ccc-logo.png

Akční letáky CCC

Vaše oblíbená obuv, doplňky a kabelky

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(19 )
Akční letáky CCC od 27.03.2021 do 27.03.2021
Akční letáky CCC
Ukončené

Více o společnosti CCC

Společnost CCC je největším maloobchodním prodejcem obuvi ve střední Evropě a z pohledu celoevropského trhu patří mezi jednoho z největších výrobců obuvi. Historie vzniku společnosti sahá až do 90. let, kdy se společnost postupně formovala až do podoby, v jaké ji známe dnes. Na český trh vstoupila společnost v roce 2004, kdy byla založena první pobočka v Praze. Kromě domovské země, Polska, kde společnost vznikla, působí CCC i v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu, Švýcarsku či Rusku. Franchisové pobočky CCC dnes najdeme dokonce v Kataru, Spojených arabských emirátech či Bahrajnu. V České republice mají zákazníci možnost nakupovat ve více než 70 prodejnách rozmístěných po celém území. Prodejny s obuví CCC najdete například ve městech jako Ostrava, Brno, Zlín, Pardubice, Plzeň, Olomouc, Ostrava či Znojmo. Zákazníci mohou kromě kamenných prodejen nakupovat i jednoduše a rychle z pohodlí domova, a to prostřednictvím CCC e-shopu.

Boty CCC – skutečně pro každého!

130 milionů párů bot. Tolik prodá společnost CCC každý rok na svých trzích. Název společnosti dokonale vystihuje její hlavní cíl. Pojmenování CCC vzniklo z polských slov Cena Czyni Cuda, co můžeme volně přeložit jako cena dělá zázraky. Společnost usiluje o sortiment atraktivních produktů doslova šitých na míru svým zákazníkům, a to vše za přijatelné ceny. CCC vybírá do své nabídky řady privátních značek, které prokazují vysokou kvalitu. K oblíbeným značkám, které najdete v prodejnách patří dozajista značky jako Lasocky, Gino Rossi, Jenny Fairy, Adidas, Lanette, New Balance či Converse. Široká nabídka CCC obuvi nabízí ve svém portfoliu i tyto kolekce, které vás určitě zaujmou:

  • dámská obuv – kozačky, polobotky, lodičky, holínky, sandály, bačkory, baleríny, espadrilky, šněrovací obuv, sportovní obuv, kotníkové boty,
  • pánská obuv – tenisky, sandály, polobotky, sportovní obuv, kotníkové boty, šněrovací obuv,
  • dětská obuv – kozačky, kotníkové boty, tenisky, holínky, bačkory, sandály, pantofle, bazénové pantofle,
  • kabelky – malé a velké kabelky, kožené kabelky, shopper tašky, večerní kabelky, pánské tašky, ledvinky, batohy, sportovní tašky, kufry a cestovní tašky,
  • doplňky a příslušenství – peněženky, opasky, sluneční brýle, bižuterie, ponožky, doplňky do vlasů, čepice a šály, správná péče o boty a jiné.

Módní kolekce obuvi si můžete prohlédnout online v CCC e-shopu a ak vás zajímá sezónní obuv za atraktivní ceny, určitě si prolistujte CCC leták, který najdete na našem webu. Módní obuv je základem každého pěkného outfitu, a proto v CCC vám nabízejí vždy nejnovější trendy ze světa módy. Staňte se členem CCC klubu! Stačí se zaregistrovat na stránce www.ccc.eu a speciální nabídky nejnovějších hitů obuvi vám více neujdou. S klubovou kartou získáte dodatečné slevy a o všech novinkách a atraktivních produktech se dozvíte mezi prvními. Kompletní nabídku CCC obuvi najdete online na stránce obchodu. Skvělou možností, jak nakoupit skutečně výhodně jsou i CCC katalogy, které vás upozorní na nové slevy, zajímavé kousky či výhodné výprodeje. Vždy aktuální leták CCC najdete na našem webu.

Akční letáky Pepco od 05.08.2021 do 18.08.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 15.07.2021 do 04.08.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 01.07.2021 do 14.07.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 17.06.2021 do 30.06.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 03.06.2021 do 16.06.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 20.05.2021 do 02.06.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 06.05.2021 do 19.05.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 22.04.2021 do 05.05.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené