deichmann-logo.png

Akční letáky Deichmann

Dámská, pánská a dětská obuv

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(16 )

Deichmann – více o společnosti

Deichmann vznikl v roce 1913 v německém městě Essen jako menší rodinný podnik. V současnosti najdeme v tomto městě zachovanou centrálu společnosti. Podnik se vyvíjel velmi dynamicky. Společnost získávala své dlouholeté zkušenosti více než jedno století a dnes díky nim působí v 30 zemích světa. Patří mezi stabilních zaměstnavatelů na trhu a spolu zaměstnává více než 40 000 pracovníků ve svých pobočkách. Deichmann jako podnik s obuví v současnosti patří mezi lídry na evropském trhu s kvalitními botami. V České republice mohou zákazníci navštívit více než 110 Deichmann prodejen, které najdou prakticky v každém větším městě či nákupním centru. Deichmann kamenné prodejny naleznete opravdu v každém kraji. Deichmann se chce co nejvíce přizpůsobit svým zákazníkům, a proto si obuv můžete pohodlně zakoupit i online prostřednictvím e-shopu na stránce www.deichmann.com. Aby byli zákazníci vždy o všem informováni, přináší Deichmann aktuální leták, ve kterém naleznete výhodné nabídky na každou sezónu.

Deichmann značky a sortiment

Společnost musí sloužit lidem. Tímto heslem se řídí celá obchodní společnost a také vytváření jejich produktového sortimentu pro zákazníky. V prodejnách Deichmann objevíte širokou nabídku obuvi opravdu pro každého. Najdete zde dámskou, pánskou i dětskou obuv. Obuv pro všechny věkové kategorie. Za výborný poměr ceny a kvality zde objevíte i něco navíc – vždy aktuální módní trendy. Kromě prvotřídních značek, jako například Medicus, Elefanten či Gallus, zde najdete i oblíbenou kvalitní značku 5th Avenue, která reprezentuje elegantní styl. Mladší generace jistě potěší kolekce Graceland vyjadřující originální styl a výjimečnost. Najdete zde však i známé světové značky jako například Nike, Adidas, Kappa či Puma. Další značky a jejich modely si můžete prohlédnout v aktuálním letáku nebo v e-shopu Deichmann. Obecně můžeme druhy obuvi pro muže i ženy rozdělit na následující skupiny:

  • kozačky – kotníkové, vysoké,
  • polobotky,
  • gumové holínky,
  • obuv na šněrování,
  • boty – sportovní, kotníkové, plátěné,
  • outdoorová obuv,
  • mokasíny,
  • sandály na podpatku,
  • lodičky a společenská obuv,
  • domácí obuv.

Nezbytnou součástí dětské obuvi jsou také boty na suchý zip, sněhule, baleríny či obuv pro nejmenší. Jakmile si vyberete vaše vysněné a pohodlné boty, můžete sáhnout po módních doplňcích a vše spolu sladit. Kromě pestré nabídky obuvi tu najdete také tašky a kabelky, batohy, kufry, peněženky, ponožky či punčochy. Při koupi nového kousku obuvi do vašeho botníku nezapomeňte ani na správnou péči o obuv. Pro kompletní nabídku sortimentu naleznete Deichmann online a pokud chcete získat přehled o aktuálních výhodných nabídkách a atraktivních akcích, prolistujte si aktuální Deichmann leták.

Akční letáky Pepco
zůstává 8 dní.
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené
Akční letáky Pepco
Ukončené