bonprix-logo.png

Akční letáky Bonprix

E-shop s módními oděvy a zbožím do bytu

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(17 )

O společnosti Bonprix

Bonprix, německá mezinárodní společnost, vznikla v roce 1986 ve městě Hamburk a dnes je součástí koncernu Otto. Je to významná oděvní společnost, zaměřená na dámské, pánské a dětské oblečení. Již v roce 1997 spustila společnost Bonprix internetový obchod, čímž získala velké množství zákazníků a začala si budovat své jméno v online prostoru. Online e-shop společnosti najdete na stránce www.bonprix.cz a v současnosti přináší společnosti více než 30 milionů zákazníků z téměř 30 zemí světa. Působiště Bonprix můžeme hledat zejména v evropských zemích, ale také se rozrůstá i v Severní a Jižní Americe. Kromě České republiky podniká společnost i na Slovensku, v Maďarsku, Belgii, Velké Británii, Francii či ve Švýcarsku. Hlavní nabídku sortimentu si můžete prohlédnout v katalozích Bonprix, které najdete na našem webu. Katalogy vycházejí většinou sezónní v kolekcích jaro, léto, podzim, zima a kromě nich si můžete kdykoliv prohlédnout nejnovější trendy online v e-shopu Bonprix.

Bonprix – módní oblečení a zboží do bytu

Společnost Bonprix se už desetiletí řídí heslem Bonprix – It´s me a s tímto mottem přistupuje Bonprix i ke svým zákazníkům. Nehledá ve světě módy žádné ideály, ale považuje každou ženu za přirozeně krásnou, což se odráží i ve světě módě a jejich nových kolekcích. V sortimentu Bonprix najdete oblečení pro každou věkovou skupinu, každou velikost či každý styl. Prolistujte si aktuální Bonprix katalog online a dozajista zjistíte, že Bonprix se hodí pro celou rodinu – pro ženy, muže i děti. Módy sortiment společnosti Bonprix se skládá z těchto kategorií:

  • oblečení a prádlo pro ženy,
  • oblečení pro muže,
  • oblečení pro nadměrné velikosti,
  • dětské oblečení,
  • udržitelná kolekce,
  • módní doplňky,
  • obuv.

Bonprix kromě oblečení pro celou rodinu myslí i na vaši domácnost a nabízí i sortiment bytových textilií, okenních dekorací či doplňků do koupelny. Tyto a mnohé další interiérové ​​dekorace si můžete prohlédnout v Bonprix katalogu. Aktuální katalogy najdete pravidelně na našem webu nebo online na stránce Bonprix.cz.

Nakupujte co nejvýhodněji

Členství v Bonprix klubu se opravdu vyplatí. Všichni členové klubu získávají stálou slevu ve výši 10 % na každou Bonprix objednávku. Výhody, které získáte jako člen klubu můžete také kombinovat i s dalšími slevami a své slevy tak navyšovat. Nejnovější trendy a Bonprix novinky můžete kromě sledování katalogu dosáhnout i odběrem newsletteru, díky čemuž získáte přístup k dalším slevám a akciovým nabídkám.

Akční letáky Pepco
zůstává 8 dní.
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené