datart-logo.png

Akční letáky Datart

Opravdový elektrospecialista

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(14 )

O společnosti Datart

Společnost Datart, jako známý odborník v oblasti prodeje spotřební elektroniky, vznikla v roce 1990 a o 2 roky na to byla otevřena první prodejna v České republice, která se nacházela přímo v Praze. Společnost zaznamenala po pár letech od svého vzniku skutečně dynamický rozvoj a velkou expanzi do největších nákupních center po celém Česku. Kromě České republiky působí společnost Datart i na Slovensku, kde můžete najít spolu téměř 20 prodejen. Na našem území mají zákazníci možnost nakupovat ve více než 90 prodejnách Datart. Ti z vás, kteří upřednostňují rychlý a pohodlný nákup přímo z domova, mohou samozřejmě využít i internetový obchod Datart, který najdete na webové stránce www.datart.cz. Elektro Datart si na trhu vybudovalo skvělé jméno, se kterým se spojuje spokojenost zákazníků a kvalitní produkty nabízené za nejlepší ceny. O skutečně přátelských cenách se můžete přesvědčit i samy, prostřednictvím online aktuálního letáku.

Datart – spotřební elektronika opravdu pro každého

Datart patří mezi maloobchodníky, kteří nabízejí spotřební elektroniku pro celou domácnost. Prolistování akčního letáku Datart zjistíte, že kromě obrovského sortimentu výrobků v sobě spojuje i pestrou paletu doplňkových služeb. Filozofie společnosti je založena na nabídce toho nejlepšího zboží a služeb za nejlepší ceny. Společnost Datart získává své zkušenosti na trhu a se zákazníky již více než 30 let. Maximální spokojenost zákazníků je pro společnost tím nejdůležitějším bodem. Bohatý sortiment produktů je tvořen i těmito kategoriemi:

  • televize, audio a video,
  • foto a kamery,
  • smart produkty,
  • notebooky a IT technika,
  • dílna, zahrada, auto moto,
  • malé spotřebiče,
  • velké spotřebiče,
  • herní zóna,
  • telefony.

Pokud chcete sledovat pravidelné trendy z oblasti elektroniky, sledujte novinky přímo v e-shopu na Datart.cz nebo se přihlásit k odběru newsletteru. Datart akce, atraktivní nabídky či zajímavé tipy naleznete v akčních letácích.

Jak nakupovat co nejvýhodneji?

Aby byli zákazníci Datart opravdu spokojeni, společnost se zavazuje stejně poskytovat prvotřídní služby. Vyzvednutím zboží se styk se zákazníky určitě nekončí, v Datart jim poskytují dlouhodobou péči. K nákupu můžete využít profesionální instalaci spotřebičů, postění telefonů, instalaci PC programů či nákup na splátky. Pokud vám záleží na životním prostředí, skvělou volbou je zdarma likvidace staré elektroniky. Akční leták Datart vám nabízí aktuální akce a další zajímavé nabídky ze světa elektroniky a najít ho můžete na našem webu. Sledováním pravidelných slev a výprodejů můžete stejně nakoupit mnohem výhodnější.

Akční letáky OKAY Elektro od 15.03.2021 do 15.03.2021
Akční letáky OKAY Elektro
Ukončené