Datart leták

Hodnocení

( Recenzí)

Datart leták

Zajímají vás slevy na elektroniku a spotřebiče? Datart leták vám prozradí, proč se poohlédnout právě u tohoto elektro specialisty.

Pokud v akčním letáku Datart nenajdete zboží, které zrovna potřebujete, podívejte se na akční slevy v letácích od Okay, CZC, Electro World, Euronics či Planeo Elektro.

Datart (chybně Datard)

Společnost Datart (nikoliv Datard, jak je prodejce často vyhledáván), jako známý odborník v oblasti prodeje spotřební elektroniky, vznikla v roce 1990 a o 2 roky na to byla otevřena první prodejna v České republice, která se nacházela přímo v Praze. Společnost zaznamenala po pár letech od svého vzniku skutečně dynamický rozvoj a velkou expanzi do největších nákupních center po celém Česku.

Datart eshop

Ti z vás, kteří upřednostňují rychlý a pohodlný nákup přímo z domova, mohou samozřejmě využít Datart eshop, který najdete na webové stránce www.datart.cz. Elektro Datart si na trhu vybudovalo skvělé jméno, se kterým se spojuje spokojenost zákazníků a kvalitní produkty nabízené za nejlepší ceny. O skutečně přátelských cenách se můžete přesvědčit i samy, prostřednictvím online aktuálního letáku.

Datart Black Friday

Black Friday je nejznámější výprodejová akce, v rámci které prodejci poskytují neodolatelné slevy na značnou část sortimentu. Datart Black Friday se každoročně těší velké oblibě. Mezi nejprodávanější produkty patří sluchátka, iPhone, lednice, telefony, mobily, pračky, sušičky, chytré hodinky, notebooky a sodastream.

Datart – slevy a výprodej

Datart patří mezi maloobchodníky, kteří nabízejí spotřební elektroniku pro celou domácnost. Prolistování Datart akčního letáku zjistíte, že kromě obrovského sortimentu výrobků v sobě spojuje i pestrou paletu doplňkových služeb. Filozofie společnosti je založena na nabídce toho nejlepšího zboží a služeb za nejlepší ceny. Společnost Datart získává své zkušenosti na trhu a se zákazníky již více než 30 let. Maximální spokojenost zákazníků je pro společnost tím nejdůležitějším bodem. Bohatý sortiment produktů je tvořen i těmito kategoriemi:

  • televize, audio a video,
  • foto a kamery,
  • smart produkty,
  • notebooky a IT technika,
  • dílna, zahrada, auto moto,
  • malé spotřebiče,
  • velké spotřebiče,
  • herní zóna,
  • telefony.

Pokud chcete sledovat pravidelné trendy z oblasti elektroniky, sledujte novinky přímo v e-shopu na Datart.cz nebo se přihlásit k odběru newsletteru. Datart akce, atraktivní nabídky či zajímavé tipy naleznete v akčních letácích.

Aby byli zákazníci Datart opravdu spokojeni, společnost se zavazuje stejně poskytovat prvotřídní služby. Vyzvednutím zboží se styk se zákazníky určitě nekončí, v Datart jim poskytují dlouhodobou péči. K nákupu můžete využít profesionální instalaci spotřebičů, postění telefonů, instalaci PC programů či nákup na splátky. Pokud vám záleží na životním prostředí, skvělou volbou je zdarma likvidace staré elektroniky. Akční leták Datart vám nabízí aktuální akce a další zajímavé nabídky ze světa elektroniky a najít ho můžete na našem webu. Sledováním pravidelných slev a výprodejů můžete nakoupit mnohem výhodněji.

Datart otevírací doba

Otevírací doba prodejen Datart je od PO-NE od 9-20 hod. Některé pobočky však mohou zavírat dříve, nebo naopak později. Dostupnost si ověříte na stránkách prodejce.

Datart prodejny

Kromě České republiky působí společnost Datart i na Slovensku, kde můžete najít spolu téměř 20 prodejen. Na našem území mají zákazníci možnost nakupovat ve více než 90 prodejnách Datart.