DM drogerie leták

Hodnocení

(26 Recenzí)

DM leták

Zajímá vás, jaké slevy a akce přináší aktuální DM leták – journal? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás nový akční leták DM drogerie v digitální verzi.

DM drogerie akční leták

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, důsledně si je plánujte a vyhněte se impulsivním rozhodnutím. Poslouží vám k tomu DM leták na příští týden. Současné akce a slevy najdete v DM journal letáku na tento týden.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních drogerií, jako jsou Rossmann a TETA.

DM drogerie

Síť DM drogerií je německá společnost, která přišla do České republiky v roce 1993 a první DM prodejna byla založena v Českých Budějovicích, kde dodnes sídlí centrála společnosti. Společnost se velmi rychle uchytila ​​na trhu a svým dynamickým vývojem se stala jedničkou na českém trhu s drogerií. V současnosti patří DM drogerie markt mezi největší drogistické sítě ve střední a jihovýchodní Evropě.

Motto DM drogerie staví člověka jako jedinečnou bytost do centra zájmu celé společnosti, ať už jde o zákazníka nebo zaměstnance. DM drogerie nabízí dlouhodobě výhodné ceny, které nejsou jen součástí akčních nabídek. V DM drogerií chtějí, aby zákazník nakupoval výhodně nejen během aktuálních akcí, ale stále, kdykoliv, když dané produkty právě potřebuje. Proto se společnost řídí filozofií, že každá akce a pokles ceny jsou v DM platné minimálně na 4 měsíce. O tom, že výhodné ceny nejsou jen slib, ale skutečnost, si můžete udělat přehled v letáku DM Journal nebo na stránce drogerie Dm.cz. DM patří mezi top drogerie na trhu nejen kvůli kvalitním produktem, ale také díky vynikajícímu zákaznickému přístupu. Prvotřídní služby DM prodejen zabezpečuje vysoce školený personál, který tak předává své cenné zkušenosti zákazníkům. Kromě osobního poradenství při nákupu zažijete přátelskou a uvolněnou atmosféru spojenou s obrovským množstvím drogistického zboží. Nákup v DM drogerií je zkrátka zážitek!

DM eshop – nakupujte online

V drogeriích DM můžete nakupovat 7 dní v týdnu, tedy opravdu kdykoliv. Od února 2018 mohou zákazníci využívat DM drogerie eshop na stránce www.dm.cz. Při nákupu online mají zákazníci možnost nakoupit speciální řadu produktů, které jsou exkluzivně dostupné pouze v eshopu. Online obchod společnosti DM se těší velké oblibě a každý měsíc ho navštíví více než půl milionu návštěvníků. V České republice se právě společnost DM stala prvním obchodem z klasických maloobchodníků s drogerií, kteří spustili online nakupování přes internet.

DM drogerie markt je kvalita

Pokud pravidelně listujete v aktuálním letáku nebo DM Journal určitě jste si všimli, že DM nabízí ve svém sortimentu mnoho vlastních značek. V současnosti můžete na pultech objevit více než 30 DM značek, které vynikají svou vysokou kvalitou. Při nákupu máte možnost vybrat si z následujících kategorií:

  • dekorativní kosmetika – oční make-up, podkladové bázi, fixace, pudry, tvářenky, bronzery, rtěnky, lesky na rty, balzámy, řasenky, oční stíny, paletky, séra na řasy,
  • péče o vlasy – šampony, balzámy, vlasové kúry, laky, tužidla, stylingové spreje, vlasové parfémy, barvy na vlasy, hřeben,
  • péče o tělo – přírodní kosmetika, pleťová kosmetika, dámská hygiena, depilace, přísady do koupele, deodoranty, opalovací přípravky,
  • vůně a parfémy,
  • domácnost – čistící prostředky, přípravky na mytí, praní, hnojiva, osvěžovač vzduchu,
  • potřeby pro děti a rodiče – dětská kosmetika, péče o těhotné ženy,
  • zdraví – vitamíny, minerály, podpora hubnutí, vnitřní krása, energie a posílení,
  • výživa a bio potraviny,
  • potřeby pro domácí mazlíčky.

DM značky kosmetiky

Mezi nejoblíbenější DM značky můžeme s určitostí zařadit výrobky značek Balea, S.he stylezone, Dm Bio, Denkmal, Alverde Naturkosmetik, Dm Babylove, Trend It Up a mnohé další. O kvalitě těchto značek rovněž vypovídají i četná ocenění, které DM drogerie získala.

Vím, co je pro mě dobré, a proto nakupuji v DM drogerií. Spolehněte se, že zde naleznete vše, co potřebujete pro péči o sebe i o domácnost, a to vše na jednom místě, rychle a pohodlně. Samozřejmě, za nejlepší ceny.

DM active beauty

Pod názvem DM active beauty se skrývá věrnostní program, v rámci kterého mohou zákazníci drogerie DM sbírat body za každý nákup, a poté je využívat k získání slevy na nákupy. Body lze sbírat ještě rychleji po registraci osobních eKuponů.

Digitální DM karta a mobilní aplikace

Majitelé karty DM active beauty by neměli váhat se stažením mobilní aplikace, díky které mohou mít vždy po ruce digitální kartu a zároveň přístup k důležitým informacím ohledně stavu bodového konta, nabídky slevových kuponů či do online shopu.

DM foto – tisk fotek

DM umožňuje tisk fotek, a to ihned na prodejně. Stačí si s sebou vzít mobilní telefon nebo fotoaparát a vybrat si z mnoha dostupných formátů. Ještě bohatší nabídku pak DM nabízí online. Najdete v ní kalendáře, fotoknihy, fotoobrazy a další fotodárky.

DM otevírací doba

Otevírací doba není pro všechny DM obchody stejná. Některé pobočky otevírají již v 8, jiné až v 9. Lišit se může také zavírací doba (některé prodejny zavírají např již v 19 hod., jiné ve 21 hod.). Raději si proto před nákupem zkontrolujte otevírací dobu prodejny, do které máte namířeno.

DM prodejny / pobočky

Po celé České republice dnes najdete více než 230 prodejen DM, a rovněž máte možnost nakupovat v obchodě DM online.