Decathlon leták

Hodnocení

( Recenzí)

Decathlon leták

Akční leták Decathlon informuje o slevách a akcích na sportovní potřeby a další zboží největšího světového prodejce.

Na tomto webu najdete aktuální Decathlon leták v digitální podobě. Slevy a akce na jednom místě vám ušetří čas i peníze.

Decathlon (nikoliv Dechatlon)

Společnost Decathlon (nesprávně Dechatlon) začínala jako malý rodinný obchůdek se 7 zaměstnanci, no postupem let se rozvíjela až se rozrostla na mezinárodní společnost. V současnosti najdeme Decathlon ve více než 50 zemích světa. Společnost byla založena v roce 1976 a její domovskou zemí je Francie. Heslo společnosti “Zpřístupňovat radost ze sportu všem” dnes znají lidé po celém světě.

Decathlon eshop

Decathlon online je jasnou volbou pro každého, kdo nemá čas na nakupování v kamenné prodejně. Decathlon eshop umožnuje nakupovat sportovní potřeby opravdu všichni. Věrnostní program, aktuální leták Decathlon či lákavý výprodej, to vše můžete najít na webové stránce www.decathlon.cz. Pokud si chcete jednoduše a pohodlně prolistovat nejnovější online letáky a zůstat díky nim v obraze, přinášíme vám je na našem webu.

Decathlon Black Friday

Velký výprodejový svátek se samozřejmě nevyhýbá ani Decathlonu. Black Friday představuje skvělou příležitost, jak ušetřit ještě více než obvykle. Pro “černý pátek” má Decathlon speciální akční leták. Během této slevové akce jsou ceny proklatě nízko – s nákupem však nesmíte otálet, Black Friday je časově omezená akce.

Decathlon – pro ty, co milují sport

Význam a důležitost sportování v dnešní době stále více a více narůstá. Zdravý životní styl a čas pro sebe jsou dnes základem vitálního a plnohodnotného života. K těmto hodnotám přispívá i Decathlon, který podporuje lidi v tom, aby dělali to, co je baví. A jak k tomu přispívá? Decathlon vytváří takový sportovní sortiment, který se vyznačuje kvalitou, jednoduchostí, moderním designem a dostupnou cenou. Nabízí také 20 vlastních značek, které prošly vývojem a testováním v Evropě, s důrazem na kvalitu a udržitelnost.

Jaké sportovní vybavení nabízí Decathlon online?

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli pro rodinný kemping s táborákem, cyklistický výlet za krásami naší země, dobrodružné zdolání ferraty nebo zasněžené hory, které lákají na skialpinismus či lyžování. Všechny sportovní potřeby a vybavení prakticky na jakýkoliv sport, najdete v širokém sortimentu společnosti Decathlon. S kvalitním a správným vybavením se vaše chvíle promění na velké dobrodružství. Přinášet radost ze sportu je hlavním posláním společnosti a jejích zaměstnanců. Mimo jiné zde najdete i kompletní vybavení na turistiku, bruslení, nordic walking, plavání, posilování a fitness či lezení a horolezectví. Na své si tu přijde celá rodina. O dostupných cenách a zlevněného zboží se dozvíte i prostřednictvím Decathlon letáku, který najdete na našem webu. V internetovém obchodě Decathlon.cz najdete kompletní nabídku sportovního vybavení a potřeb na všechny sporty.

Přehledný e-shop, skvělý zákaznický servis, zajímavý sportovní blog, magazín Dekáč a vysoce školený personál vždy ochotný pomoci, tvoří základ, abyste si Decathlon opravdu zamilovali. Odpovědnost a podpora sportování, široký sortiment kvalitního sportovního vybavení a dostupné ceny pro každého, dělají společnost Decathlon jednou z nejoblíbenějších na trhu. Prolistujte si aktuální Decathlon leták či zobrazte sportovní e-shop a sami se o tom přesvědčíte.

Mezi nejprodávanější sortiment společnosti Decathlon patři kola, stany, koloběžky, batohy, karimatky, plavky, boty, rotopedy, činky, hamaky, boty do vody, holínky, brusle, běžky, boilies, boxovací pytle, kalhoty, dětské boty a helmy.

Decathlon otevírací doba

Otevírací doba prodejen Decathlon může být odlišná. Pobočky jsou obvykle otevřené od 9-20 nebo od 9-21 hod. Dostupnost si můžete ověřit na webových stránkách Decathlonu.

Decathlon prodejny / pobočky

První prodejna v Česku byla otevřena v roce 2010 a od té doby se na našem území zpřístupnila zákazníkům více než 20 prodejen. Decathlon prodejny najdeme například v Ostravě, Liberci, Jihlavě, Olomouci i v Českých Budějovicích. Hlavním cílem společnosti je zpřístupnit sport opravdu každému.