Hecht leták

Hodnocení

( Recenzí)

Hecht je specialista na zahradu a nabízí zákazníkům zajímavé slevy a akční nabídky prostřednictvím letáku. Aktuální akční leták Hecht najdete na této stránce.

Hecht akční leták

Hecht vydává akční leták – katalog vždy na několik měsíců. Znamená to, že Hecht leták na tento týden může platit i příští – a třeba i ten další týden. Dobu trvání akce vždy najdete na příslušném letáku.

Pokud vás zajímá podobný sortiment u konkurenčních prodejců, podívejte se také na akční letáky Hornbach, Mall, Mountfield, Uni Hobby či BauMax.

Hecht

Česká společnost Hecht Motors, s. r. o. vznikla již v roce 1994 a první produkty určené do zahrad, pod názvem Hecht, vstoupili na trh v roce 1998. Postupem času společnost přizpůsobovala svůj sortiment potřebám zákazníků a vznikla široká nabídka Hecht produktů zaměřena především na zahradní techniku. V současnosti patří společnost mezi největší prodejce zahradní techniky, jak na českém, tak i slovenském trhu. Pobočky najdete kromě těchto zemí také v Maďarsku a Polsku.

Hecht eshop

Internetový obchod najdou zákazníci na stránce www.hecht.cz, kde si mohou prohlédnout kompletní nabídku kvalitních produktů do zahrady. Pokud jste rozhodli proměnit vaši zahradu na místo odpočinku a stráveného času s rodinou, pak bude pro vás skvělou inspirací Hecht katalog, které přináší zajímavé tipy a triky do každé zahrady.

TOP Hecht akce a slevy

Zákazníci jeví největší zájem o Hecht akce na kultivátor, křovinořez, kompresor a postřikovač. Poptávané jsou také Hecht náhradní díly, pila, fréza, sekačka, hoverboard a čtyřkolka. S trochou štěstí na ně narazíte v době, kdy je na www hecht cz výprodej.

Hecht – specialista pro vaši zahradu

Manuální práce v zahradě patří k relaxační činnosti mnohých z nás. Abychom se mohli o naše zahrádky správně pečovat, je třeba používat prvotřídní vybavení, které nám Hecht opravdu nabízí. Kromě samotné zahradní techniky zde však najdete i nábytek do exteriéru, příslušenství pro bazény či vybavení kutilské dílny. Vše pro práci i odpočinek ve vaší zahradě najdete v Hecht e-shopu. Obecně můžeme produktový sortiment společnosti rozdělit na tyto kategorie:

  • zahrada – traktory, kultivátory, sekačky, štípačky, drtičky dřeva, křovinořezy, vyžínače, vozíky, čerpadla, sněhové frézy, skleníky, závlahové systémy,
  • dílna a stavba – elektrické nářadí, kompresory, stavební míchačky, svářečky, pracovní stoly, nabíječky, měřicí stroje, vysavače,
  • zahradní nábytek – zahradní židle a křesla, sestavy, houpačky, pergoly a altány, slunečníky, zahradní domky, lehátka, grily,
  • čtyřkolky, motocykly, buggy, elektrokola, elektro skútry, koloběžky, hoverboard,
  • bazény a příslušenství – nafukovací bazény, bazény s pevnou konstrukcí, filtrace body, čistící prostředky, testery vody,
  • topení a klimatizace – klimatizace, ochlazovače vzduchu, ventilátory, kamna, přímotopy, zářiče, horkovzdušné turbíny,
  • chovatelské potřeby – psí boudy, krmivo pro psy a kočky, pelíšky, králíkárny, kurníky, přenosné boxy a tašky, kočičí škrabadla a jiné.

Pokud byste si rádi doplnili nářadí do domácí dílny či zakoupili kvalitní vybavení pro péči o vaši zahrádku, viz kompletní nabídku produktů, kterou najdete v e-shopu na Hecht.cz. Kromě vlastních prodejen a e-shopu, můžete produkty Hecht najít i v nabídce jiných velkoobchodníků, například Hornbach, Globus, Tesco či Ahold.

Výhodný nákup si můžete zajistit i pravidelným sledováním online letáků Hecht, které najdete na našem webu. Akční letáky vám přinášejí vždy aktuální slevy či akční nabídky, se kterými se váš nákup změní na výhodnou koupi. Mnoho inspirací pro vaši domácnost a zahradu najdete i na blogu společnosti Hecht. Bezkonkurenční ceny, velká nabídka zákaznických služeb, férový přístup k zákazníkům či prodejny otevřeny 7 dní v týdnu, to vše vám zaručí spokojenost s nákupem v Hecht.

Hecht otevírací doba

Otevírací doba prodejen Hecht se obvykle pohybuje od PO-NE od 8-20 hod. Pro některé prodejny se může lišit, proto si je vždy vhodné ověřit otevírací dobu konkrétního místa.

Hecht prodejny

Hecht prodejny fungují ve všech regionech České republiky. Zákazníci tak mohou nakupovat v téměř 40 prodejnách Hecht, které jsou umístěny například v městech jako Liberec, Kolín, Česká Třebová, Teplice, Český Krumlov, Brno, Zlín či Opava.