baumax - logo.png

Akční letáky Baumax

Nízké ceny každý den!

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(62 )
Akční letáky Baumax od 01.04.2021 do 01.04.2021
Akční letáky Baumax
Ukončené
Akční letáky Baumax od 01.04.2021 do 01.04.2021
Akční letáky Baumax
Ukončené

Více o společnosti BauMax

Pod označením BauMax v České republice funguje síť prodejen se zbožím pro dům a zahradu. Provozuje je polská společnost BM Česko s.r.o., která je převzala od původní rakouské akciové společnosti. Na pobočkách hobby marketu si mohou zákazníci vybrat z širokého spektra zboží pro dům i zahradu. Prodejce láká na slevové akce a výhodné nabídky, o kterých informuje prostřednictvím akčních letáků.

BauMax na tento týden nenajdete, protože řetězec vydává nový leták jednou do měsíce a platnost akčních nabídek trvá po celý měsíc. Průběžně také vydává speciální letáky s nabídkou specifického sortimentu (před Vánoci např. leták s vánočními ozdobami apod.).

Pokud rádi nakupujete se slevou, nenechte si nejnovější letáky BauMax ujít. Díky tipům na akční nabídky máte šanci naplánovat nákup v pohodlí domova a nebudete muset ztrácet čas procházením všech regálů. Z našeho webu si můžete kdykoliv stáhnout aktuální leták ve formátu PDF.

Nezapomeňte, že řetězec vydává pouze jeden leták měsíčně (tzn. pro leden od 1.1. - 31.1., únor od 1.2. - 28.2., březen 1.3. - 31.3., duben 1.4. - 30.4, květen 1.5.  - 31.5., červen 1.6. – 30.6., červenec 1.7. - 31.7., srpen 1.8. - 31.8., září 1.9. - 30.9., říjen 1.10. - 31.10., listopad 1.11. - 30.11., prosinec 1.12. - 31.12.). Ihned po zveřejnění na našem webu najdete také BauMax leták na příští měsíc.

Proč sledovat BauMax letáky online?

BauMax je místem zaslíbeným pro každého, kdo si chce levně vybavit dům nebo zahradu. V akčním letáku narazíte na zboží, které je v rámci daného období ve slevě. Ale proč si stahovat elektronickou verzi, když hobby market distribuuje akční letáky i v klasické papírové podobě? Důvod je rovnou několik: online letáky jsou vždy k dispozici a nehrozí, že ho někam založíte. Nahlédnout do něj můžete kdykoliv, třeba během nákupu, aniž byste museli myslet na to, jestli jste si s sebou vzali tištěný leták. Vaše poštovní schránka bude prázdnější a přehlednější – a navíc trochu pomůžete životnímu prostředí.

Jaké zboží v akčním letáku BauMax najdete?

Nabídka hobby marketu BaxMax je vskutku obsáhlá. Najdete v ní široký sortiment zboží pro:

zahradu a stavební materiály – zahradní nábytek (lehátka, židle, křesla, sestavy ratanového i dřevěného nábytku, polstry, lavice, houpačky, slunečníky, kovový i plastový nábytek...), finské sauny i saunové doplňky, zahradní techniku (sekačky a traktory, vertikutátory, vyžínače, křovinořezy, nůžky na trávu, drtiče, řetězové pily, kultivátory, čističky odpadních vod...), zahradní nářadí, potřeby pro údržbu zahrady, systémy zahradního zavlažování, zahradní dekorace a prvky zahradní architektury, venkovní dlažbu, plotové a svahové tvárnice či stavební materiály v podobě OSB desek, PVC desek, lepidel, tmelů, stavební chemie a související sortiment. Nechybí ani komíny, chemická WC a potřeby pro zvířata.

vybavení interiéru – vybavení koupelny (baterie, sprchové kouty a boxy, vany, radiátory, příslušenství, ventilace...) i kuchyně (dřezy, digestoře, odpadkové koše...), dveře, zárubně a kliky, plastová okna, parapety a stříšky, schody a zábradlí, podlahy a nástěnné panely, obklady, dlažby, mozaiky a klinkery či obklady stěn.

nábytek – čalouněný nábytek (sedací soupravy, pohovky, křesla, sofa, taburety, válendy, čalouněné postele i modulární nábytek), nábytek do kuchyně a jídelny (linky, skříňky, stoly, židle, jídelní sestavy, doplňky a dekorace...), koupelnový nábytek (komody, skříňky, zrcadla, sestavy...), nábytek do ložnice (postele, matrace, komody, toaletní stolky, skříně...), kancelářský nábytek, nábytek do předsíně (botníky, komody, věšáky, zrcadla...), nábytek do obývacího pokoje (obývací stěny, TV stolky, knihovny, police, vitríny, nábytek do dětského pokoje i specifické zboží např. v podobě nábytku pro hráče počítačových her (herní stoly a židle).

Na pobočkách řetězce BauMax seženete také elektrické a ruční nářadí, velké stroje jako parní čističe, pokosové pily, stolní pily, svářečky, tlakové myčky, vysavače, kompletní sortiment pracovního oblečení a obuvi, veškeré vybavení dílny (boxy na nářadí i dřevěné, plastové a kovové regály), železářský sortiment (háčky, hřebíky, lanka, šrouby, vruty, spojovací materiály...), elektroinstalační materiály, zařízení pro ohřev a chlazení (klimatizace, krby, ohřívače vody, radiátory...) a v neposlední řadě potřeby a příslušenství pro auto (autobaterie, autodoplňky, autokosmetika, oleje a maziva...).

Za pozornost stojí i ucelená nabídka vnitřního a venkovního osvětlení, žárovky, koberce, bytový textil, okenní dekorace, barvy, laky a malířské potřeby, bytové doplňky či vánoční ozdoby a dekorace.

Pro které pobočky BauMax leták platí?

BauMax vždy vydává několik variant akčního letáku – slevy platí pouze pro vybrané pobočky, které jsou v něm uvedeny. Než se vydáte na nákup, ujistěte se, že jste si stáhli správný leták.

Více o prodejnách BauMax

Zaniklá rakouská akciová společnost BauMax – původní vlastník značky – vstoupila na trh již v roce 1976 a v počátcích nesla jméno Hobbymax. Po dvou letech působení vzala za své jméno Baumax a nutno podotknout, že patřila k velmi úspěšným. Nic nebránilo expanzi na další evropské trhy a v době svého vrcholu (v roce 2010) provozovala 160 poboček s cca 9000 zaměstnanci. Firma se začala hroutit následkem finanční krize a nepodařené expanze do zemí východní Evropy – právě ta v nevhodnou dobu BauMax vysílila a byla nucena k zavření mnoha poboček. Zbylé převzali strategičtí investoři OBI a Merkury Market – polská společnost, která je mateřskou společností BM Česko s.r.o. - současného provozovatele prodejen pod starou značkou BauMax.

BauMax nyní v České republice najdete na 19 místech. Prodejny se nachází ve městech České Budějovice, Chomutov – Otvice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Karlovy Vary (2 pobočky), Kladno, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha (3 pobočky v lokalitách Michle, Stodůlky a Letňany), Tábor, Ústí nad Labem a Znojmo.

Pobočky BauMax jsou otevřeny každý den. Otevírací doba je od 8 do 20 hod. Veškeré zboží lze objednat také na www.baumax.cz.

Akční letáky JYSK od 12.08.2021 do 25.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 05.08.2021 do 18.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 29.07.2021 do 11.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 22.07.2021 do 04.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 15.07.2021 do 28.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 08.07.2021 do 21.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 01.07.2021 do 14.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 24.06.2021 do 07.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené