku 1991, kdy byla otevřena úplně první prodejna v Praze, patří společnost Asko-Nábytek k největším prodejcem nábytku na českém trhu. V současnosti si můžete svůj vysněný nábytek do domácnosti zakoupit v 13 prodejnách po celé České republice. Prodejny naleznete například v Olomouci, Zlíně, Znojmě, Brně, Chomutově, Plzni, Českých Budějovicích či v Mladé Boleslavi. Asko-Nábytek spustilo v roce 2009 prodej produktů přes internet a od té doby mají zákazníci možnost nakupovat online v e-shopu, to všechno rychle, pohodlně a jednoduše. Společnost se snaží budovat si věrné zákazníky, kteří zůstávají nanejvýš spokojeni jak se sortimentem, tak i s komplexními službami nabízenými společností. Cílem je vybudovat si pověst prvotřídního prodejce nábytku, a rovněž si zachovat přední místo v internetovém obchodě s nábytkem.

Široký sortiment a bohatá nabídka služeb

Nezáleží na tom, zda jste náročný nebo méně náročný zákazník, ve společnosti Asko si na své přijde každý, dokonce i ti, kteří požadují skutečně nadstandardní produkty a služby. O širokém sortimentu se můžete přesvědčit i v Asko letáku, který Vám nabízí malou ukázku z jednotlivých druhů nábytku a doplňků. Hledáte novou pohodlnou pohovku pro celou rodinu, zvažuje výměnu kuchyně nebo se chystáte na kompletní vybavení vaší nové domácnosti? V Asko Nábytek se můžete do sytosti vyřádit, je to to pravé místo, kde najdete vše pod jednou střechou.

Najdete zde nejnovější inspirace a módní vychytávky pro zařízení celé domácnosti. Vyrostla vaše malá ratolest a potřebujete do nové dětského pokoje studentský stůl, pohodlnou kancelářskou židli, nový koberec a kvalitní osvětlení? To vše najdete v Asko. Rozhodli jste se pro změnu a modernizaci vašeho obývacího pokoje? Najdete tam rovněž vše od sedacích souprav, měkkých křesel a konferenčních stolků, až po taburetky a bytové doplňky. Pokud se již dlouho pohráváte s myšlenkou vysněné kuchyně a nechcete se této představy vzdát, skvělou volbou bude kuchyňská linka přímo na míru dle Vašich potřeb. Pokud si nejste jistý a váháte, obraťte se na skupinu odborníků, kteří Vám v Asko nabídnou online plánování a stylovou kuchyň si tak můžete naplánovat a přizpůsobit přesně podle vašich domácích podmínek a požadavků. Podobně si můžete naplánovat ostatní místnosti v domě. Příjemné místo k odpočinku a relaxaci ve vaší ložnici docílíte s kvalitními ložnicové sety. Útulnou a harmonickou atmosféru můžete dotvořit příjemným osvětlením, vkusnými bytovými doplňky a pohodlným křeslem. Ať už se chystáte zařizovat obývák, ložnici, kuchyň či šatník, můžete si být jistý, že v Asko naleznete velkou nabídku nábytku do každé místnosti v domácnosti.

Asko online a jiné výhody

Asko nabízí mnohé speciální výrobky a výhody pro internetových zákazníků. Mezi doplňkové služby, které Asko nabízí patří garance nejnižších cen, odborná montáž nábytku pro zákazníky, zapojení spotřebičů i vody, možnost koupě na splátky nebo velmi oblíbené 3D plánování kuchyní. Vaši domácnost si můžete zařídit a zútulnit díky výrobkům, které najdete v aktuálních letácích, a také v Asko katalogu, který je stejně dostupný online, z pohodlí Vašeho domova na stránce www.asko-nabytek.cz.