decathlon-logo.png

Akční letáky Decathlon

Děláme sport dostupnější

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(16 )

O společnosti Decathlon

Společnost Decathlon začínala jako malý rodinný obchůdek se 7 zaměstnanci, no postupem let se rozvíjela až se rozrostla na mezinárodní společnost. V současnosti najdeme Decathlon ve více než 50 zemích světa. Společnost byla založena v roce 1976 a její domovskou zemí je Francie. Heslo společnosti "Zpřístupňovat radost ze sportu všem" dnes znají lidé po celém světě. První prodejna v Česku byla otevřena v roce 2010 a od té doby se na našem území zpřístupnila zákazníkům více než 20 prodejen. Decathlon prodejny najdeme například v Ostravě, Liberci, Jihlavě, Olomouci i v Českých Budějovicích. Hlavním cílem společnosti je zpřístupnit sport opravdu každému. Díky Decathlon e-shopu mají možnost nakupovat sportovní potřeby opravdu všichni. Věrnostní program, aktuální leták Decathlon či lákavý výprodej, to vše můžete najít na webové stránce www.decathlon.cz. Pokud si chcete jednoduše a pohodlně prolistovat nejnovější online letáky a zůstat díky nim v obraze, přinášíme vám je na našem webu.

Decathlon – pro ty, co milují sport

Význam a důležitost sportování v dnešní době stále více a více narůstá. Zdravý životní styl a čas pro sebe jsou dnes základem vitálního a plnohodnotného života. K těmto hodnotám přispívá i Decathlon, který podporuje lidi v tom, aby dělali to, co je baví. A jak k tomu přispívá? Decathlon vytváří takový sportovní sortiment, který se vyznačuje kvalitou, jednoduchostí, moderním designem a dostupnou cenou. Nabízí také 20 vlastních značek, které prošly vývojem a testováním v Evropě, s důrazem na kvalitu a udržitelnost.

Sportovní vybavení pro každého

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli pro rodinný kemping s táborákem, cyklistický výlet za krásami naší země, dobrodružné zdolání ferraty nebo zasněžené hory, které lákají na skialpinismus či lyžování. Všechny sportovní potřeby a vybavení prakticky na jakýkoliv sport, najdete v širokém sortimentu společnosti Decathlon. S kvalitním a správným vybavením se vaše chvíle promění na velké dobrodružství. Přinášet radost ze sportu je hlavním posláním společnosti a jejích zaměstnanců. Mimo jiné zde najdete i kompletní vybavení na turistiku, bruslení, nordic walking, plavání, posilování a fitness či lezení a horolezectví. Na své si tu přijde celá rodina. O dostupných cenách a zlevněného zboží se dozvíte i prostřednictvím Decathlon letáku, který najdete na našem webu. V internetovém obchodě Decathlon.cz najdete kompletní nabídku sportovního vybavení a potřeb na všechny sporty.

Přehledný e-shop, skvělý zákaznický servis, zajímavý sportovní blog, magazín Dekáč a vysoce školený personál vždy ochotný pomoci, tvoří základ, abyste si Decathlon opravdu zamilovali. Odpovědnost a podpora sportování, široký sortiment kvalitního sportovního vybavení a dostupné ceny pro každého, dělají společnost Decathlon jednou z nejoblíbenějších na trhu. Prolistujte si aktuální Decathlon leták či zobrazte sportovní e-shop a sami se o tom přesvědčíte.

Akční letáky Pepco
zůstává 8 dní.
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené