Billa leták

Kvalita pre každého

Hodnocení

(25 Recenzí)

Billa leták

Zajímá vás, jaké akční ceny přináší akční Billa leták pro tento nebo další týden? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás aktuální Billa leták v online podobě.

Billa leták na tento a příští týden

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, nezapomeňte si je plánovat. Poslouží vám k tomu aktuální akční Billa leták na tento a příští týden.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních řetězců, jako jsou: Albert, Coop, Kaufland, Globus, Lidl, Norma, Penny a Tesco.

Rakouská obchodní značka řetězce supermarketů Billa provozuje v České republice přes 200 poboček a každou středu vydává nový akční leták, který se obvykle tiskne v mnoha variantách pro konkrétní prodejny. Kromě běžných letáků Billa vydává také speciální akční letáky pro členy Billa Bonus Clubu a letáky či katalogy s nabídkou ke speciálním příležitostem (vánoční či velikonoční leták).

Akční leták Billa

Obchodní řetězec Billa pravidelně láká zákazníky na pravidelné akce, které avizuje právě prostřednictvím svých letáků. Pokud rádi nakupujete výhodně, neměli byste akční nabídky přehlížet. Prodejny Billa nabízí poměrně široký sortiment zboží, na kterém lze díky slevám elegantně ušetřit.

Výhody elektronických akčních letáků Billa jsou zřejmé: dostupnost, ekologie a pohodlí. Doby, kdy jste ze schránky vytahovali poškozený papírový leták, jsou minulostí; nyní si můžete zboží v akci prohlížet kdykoliv na svém počítači nebo mobilním zařízení.

Bez ohledu na to, zda vás zajímá Billa leták na tento, nebo příští týden, si zkontrolujte, zda je platný pro pobočku, ve které nakupujete. Na každém letáku je vždy uveden seznam filiálek, pro které akční nabídky neplatí.

Billa leták PDF

Na našem webu vždy naleznete platnou nabídku. Nyní si můžete prolistovat online Billa akční leták na tento týden (ve formátu PDF) a v dostatečném předstihu pro vás zveřejníme Billa leták na příští týden. Slevy vždy platí do příštího úterý. Mohou mít malý i velký formát.

Billa sortiment

V nabídce obchodního řetězce Billa najdete kvalitní a čerstvé potraviny – od ovoce a zeleniny přes lahůdky až po pečivo z vlastní pekárny.

Billa privátní značky

Kromě tradičních značek nabízí také privátní značky jako Billa Easy, Billa Naše Bio (vysoce kvalitní bio produkty), Billa Premium (delikatesy a gurmánské speciality), Česká farma, Billa Bon Via (produkty z prověřených farem ze slunných oblastí Evropy), Clever, Vocílka, FREE (bezlepková řada produktů), MY a Today (kosmetika). Výjimkou však nejsou ani regionální produkty, čerstvé ryby a další žádané zboží.

Billa karta

Založení Billa karty se vyplatí každému, kdo v supermarketech nakupuje pravidelně. Registrace do Billa Bonus clubu je jednoduchá a řetězec dává zákazníkům na výběr mezi tradiční plastovou a digitální kartou.

Největším benefitem držitelů karty jsou speciální Billa slevy. Vybrané položky jsou za výhodnější ceny a v měsíci, kdy má držitel narozeniny, mu Billa dává slevový kupon na 10 % z celého nákupu. Pravidelným nákupy se navíc hromadí body, které lze vyměnit za značkové produkty v aktuálně probíhající kampani. Potěší i slevy u exkluzivních partnerů, slevy na zájezdy u BILLA Travel a čtyřikrát ročně Gusto magazín zdarma. Více se dozvíte na stránkách billa.cz.

Mobilní aplikace Billa

Také Billa se přidala k obchodním řetězcům, které zákazníkům umožňují přehlednou správu nákupů v prostředí mobilní aplikace.

Aplikace Billa je dostupná na Google Play i v App Store, tedy pro zařízení s Androidem a iOs. Je nabitá funkcemi, které zahrnují registraci do Billa Bonus Clubu, digitální kartu, slevové kupony, vyhledání nejbližší prodejny, aktuální akční leták, tvorbu nákupního seznamu a mimo jiné i přehled stavu bodového konta.

Billa prodejny / pobočky

Historicky první pobočka Billy byla otevřena v Rakousku již v roce 1953. V průběhu let se síť supermarketů rozšířila do dalších evropských zemí a na český trh vstoupila v roce 1991. Provozovatelem obchodů je BILLA, spol. s r.o. – dceřiná společnost REWE Group.

Nadstandardní péče o zákazníka je znát například důrazem na rychlé odbavení u pokladny. Pokud dojde k situaci, že v řadě čeká více než pět osob a nejsou otevřeny žádné další pokladny, Billa zákazníka kompenzuje slevovým poukazem.

Billa otevírací doba

Otevírací doba prodejen Billa je PO – NE 7:00 – 20:00, ale u některých poboček se může lišit.

Billa seznam prodejen

Momentálně se prodejny Billa nachází ve všech větších i v mnoha menších městech (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Karlovy Vary, Hradec Králové, Prostějov, Příbram, Ústí nad Labem, Tábor, Kolín, Frýdek Místek, Český Těšín, Jičín, Havířov, Karviná, Mladá Boleslav, Zlín, Strakonice…). V některých městech se nachází poboček více.