ccc-logo.png

Akční letáky CCC

Vaše oblíbená obuv, doplňky a kabelky

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(19 )
Akční letáky CCC
Ukončené

Více o společnosti CCC

Společnost CCC je největším maloobchodním prodejcem obuvi ve střední Evropě a z pohledu celoevropského trhu patří mezi jednoho z největších výrobců obuvi. Historie vzniku společnosti sahá až do 90. let, kdy se společnost postupně formovala až do podoby, v jaké ji známe dnes. Na český trh vstoupila společnost v roce 2004, kdy byla založena první pobočka v Praze. Kromě domovské země, Polska, kde společnost vznikla, působí CCC i v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu, Švýcarsku či Rusku. Franchisové pobočky CCC dnes najdeme dokonce v Kataru, Spojených arabských emirátech či Bahrajnu. V České republice mají zákazníci možnost nakupovat ve více než 70 prodejnách rozmístěných po celém území. Prodejny s obuví CCC najdete například ve městech jako Ostrava, Brno, Zlín, Pardubice, Plzeň, Olomouc, Ostrava či Znojmo. Zákazníci mohou kromě kamenných prodejen nakupovat i jednoduše a rychle z pohodlí domova, a to prostřednictvím CCC e-shopu.

Boty CCC – skutečně pro každého!

130 milionů párů bot. Tolik prodá společnost CCC každý rok na svých trzích. Název společnosti dokonale vystihuje její hlavní cíl. Pojmenování CCC vzniklo z polských slov Cena Czyni Cuda, co můžeme volně přeložit jako cena dělá zázraky. Společnost usiluje o sortiment atraktivních produktů doslova šitých na míru svým zákazníkům, a to vše za přijatelné ceny. CCC vybírá do své nabídky řady privátních značek, které prokazují vysokou kvalitu. K oblíbeným značkám, které najdete v prodejnách patří dozajista značky jako Lasocky, Gino Rossi, Jenny Fairy, Adidas, Lanette, New Balance či Converse. Široká nabídka CCC obuvi nabízí ve svém portfoliu i tyto kolekce, které vás určitě zaujmou:

  • dámská obuv – kozačky, polobotky, lodičky, holínky, sandály, bačkory, baleríny, espadrilky, šněrovací obuv, sportovní obuv, kotníkové boty,
  • pánská obuv – tenisky, sandály, polobotky, sportovní obuv, kotníkové boty, šněrovací obuv,
  • dětská obuv – kozačky, kotníkové boty, tenisky, holínky, bačkory, sandály, pantofle, bazénové pantofle,
  • kabelky – malé a velké kabelky, kožené kabelky, shopper tašky, večerní kabelky, pánské tašky, ledvinky, batohy, sportovní tašky, kufry a cestovní tašky,
  • doplňky a příslušenství – peněženky, opasky, sluneční brýle, bižuterie, ponožky, doplňky do vlasů, čepice a šály, správná péče o boty a jiné.

Módní kolekce obuvi si můžete prohlédnout online v CCC e-shopu a ak vás zajímá sezónní obuv za atraktivní ceny, určitě si prolistujte CCC leták, který najdete na našem webu. Módní obuv je základem každého pěkného outfitu, a proto v CCC vám nabízejí vždy nejnovější trendy ze světa módy. Staňte se členem CCC klubu! Stačí se zaregistrovat na stránce www.ccc.eu a speciální nabídky nejnovějších hitů obuvi vám více neujdou. S klubovou kartou získáte dodatečné slevy a o všech novinkách a atraktivních produktech se dozvíte mezi prvními. Kompletní nabídku CCC obuvi najdete online na stránce obchodu. Skvělou možností, jak nakoupit skutečně výhodně jsou i CCC katalogy, které vás upozorní na nové slevy, zajímavé kousky či výhodné výprodeje. Vždy aktuální leták CCC najdete na našem webu.

Akční letáky Pepco
zůstává 8 dní.
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené