Fotolab leták

Hodnocení

( Recenzí)

Fotolab leták

Zajímá vás, jaké slevy a akce momentálně panují v nabídce od Fotolabu? Prostudujte si aktuální akční leták Fotolab a buďte v obraze.

Fotolab

Historie české společnosti Fotolab na fotografickém trhu se začala psát v roce 1990, kdy byla společnost založena. Společnost pokračovala obrovským tempem a už o 3 roky později vlastnila majetek ve výši více než 60 mil. Kč. Později se společnost spojila s největší firmou z foto oblasti v Evropě CeWe Color, pod kterou v současnosti patří. Postupně se Fotolab vypracoval na největší fotolaboratoř v Česku. Dceřiné společnosti dnes nalezneme i na Slovensku a v Maďarsku.

CeWe Fotolab

Dnes mohou zákazníci navštívit více než 50 foto prodejen CeWe Fotolab a rovněž si mohou své produkty vyzvednout na více než 600 výdejních místech, které najdete opravdu v celé České republice. Všechny nabízené produkty najdete i online prostřednictvím e-shopu na stránce www.fotolab.cz. Přehled aktuálních slev najdete kromě internetového obchodu i na našem webu, kde si můžete prolistovat akční leták Fotolab s aktuálními slevami a zajímavými nabídkami.

Fotolab online – vše pro vaše vzpomínky

Společnost Fotolab od svého vzniku vytvořila více než jednu miliardu fotek a tímto obrovským množstvím by tak pokryla více než 2 500 fotbalových hřišť. Zákazníci společnosti CeWe Fotolab mohou na foto služby opravdu spolehnout. Fotolab neustále sleduje potřeby svých zákazníků, díky čemuž jim přináší prvotřídní technologie a aktuální tržní novinky. V současnosti najdete v produktovém sortimentu kromě klasických fotografií i tyto nabídky:

  • fotokalendáře – nástěnné i stolní Fotolab kalendáře s vlastním výběrem fotografií,
  • fotodárky – trička, kšiltovky či polštáře s vlastním potiskem, plátěné brašny, plyšů zvířátka či hrnky s fotkou,
  • pohlednice a přání – vánoční přání, oznámení o svatbě, pozvánky na narozeniny, oznámení o narození miminka,
  • fotoobrazy – fotografie na plátno, rámové fotografie, plakáty, vícedílné fotografie, foto na dřevě,
  • Fotolab kryty na mobilní telefony,
  • CeWe fotoknihy (Fotolab fotoalbum).

Snad jedním z úplně nejoblíbenějších produktů se stala Moje CeWe fotoknihy, která se stala celosvětovým hitem. Díky vlastní fotoknize si tak můžete vytvořit kroniku vašeho roku, zachytit zážitky z dovolené či jiná dobrodružství s vaší rodinou či přáteli. Program na vytvoření vlastní fotoknihy plné vašich zážitků najdete přímo na stránce Fotolab.cz.

Nakupujte ve Fotolab co nejvýhodněji

Skvělou volbou, jak nakoupit ve Fotolab skutečně výhodně je věrnostní program pro zákazníky CeWe Fotolab klub. Za své nákupy tak sbíráte body, které můžete při další objednávce využít jako dodatečnou slevu. Výbornou inspirací pro vytvoření dokonalé vzpomínkové fotoknihy, je zapojení do webinářů, které najdete na stránce www.cewe.cz. Školicí centrum vás rychle a jednoduše naučí sestavit si vlastní fotoknihu. O různých novinkách z foto světa vás může pravidelně informovat aktuální letáky, které naleznete na našem webu.

Fotolab vyvolání fotek

Pokud jste se rozhodli zvěčnit vaše rodinné dovolené, dobrodružství s přáteli či narozeninové fotky vašich dětí, pak jste na správné adrese. CeWe Fotolab je tím nejlepším partnerem při uchování vašich vzpomínek a vytvoření radosti z maličkostí.

Fotolab umožňuje vyvolání fotek z pohodlí domova – order at home. Na prodejně si je pak na počkání vytisknete. Objednávku lze provést pomocí mobilní aplikace CEWE FOTOSVĚT, která je dostupná pro Android a iOs.

Fotolab otevírací doba

Otevírací doba poboček Fotolab je od PO-NE od 9-20 hod. Může se však pro některé prodejny lišit – raději si proto vždy ověřte otevírací dobu konkrétního místa.

Fotolab prodejny

V České republice momentálně funguje 43 značkových prodejen CEWE Fotolab. Zákazníci se navíc mají možnost obrátit na více než 600 výdejnách míst a poradenských center.