dm drogerie - logo.png

Akční letáky DM Drogerie

Zde jsem člověkem, zde nakupuji

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(27 )
Akční letáky DM Drogerie od 11.03.2021 do 11.03.2021
Akční letáky DM Drogerie
Ukončené

DM – Vaše drogerie

Síť DM drogerií je německá společnost, která přišla do České republiky v roce 1993 a první DM prodejna byla založena v Českých Budějovicích, kde dodnes sídlí centrála společnosti. Společnost se velmi rychle uchytila ​​na trhu a svým dynamickým vývojem se stala jedničkou na českém trhu s drogerií. V současnosti patří DM drogerie markt k jedním z největších drogistických sítí ve střední a jihovýchodní Evropě. Po celé České republice dnes najdete více než 230 prodejen, a rovněž máte možnost nakupovat online.

DM – tu jsem člověkem, zde nakupuji

Motto DM drogerie staví člověka jako jedinečnou bytost do centra zájmu celé společnosti, ať už jde o zákazníka nebo zaměstnance. DM drogerie nabízí dlouhodobě výhodné ceny, které nejsou jen součástí akčních nabídek. V DM drogerií chtějí, aby zákazník nakupoval výhodně nejen během aktuálních akcí, ale stále, kdykoliv, když dané produkty právě potřebuje. Proto se společnost řídí filozofií, že každá akce a pokles ceny jsou v DM platné minimálně na 4 měsíce. O tom, že výhodné ceny nejsou jen slib, ale skutečnost, si můžete udělat přehled v letáku DM Journal nebo na stránce drogerie Dm.cz. DM patří mezi top drogerie na trhu nejen kvůli kvalitním produktem, ale také díky vynikajícímu zákaznickému přístupu. Prvotřídní služby DM prodejen zabezpečuje vysoce školený personál, který tak předává své cenné zkušenosti zákazníkům. Kromě osobního poradenství při nákupu zažijete přátelskou a uvolněnou atmosféru spojenou s obrovským množstvím drogistického zboží. Nákup v DM drogerií je zkrátka zážitek!

V drogeriích DM můžete nakupovat 7 dní v týdnu, tedy opravdu kdykoliv. Od února 2018 mohou zákazníci využívat DM e-shop na stránce www.dm.cz. Při nákupu online mají zákazníci možnost nakoupit speciální řadu produktů, které jsou exkluzivně dostupné pouze v e-shopu. Online obchod společnosti DM se těší velké oblibě a každý měsíc ho navštíví více než půl milionu návštěvníků. V České republice se právě společnost DM stala prvním obchodem z klasických maloobchodníků s drogerií, kteří spustili online nakupování přes internet.

Kvalita nemeckých DM značek

Pokud pravidelně listujete v aktuálním letáku nebo DM Journal určitě jste si všimli, že DM nabízí ve svém sortimentu mnoho vlastních značek. V současnosti můžete na pultech objevit více než 30 DM značek, které vynikají svou vysokou kvalitou. Při nákupu máte možnost vybrat si z následujících kategorií:

  • dekorativní kosmetika – oční make-up, podkladové bázi, fixace, pudry, tvářenky, bronzery, rtěnky, lesky na rty, balzámy, řasenky, oční stíny, paletky, séra na řasy,
  • péče o vlasy – šampony, balzámy, vlasové kúry, laky, tužidla, stylingové spreje, vlasové parfémy, barvy na vlasy, hřeben,
  • péče o tělo – přírodní kosmetika, pleťová kosmetika, dámská hygiena, depilace, přísady do koupele, deodoranty, opalovací přípravky,
  • vůně a parfémy,
  • domácnost – čistící prostředky, přípravky na mytí, praní, hnojiva, osvěžovač vzduchu,
  • potřeby pro děti a rodiče – dětská kosmetika, péče o těhotné ženy,
  • zdraví – vitamíny, minerály, podpora hubnutí, vnitřní krása, energie a posílení,
  • výživa a bio potraviny,
  • potřeby pro domácí mazlíčky.

Mezi nejoblíbenější DM značky můžeme s určitostí zařadit výrobky značek Balea, S.he stylezone, Dm Bio, Denkmal, Alverde Naturkosmetik, Dm Babylove, Trend It Up a mnohé další. O kvalitě těchto značek rovněž vypovídají i četná ocenění, které DM drogerie získala.

Vím, co je pro mě dobré, a proto nakupuji v DM drogerií. Spolehněte se, že zde naleznete vše, co potřebujete pro péči o sebe i o domácnost, a to vše na jednom místě, rychle a pohodlně. Samozřejmě, za nejlepší ceny.

Akční letáky TETA drogerie od 05.08.2021 do 30.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 05.08.2021 do 16.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 08.07.2021 do 02.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 22.07.2021 do 02.08.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 08.07.2021 do 19.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 10.06.2021 do 05.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 24.06.2021 do 05.07.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené
Akční letáky TETA drogerie od 10.06.2021 do 21.06.2021
Akční letáky TETA drogerie
Ukončené