Avon - logo.png

Akční letáky Avon

Vaša oblíbená kosmetika neustále na dosah

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(48 )

Více o společnosti AVON

Kdo by neznal Avon – jednu z nejznámějších kosmetických značek. Americká společnost Avon Products nabízí (především) ženám široký sortiment kosmetických produktů už déle než sto let a miliony zákaznic na celém světě dychtivě očekávají každý nový leták. Brožura obsahuje novinky, ale především akční nabídky „starých známých“ o osvědčených výrobků. Pokud si potrpíte na vynikající poměr ceny a kvality, sledujte katalog online na našem webu a nenechte si mezi prsty upláchnout ty nejlepší slevy.

Zajímá vás nový Avon leták na příští týden? Anebo snad slevy, které značka chystá na příští měsíc? Avon vydává nový akční leták jednou za tři týdny, vždy ve čtvrtek. Získat ho můžete dvojím způsobem, a to od „své“ Avon Lady či Avon Gentlemana nebo online, třeba právě na tomto webu. Nabídku kosmetických produktů značky Avon bedlivě sledujeme a nový leták dáváme k dipozici bezprostředně po vydání.

Kromě standardních katalogů Avon vydává i „speciální“ letáky pro zvláštní příležitosti. Oblíbený je především vánoční leták s tipy na exkluzivní dárky. 

Proč sledovat Avon letáky online?

Rádi byste nakoupili kosmetiku značky Avon, ale nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám poskytl aktuální katalog? Nevadí, leták můžete mít k dispozici zcela zdarma v PDF verzi. Stáhněte si ho z našeho webu a prohlížejte kdykoliv a kdekoliv – třeba na svém mobilním telefonu.

Oproti tištěnému letáku je virtuální katalog mnohem praktičtější. Nezabírá místo, je ohleduplný k životnímu prostředí, a navíc je dostupný mnohem dříve.

Jaké zboží v Avon katalogu najdete?

Avon katalog je prošpikovaný atraktivními nabídkami kosmetických produktů pro ženy, muže i děti. Sortiment je vskutku obsáhly a zahrnuje dekorativní, pleťovou i tělovou kosmetiku, vůně, bytové doplňky či dekorace. V letáku navíc najdete spoustu praktických tipů, díky kterým budete mít z výrobků ještě větší užitek.

Po otevření katalogu Avon na vás vykouknou řasenky, parfémy, pleťové masky, šampony a kondicionéry, krémy proti vráskám, make-up i povedené módní kousky. Jedná se pouze o produkty vlastních (privátních) značek jako Avon Color, Skin-So-Soft, ANEW, Advance Techniques či Luxe. V každém letáku narazte na také slevy a zvýhodněné sady podmíněné nákupem jiného zboží.

Jak produkty značky Avon nakupovat?

Kde lze výrobky od Avonu zakoupit, když značky neprovozuje pobočky (kamenné prodejny)? Obchodní model je založen na přímém prodeji. Až prolistujete katalog, kontaktujte svou Avon Lady či Avon Gentlemana a objednejte si u něj. Anebo se vydejte na www.avon.cz – internetový obchod nabízí veškeré dostupné zboží a prostřednictvím kurýra vám ho doručí až před práh. Přehledný e-shop servíruje horké novinky i tradiční výrobky.

V nabídce najdete vůně (tělové spreje, mini parfémy, dárkové sady...) značek Attraction, Black Suede, Celebre, Eve, Far Away, Full Speed, Imari, Incandessence, Individual Blue, Little Black Dress, Luck, Maxima, Musk, Passion Dance, Percieve, Pur Blanca, Rare, Today Tomorrow Always a Avon Collections.

V sekci make-up narazíte na řasenky, oční linky, oční stíny, odličovače, tužky na obočí, rtěnky, lesky a tužky na rty, make-upy a podkladové báze, bronzery, korektory a pudry, laky na nehty a další doplňky v zastoupení značek Power Stay, Avon True, Color Trend, Luxe, Mark. a Avon Jelly.

Mezi produkty pro péči o pleť pak denní a noční krémy, pleťová séra, přípravky pro čištění pleti, přípravky pro problematickou pleť, pleťové masky, anti-aging produkty, přípravky pro péči o oči a okolí, produkty z konopného oleje a další výrobky značek Anew, Adpat, Clearskin, Nutra effects, K-Beauty, Mission a Distilery.

Bohaté je také zastoupení produktů pro péči o tělo a vlasy: šampony, kondicionéry, přípravky pro styling, barvy na vlasy i hřebeny a doplňky, tělové mléka a krémy, tělové spreje, deodoranty a antiperspranty, výrobky na holení, tělové peelingy, přípravky pro intimní hygienu, sprchové gely, pěny a oleje do koupele, krémy a mýdla na ruce, amtiakteriální gely a další produkty značek Avon Care, Avon Works, Encanto, Footworks, Naturals, On duty, Planet Spa a Senses.

Na své si přijdou také milovníci módy. Pod značkou Avon módní doplňky jako tašky, kabelky, peněženky či hodinky, ale také šperky – náušnice, náhrdelníky, náramky a prsteny. Nechybí ani oblečení včetně obuvi, spodního prádla a dalších kousků.

Více o značce Avon

Avon je synonymem pro cenově dostupnou, a přitom velmi kvalitní kosmetiku. Paradoxní je, že zakladatel značky David H. McConnell původně prodával úplně jiný sortiment. Živil se jako podomní prodejce knih a zákaznice vždy nezapomněl potěšit vzorkem vůně. Netrvalo dlouho a měly o ně větší zájem než o literaturu, a tak se v roce 1886 McConnell rozhodl pro založení společnosti California Perfume Company. Průběžně nabídku obohacoval dalšími produkty a značka rostla na popularitě.

Značka Avon však spatřila světlo světa až v roce 1928. Společnost vzala za svůj název po městě Stradford-on-Avon, rodiště Williama Shakespeara, McConnellova nejoblíbenějšího básníka a dramatika. Prvním produktem hrdě nesoucím logo Avon byl zubní kartáček.

Od roku 1955, kdy značka Avon expandovala, se postupně rozšířila do více než 300 zemí na celém světě. Lásku českých žen získala v roce 1991 a značnou popularitu si udržuje dodnes, navzdory značnému přetlaku na trhu.

Společnost staví na vysokých standardech a přísném etickém kodexu. Realizuje množství aktivit, jako je například Avon pochod za zdravá prsa. Zároveň se angažuje v boji proti domácímu násilí a společně se sesterskými společnostmi apeluje na vlády států, aby zajistili potřebné finance pro vytvoření zázemí a služeb pro týrané ženy a děti.

Akční letáky TETA drogerie od 05.08.2021 do 30.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 05.08.2021 do 16.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 08.07.2021 do 02.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 22.07.2021 do 02.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 08.07.2021 do 19.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 10.06.2021 do 05.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 24.06.2021 do 05.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 10.06.2021 do 21.06.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené