Euronics leták

Hodnocení

( Recenzí)

Euronics leták

Zajímají vás slevy na elektroniku a spotřebiče? Euronics leták vám prozradí, proč se poohlédnout právě u tohoto elektro specialisty.

Hledáte-li akční elektro leták Euronics na tento týden, jste tu správně. Pravděpodobně bude platit také příští týden – prodejce připravuje slevy a akce jednou do měsíce.

Pokud v akčním letáku Euronics nenajdete zboží, které zrovna potřebujete, podívejte se na akční slevy v letácích od Okay, CZC, Electro World, Datart či Planeo Elektro.

Elektro Euronics

Mezinárodní společnost Euronics vznikla v roce 1990, kdy se spojilo několik obchodních skupin do jedné velké obchodní sítě. Na čele této skupiny stálo 5 zakládajících evropských států (Německo, Holandsko, Belgie, Itálie a Španělsko), které společně vytvořily společnost Euronics International. Dnes vlastní společnost přibližně 10 000 prodejen elektro Euronics, které se nacházejí po celém území Evropy. V České republice provozuje Euronics velkou síť prodejen, které nabízejí elektro. Čeští zákazníci mají možnost nakupovat ve více než 30 elektro prodejnách, které jsou rozmístěny v každém kraji.

Euronics eshop

Kromě kamenných prodejen se širokou nabídkou elektroniky a spotřebičů, můžete navštívit i Euronics eshop na www.euronics.cz, kde si můžete zboží objednat rychle a jednoduše z pohodlí domova. Společnost se snaží, aby byla svým zákazníkům vždy nablízku, a kromě širokého sortimentu produktů i doplňkových služeb pravidelně nabízí zákazníkům aktuální letáky, který si můžete prohlédnout online i na našem webu. Akční letáky jsou pro zákazníky zdrojem nejnovějších informací, atraktivních cen i zajímavých výprodejů.

Elektro leták Euronics přináší slevy a akce

Rozhodli jste se vybavit vaši domácnost novými kuchyňskými spotřebiči či usnadnit si úklid s inteligentními domácími pomocníky? V sortimentu Euronics najdete elektroniku a spotřebiče pro vybavení kompletně celé domácnosti, chalupy či kanceláře. Obrovský řadu produktů bychom mohli obecně rozdělit na tyto kategorie elektra:

  • malé spotřebiče,
  • velké spotřebiče,
  • TV, video a audio,
  • notebooky, tablety a PC,
  • telefony a GPS,
  • příslušenství.

Pokud máte zájem o konkrétní produkt, pak se podívejte na celý sortiment produktů na Euronics.cz. Inspiraci můžete nabrat i v elektro letáku Euronics, který nabízí výběr těch nejlepších nabídek. Kromě již zmíněných kategorií elektra zde najdete také vybavení pro každého správného domácího kutila. V nabídce najdete velký výběr domácího nářadí, zahradní techniky, zda auto techniky. Rovněž zde najdete pestrou nabídku příslušenství pro dílnu a stavbu, na Euronics se tedy můžete spolehnout vždy, když vám něco pochybí.

Jak za elektro opravdu ušetřit?

Jednou z možností výhodného nákupu je pravidelně sledovat aktuální letáky Euronics a využívat nabízené slevy. Další možností je využívat akce přímo na stránce e-shopu na www.euronics.cz. O speciálních akcích a různých novinkách se můžete dozvědět, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, který najdete na stránkách společnosti. Výhodný nákup si můžete zajistit i zákaznickými službami, jako například prodloužení záruky, pojištění proti odcizení, instalační či počítačové služby a mnohé další.

Euronics Black Friday

Další možností, jak za elektro ušetřit nemalou částku, je nákupní svátek Black Friday, v rámci kterého Euronics poskytuje zdaleka největší slevy.

Euronics otevírací doba

Otevírací doba prodejen Euronics je variabilní. Než se vydáte do konkrétní pobočky, ověřte si její otevírací dobu zde na webu (na podstránce příslušné lokace) nebo na webových stránkách elektra.

Euronics prodejny

Společnost Euronics provozuje poměrně širokou síť prodejen v rámci celé České republiky. Pod značkou Euronics nyní najdete více než 30 poboček. Většina bývalých obchodů je nyní provozována pod značkou Datart.