dr max - logo.png

Akční letáky Dr. Max

Lékárna první volby

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(17 )
Akční letáky Dr. Max
Ukončené

Dr. Max – odborník pro Vaše zdraví

Lékárna Dr. Max tvoří přibližně 15 % celkového počtu lékáren na českém trhu, a tím se řadí mezi největší lékárenskou síť v celé České republice. V současnosti najdete na trhu více než 450 poboček, ve kterých se Vám bude věnovat profesionální personál. Síť lékáren Dr. Max vlastní investiční společnost Penta Investments a kromě České republiky, je můžeme najít i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Itálii či Srbsku. Dr. Max nabízí dlouhodobě nízké ceny léků a jejich doplatků, a také vybraného sortimentu a volno prodejných léků a výživových doplňků. Pokud chcete být o nízkých cenách léků vždy informováni, sledujte aktuální Dr. Max leták, ktery Vás upozorní na všechny akční nabídky či zvýhodněné balení. Pokud jste požadovaný výrobek nenašli v letáku, zobrazte webovou stránku www.drmax.cz, kde najdete vše, co hledáte. V prodejnách Dr. Max se nestane, že byste nedostali lék, který právě potřebujete.

Vlastní značka Dr. Max a sortiment prodejen

Společnost Dr. Max začala od roku 2011 vyvíjet vlastní značku produktů. Svým zákazníkům tak chce poskytovat standardní, ale i nadstandardní výrobky nejvyšší kvality, ale zároveň za příznivou cenu. Dnes si můžete ať už v prodejnách nebo v letácích všimnout několik stovek výrobků pod značkou Dr. Max. Pod vlastní značkou naleznete v nabídce doplňky stravy, léky, zdravotnické prostředky, produkty zaměřené na péči o zuby či dermokosmetiku. Za prvotřídní kvalitu výrobků ručí tím, že dodavatelů surovin si vybírají sami, a stejně vytvářejí i vlastní receptury. Kromě volno prodejných léků a léků na lékařský předpis, dostanete v lékárně i velké množství kvalitní kosmetiky. V poslední době patří mezi velmi oblíbenou kosmetiku značka Nuance či Equilibria. Pokud dbáte o svou pleť, pak dozajista znáte francouzskou dermokosmetiku Uriage, která se v České republice dá sehnat výlučně v prodejnách Dr. Max nebo v jejich e-shopu.

Proč si vybrat lékárna Dr. Max?

Síť lékárem Dr. Max je snad nejdostupnější sítí v České republice. Otevírací doba lékáren je minimálně 12 hodin denně, a to 7 dní v týdnu. Dr. Max se snaží přinášet zákazníkům trvale nízké ceny volně prodejných léků i doplatků na vázané léky. Výhodné ceny jakož i slevy a akce můžete sledovat pravidelně v aktuálních letácích Dr. Max. Pokud si chcete zjistit dostupnost nebo cenu vámi požadovaného výrobku přímo z domova, stačí kliknout na stránku e-shopu Dr. Max. Skvělou výhodou pro zákazníky je i Karta výhod Dr. Max, která vám poskytne dodatečnou slevu. Zákaznický program Dr. Max byl oceněn jako nejlepší věrnostní program ve střední Evropě, což hovoří za vše. Zákazník a jeho maximální spokojenost jsou v lékárnách Dr. Max vždy na prvním místě.