decathlon-logo.png

Akční letáky Decathlon

Děláme sport dostupnější

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(16 )

O společnosti Decathlon

Společnost Decathlon začínala jako malý rodinný obchůdek se 7 zaměstnanci, no postupem let se rozvíjela až se rozrostla na mezinárodní společnost. V současnosti najdeme Decathlon ve více než 50 zemích světa. Společnost byla založena v roce 1976 a její domovskou zemí je Francie. Heslo společnosti "Zpřístupňovat radost ze sportu všem" dnes znají lidé po celém světě. První prodejna v Česku byla otevřena v roce 2010 a od té doby se na našem území zpřístupnila zákazníkům více než 20 prodejen. Decathlon prodejny najdeme například v Ostravě, Liberci, Jihlavě, Olomouci i v Českých Budějovicích. Hlavním cílem společnosti je zpřístupnit sport opravdu každému. Díky Decathlon e-shopu mají možnost nakupovat sportovní potřeby opravdu všichni. Věrnostní program, aktuální leták Decathlon či lákavý výprodej, to vše můžete najít na webové stránce www.decathlon.cz. Pokud si chcete jednoduše a pohodlně prolistovat nejnovější online letáky a zůstat díky nim v obraze, přinášíme vám je na našem webu.

Decathlon – pro ty, co milují sport

Význam a důležitost sportování v dnešní době stále více a více narůstá. Zdravý životní styl a čas pro sebe jsou dnes základem vitálního a plnohodnotného života. K těmto hodnotám přispívá i Decathlon, který podporuje lidi v tom, aby dělali to, co je baví. A jak k tomu přispívá? Decathlon vytváří takový sportovní sortiment, který se vyznačuje kvalitou, jednoduchostí, moderním designem a dostupnou cenou. Nabízí také 20 vlastních značek, které prošly vývojem a testováním v Evropě, s důrazem na kvalitu a udržitelnost.

Sportovní vybavení pro každého

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli pro rodinný kemping s táborákem, cyklistický výlet za krásami naší země, dobrodružné zdolání ferraty nebo zasněžené hory, které lákají na skialpinismus či lyžování. Všechny sportovní potřeby a vybavení prakticky na jakýkoliv sport, najdete v širokém sortimentu společnosti Decathlon. S kvalitním a správným vybavením se vaše chvíle promění na velké dobrodružství. Přinášet radost ze sportu je hlavním posláním společnosti a jejích zaměstnanců. Mimo jiné zde najdete i kompletní vybavení na turistiku, bruslení, nordic walking, plavání, posilování a fitness či lezení a horolezectví. Na své si tu přijde celá rodina. O dostupných cenách a zlevněného zboží se dozvíte i prostřednictvím Decathlon letáku, který najdete na našem webu. V internetovém obchodě Decathlon.cz najdete kompletní nabídku sportovního vybavení a potřeb na všechny sporty.

Přehledný e-shop, skvělý zákaznický servis, zajímavý sportovní blog, magazín Dekáč a vysoce školený personál vždy ochotný pomoci, tvoří základ, abyste si Decathlon opravdu zamilovali. Odpovědnost a podpora sportování, široký sortiment kvalitního sportovního vybavení a dostupné ceny pro každého, dělají společnost Decathlon jednou z nejoblíbenějších na trhu. Prolistujte si aktuální Decathlon leták či zobrazte sportovní e-shop a sami se o tom přesvědčíte.

Akční letáky Pepco od 05.08.2021 do 18.08.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 15.07.2021 do 04.08.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 01.07.2021 do 14.07.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 17.06.2021 do 30.06.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 03.06.2021 do 16.06.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 20.05.2021 do 02.06.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 06.05.2021 do 19.05.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco od 22.04.2021 do 05.05.2021
Akční letáky Pepco
Ukončené