Benu lekárna

Hodnocení

( Recenzí)

Benu lékárna leták

Zajímá vás, jaké slevy a akce přináší aktuální leták Benu lékárny? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás akční leták Benu v digitální verzi.

Benu leták na tento a příští týden

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, důsledně si je plánujte a vyhněte se impulsivním rozhodnutím. Poslouží vám k tomu Benu leták na příští týden. Současné akce a slevy najdete v letáku Benu lékárny na tento týden.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních online lékáren, jako je Dr. Max.

Benu Lékarna

V současnosti patří síť Benu lékáren mezi největší lékárenské sítě v celé Evropě. Kromě prodeje a výdeje léků, lékárny Benu kladou velký důraz na odborné poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi. O své zákazníky se starají vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří Vám s ochotou poskytnou všechny odborné znalosti a cenné rady. V Benu lékárnách najdete i samoobslužnou zónu, která v lékárnách nebývá samozřejmostí. Snahou společnosti Benu totiž je, aby se v prodejnách zákazníci cítili přirozeně a příjemně. V této zóně si mohou zákazníci sami produkty prohlédnout a seznámit se s nimi.

Benu eshop

Výhodnou nabídkou je i nákup přes Benu eshop, kde si nakoupíte požadované výrobky rychle a jednoduše z pohodlí domova. Benu lékárna najdete online na webové stránce www.benu.cz. Aktuální leták s akčními nabídkami a bonusy pro zákazníky najdete rovněž na jejich webové stránce nebo na našem webu, kde Vám přinášíme stále aktuální letáky a nejnovější informace.

Sortiment Benu lékáren

Skutečnou prioritou společnosti Benu je budování stálých vztahů a maximálně spokojenosti zákazníků. Proto se značka Benu velmi usiluje o přístup orientovaný především na zákazníky a prostředí, ve kterém se budou cítit spokojení. V sortimentu Benu výrobků můžete najít například i tyto kategorie:

  • zdraví a léky – léky na lékařský předpis i volně prodejné léky,
  • kosmetika a péče o tělo,
  • matka a dítě,
  • výživové doplňky,
  • zdravá výživa, čaje a bylinky,
  • zdravotnické prostředky,
  • veterinární produkty.

Mezi nejvyhledávanější zboží na Benu momentálně patří paralen, roušky, jednorázové rukavice a respirátor.

Kategorie výrobků jakož i výhodné nabídky si můžete prohlédnout v akčním letáku. Pokud si vybíráte lék či zdravotní produkt na jistý zdravotní problém, pak při návštěvě e-shopu Benu lékárny klikněte na kategorii “Mám problém s”, kde najdete přehledně seřazeny zdravotní problémy a k nim příslušející výrobky na léčení problému či odstranění příznaků. Společnost Benu nabízí i online službu Ptejte se lékárníka, kde můžete do detailů popsat Váš problém, dokonce vložit i fotografii a můžete si být jistý, že otázku odpovídají zkušení odborníci.

Benu lékárna akce

Naše zdraví by mělo být vždy nejdůležitější. Proto pokud se chcete o sebe příkladně starat, ale zároveň nakupovat výhodně, sledujte každý měsíc aktuální leták Benu lékárny, kde najdete akční nabídky, dárky k nákupu či jiné výhody pro zákazníky. Věrnostní karta Benu Vám nabízí další možnost, jak nakoupit výhodně. Získat ji můžete v kterékoliv kamenné prodejně nebo přímo na stránce benu.cz. Prostřednictvím věrnostní karty sbíráte body, které následně jako slevu můžete využít při dalším nákupu.

Být zákazníkem Benu lékárny se opravdu vyplatí, protože jejich přístup dbá především na maximální spokojenost svých zákazníků.

Benu otevírací doba

Pobočky Benu lékárny nemají jednotnou otevírací dobu. Některé jsou otevřen od PO-NE od 8-20 hod. Dostupnost konkrétní pobočky ověříte přímo na stránkách Benu.cz.

Benu lékárna pobočky

V současnosti lze v České republice nakupovat v cca 300 prodejnách Benu. Pobočky najdete v každém městě, například v Bohumíně, Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Karlových Varech, Liberci, České Lípě či v Jihlavě.