Dr. Max leták

Hodnocení

(41 Recenzí)
Dr. Max leták

Dr Max leták

Zajímá vás, na jaké akce a slevy momentálně láká Dr Max lékárna? Prozradí vám je akční leták Dr Max, který si můžete prohlédnout zdarma v digitální podobě.

Lékárna Dr. Max akční leták

Akční leták Dr Max obsahuje tipy na všechny produkty, které jsou aktuálně dostupné za zvýhodněné akční ceny. Lékárna vydává katalog jednou za měsíc a nikoliv týdně.

Tipy na další skvělé slevy určitě najdete také v letácích konkurenčních lékáren. Za pozornost stojí především Benu leták.

Lékárna Dr Max

Lékárna Dr. Max tvoří přibližně 15 % celkového počtu lékáren na českém trhu, a tím se řadí mezi největší lékárenskou síť v celé České republice. V současnosti najdete na trhu více než 450 poboček, ve kterých se vám bude věnovat profesionální personál. Síť lékáren Dr. Max vlastní investiční společnost Penta Investments a kromě České republiky, je můžeme najít i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Itálii či Srbsku.

Dr Max sleva a akce

Dr. Max nabízí dlouhodobě nízké ceny léků a jejich doplatků, a také vybraného sortimentu a volno prodejných léků a výživových doplňků. Pokud chcete být o nízkých cenách léků vždy informováni, sledujte aktuální Dr. Max leták, který vás upozorní na všechny akční nabídky či zvýhodněné balení. Pokud jste požadovaný výrobek nenašli v letáku, podívejte se do eshopu www.drmax.cz, kde najdete Dr Max akce a slevy na jednom místě. V léárnách Dr. Max se nestane, že byste nedostali lék, který právě potřebujete.

Dr. Max eshop

Lékárna Dr. Max eshop provozuje již poměrně dlouho a kromě samotného zboží jeho prostřednictvím nabízí také služby, jako je rezervace e-receptu online, Skin Consult AI (algoritmus diagnostiky stárnutí pleti) a samozřejmě informace ohledně novinek. Kromě české verze provozuje Dr Max sk eshop.

Mez nejprodávanější produkty, které jsou dostupné v eshopu Dr. Max, v poslední době patří roušky, respirátory, ústenky, probiotika, kolagen, psyllium, zinek, Hepafirmin, Alavis pro lidi, AkusTone či viagra.

Vlastní značka Dr. Max a sortiment prodejen

Společnost Dr. Max začala od roku 2011 vyvíjet vlastní značku produktů. Svým zákazníkům tak chce poskytovat standardní, ale i nadstandardní výrobky nejvyšší kvality, ale zároveň za příznivou cenu. Dnes si můžete ať už v prodejnách nebo v letácích všimnout několik stovek výrobků pod značkou Dr. Max. Pod vlastní značkou naleznete v nabídce doplňky stravy, léky, zdravotnické prostředky, produkty zaměřené na péči o zuby či dermokosmetiku. Za prvotřídní kvalitu výrobků ručí tím, že dodavatelů surovin si vybírají sami, a stejně vytvářejí i vlastní receptury. Kromě volno prodejných léků a léků na lékařský předpis, dostanete v lékárně i velké množství kvalitní kosmetiky. V poslední době patří mezi velmi oblíbenou kosmetiku značka Nuance či Equilibria. Pokud dbáte o svou pleť, pak dozajista znáte francouzskou dermokosmetiku Uriage, která se v České republice dá sehnat výlučně v prodejnách Dr. Max nebo v jejich e-shopu.

Proč si vybrat lékárnu Dr. Max?

Síť lékárem Dr. Max je snad nejdostupnější sítí v České republice. Otevírací doba lékáren je minimálně 12 hodin denně, a to 7 dní v týdnu. Dr. Max se snaží přinášet zákazníkům trvale nízké ceny volně prodejných léků i doplatků na vázané léky. Výhodné ceny jakož i slevy a akce můžete sledovat pravidelně v aktuálních letácích Dr. Max. Pokud si chcete zjistit dostupnost nebo cenu vámi požadovaného výrobku přímo z domova, stačí kliknout na stránku e-shopu Dr. Max. Skvělou výhodou pro zákazníky je i Karta výhod Dr. Max, která vám poskytne dodatečnou slevu. Zákaznický program Dr. Max byl oceněn jako nejlepší věrnostní program ve střední Evropě, což hovoří za vše. Zákazník a jeho maximální spokojenost jsou v lékárnách Dr. Max vždy na prvním místě.

Dr Max otevírací doba

Otevírací doba Dr. Max lékáren je variabilní. Raději si proto najděte informace ohledně otevírací doby prodejny Dr Max, ve které se chystáte nakoupit.

Dr Max pobočky

Lékárny sítě Dr. Max jsou dostupné na stovkách míst po celé České republice. Prohlédněte si seznam poboček Dr. Max.

Další letáky

Dr. Max leták