Bonprix katalog

Hodnocení

( Recenzí)

Bonprix katalog

Bonprix katalog (leták) je hrdinou všech milovnic levné, a přitom stylové módy. Najdete v něm všechny aktuální Bonprix slevy na jednom místě.

Bonprix katalog online

Bonprix dámská móda je sama o sobě cenově dostupná, ale sleva na vybraný sortiment potěší každého. Buďte v obraze a prolistujte si Bonprix katalog online.

O Bonprix

Bonprix, německá mezinárodní společnost, vznikla v roce 1986 ve městě Hamburk a dnes je součástí koncernu Otto. Je to významná oděvní společnost, zaměřená na dámské, pánské a dětské oblečení. Působiště Bonprix můžeme hledat zejména v evropských zemích, ale také se rozrůstá i v Severní a Jižní Americe. Kromě České republiky podniká společnost i na Slovensku, v Maďarsku, Belgii, Velké Británii, Francii či ve Švýcarsku. Hlavní nabídku sortimentu si můžete prohlédnout v katalozích Bonprix, které najdete na našem webu. Katalogy vycházejí většinou sezónní v kolekcích jaro, léto, podzim, zima a kromě nich si můžete kdykoliv prohlédnout nejnovější trendy online v e-shopu Bonprix.

Bonprix eshop

Již v roce 1997 spustila společnost Bonprix eshop, čímž získala velké množství zákazníků a začala si budovat své jméno v online prostoru. Online e-shop společnosti najdete na stránce www.bonprix.cz a v současnosti přináší společnosti více než 30 milionů zákazníků z téměř 30 zemí světa.

Bonprix dámská móda

Společnost Bonprix se už desetiletí řídí heslem Bonprix – It´s me a s tímto mottem přistupuje Bonprix i ke svým zákazníkům. Nehledá ve světě módy žádné ideály, ale považuje každou ženu za přirozeně krásnou, což se odráží i ve světě módě a jejich nových kolekcích. V sortimentu Bonprix najdete oblečení pro každou věkovou skupinu, každou velikost či každý styl. Prolistujte si aktuální Bonprix katalog online a dozajista zjistíte, že Bonprix se hodí pro celou rodinu – pro ženy, muže i děti. Módy sortiment společnosti Bonprix se skládá z těchto kategorií:

  • oblečení a prádlo pro ženy,
  • oblečení pro muže,
  • oblečení pro nadměrné velikosti,
  • dětské oblečení,
  • udržitelná kolekce,
  • módní doplňky,
  • obuv.

Bonprix kromě oblečení pro celou rodinu myslí i na vaši domácnost a nabízí i sortiment bytových textilií, okenních dekorací či doplňků do koupelny. Tyto a mnohé další interiérové ​​dekorace si můžete prohlédnout v Bonprix katalogu. Aktuální katalogy najdete pravidelně na našem webu nebo online na stránce Bonprix.cz.

Mezi nejprodávanější oblečení Bonprix dlouhodobě patří Bonprix plavky a podprsenky. Velké popularitě se však těší také Bonprix šaty, legíny a boty.

Bonprix klub a mobilní aplikace

Členství v Bonprix klubu se opravdu vyplatí. Všichni členové klubu získávají stálou slevu ve výši 10 % na každou Bonprix objednávku. Výhody, které získáte jako člen klubu můžete také kombinovat i s dalšími slevami a své slevy tak navyšovat. Nejnovější trendy a Bonprix novinky můžete kromě sledování katalogu dosáhnout i odběrem newsletteru, díky čemuž získáte přístup k dalším slevám a akciovým nabídkám.

Uživatelé chytrých mobilních telefonů jistě ocení příjemné uživatelské rozhraní Bonprix aplikace, která umožňuje pohodlný a bezpečný nákup.

Bonprix poštovné zdarma

Bonprix poštovné zdarma standardně nenabízí (až jako bonus k nákupu od určité částky), ale čas od času dopravou zdarma přeci jen potěší i zákazníky, kteří nepřesáhnou potřebný limit. Například před Vánoci.

Bonprix vrácení zboží

Bonprix samozřejmě zaručujem právo na odstoupení od smlouvy a tím i vrácení objednaného zboží bez udání důvodu. Zákazníci mohou odstoupit od smlouvy do 100 dnů od data obdržení zásilky.