CZC leták

Hodnocení

( Recenzí)

CZC leták

CZC je dvojka na online trhu s elektronikou a pravidelně láká na akce, slevy a výprodej elektra. Na akční nabídky upozorňuje CZC leták, který si můžete prohlédnout na tomto webu.

Akční leták CZC na tento týden, ale třeba i na další týden, je k dispozici v pdf. Pokud v něm nenajdete nic, co by vás zaujalo, podívejte se na letáky konkurenčních prodejců.

CZC CZ

Česká společnost CZC, s. r. o., která provozuje internetový obchod s elektronikou, vznikla v roce 1998 a už o rok na to spustili svou prvotní verzi internetového e-shopu. Společnost v svých začátcích používala obchodní jméno Czech Computer a později v roce 2010 se přejmenovala na nynější název CZC.cz. Společnost se od svého založení s jedním zaměstnancem velmi dynamicky rozvíjela, již v roce 2008 dosáhli obratu na úrovni jedné miliardy a během své 10-leté existence se uspokojily potřeby více než půl milionu zákazníků. Později společnost CZC díky svému přizpůsobenému webu, výbornému přístupu k zákazníkům a skvělým službám vícekrát vyhrála ocenění Obchodník roku. Dnes najdete prodejny a výdejní místa v každém českém kraji. Více informací o prodejnách CZC, otevíracích hodinách či slevách najdete na stránce CZC eshopu www.czc.cz. Pokud byste při nákupu elektroniky pro váš domov rádi ušetřili, určitě si prolistujte akční leták CZC, který najdete na našem webu.

CZC – počítače, mobily i jiná elektronika

V České republice se asi nenajde domácnost, která by nevlastnila nějakou elektroniku. Dnes je elektronika součástí našeho každodenního života, který nám nové technologie do velké míří usnadňují. Společnost CZC chce požadavkům svých zákazníků vyjít vstříc. V jejich sortimentu naleznete více než 65 000 druhů elektroniky od mobilních telefonů, televizí a audio příslušenství až po kamerové či pokladní systémy. Společnost má po území České republiky strategicky rozmístěné pobočky a velké sklady, díky čemuž můžete mít objednané produkty doma již druhý den. A co všechno objevíte v sortimentu společnosti CZC? Jejich produktový sortiment bychom mohli rozdělit na několik kategorií:

  • počítače – stolní počítače, notebooky, příslušenství, software, elektronické licence, herní PC a herní příslušenství, CZC sestavy, servery,
  • komponenty – procesory, grafické karty, operační paměti, disky, zdroje, chladiče, základní desky, rozšiřující karty, mechanika,
  • TV, audio a foto – televize, kamery a fotoaparáty, objektivy, elektronika do auta, přenosné audio, satelitní přijímače, dalekohledy,
  • mobily a tablety – smartphony, čtečky knih, GPS navigace, příslušenství pro mobilní telefony, virtuální reality, digitální zápisníky,
  • gamig – herní konzole, hry pro PC a konzole, PlayStation, Xbox, Stolní hry, herní vybavení, herní oblečení, herní doplňky,
  • SMART – inteligentní domácnost, drone, chytré hodinky, smart osvětlení, smart zabezpečení, hlasité asistenti a jiné.

Mezi nejprodávanější produkty CZC patří ps5, monitory, mobily (především iPhone a Xiaomi) a notebooky.

Toto je jen malá ukázka toho, co všechno v internetovém obchodě CZC najdete. Chcete-li zobrazit kompletní sortiment elektroniky, pak si klikněte na e-shop, který najdete na CZC.cz. Pokud byste při nákupu elektroniky do vaší domácnosti rádi využili atraktivní nabídky a slevy, pak si prolistuje aktuální leták s výhodnými nabídkami.

CZC slevy a akce

Slevy na elektroniku jsou v eshopu CZC prakticky neustále. Abyste na ně dosáhli, zaměřte se na sekci výprodej nebo se poohlédněte po slevových kuponech. Čas od času mají nárok na slevu studenti (majitelé ISIC karty).

CZC Black Friday

Černý pátek se v CZC nese ve znamení velkých slev. Black Friday je bezesporu největším výprodejovým svátkem, v jehož průběhu lze ušetřit spoustu peněz.

CZC reklamace, vrácení zboží a servis

Reklamace a vrácení zboží je u CZC naprosto bezproblémové. Podrobnosti najdete přímo na webových stránkách www czc.

Už vás nemusí trápit, jak si zapojíte novou televizi či smart topení. CZC nabízí kompletní nabídku montážních, a také servisních služeb. Mezi zákazníky patří k oblíbeným službám i prodloužená záruka, ochrana displeje či pojištění proti rozbití. Pozáruční servis, servisní pohotovost či záchrana dat jsou samozřejmostí pro specialisty ve společnosti CZC, kteří se o vás s ochotou postarají. Více informací se dozvíte na stránce CZC.cz. Vždy aktuální leták s nejnovějšími trendy z oblasti elektroniky vám přinášíme na našem webu.

CZC sestavení PC

Napadlo vás, že si sestavíte PC na míru? V eshopu CZC najdete konfigurátor, se kterým je sestavení počítače velmi snadné. Aplikace hlídá kompatibilitu a v závěru vše zkontroluje technik.

CZC otevírací doba

Otevírací doba poboček CZC je variabilní. Před návštěvou kamenné prodejny si zkontrolujte dobu otevření na příslušné podstránce níže.

CZC pobočky / prodejny

CZC provozuje pobočky a výdejní místa po celé ČR. Najdete je na následujících adresách.