Hornbach leták

Hodnocení

( Recenzí)

Hornbach leták

Zajímá vás, jaké slevy a akce momentálně panují v prodejnách nadnárodního řetězce Hornbach? Prohlédněte si nový akční leták Hornbach v PDF a naplánujte si výhodný nákup ještě dnes.

Akční leták Hornbach

Hornbach akční leták na tento i příští týden vám ušetří spoustu peněz. Určitě se však vyplatí sledovat, na jaké akční nabídky láká konkurence. Podívejte se na letáky hobby marketů a specialistů na zahradu Baumax, Hecht, Mountfield a Uni Hobby.

Hornbach

Hornbach je společnost, která byla prvním obchodem na území Evropy, který nabízel zboží pro stavbu i zahradu pod jednou střechou. Společnost byla založena v roce 1968, odkdy rozšiřuje své působiště do více zemí. Historickým milníkem však byl již rok 1877, kdy vznikl řemeslný podnik, s kterého se postupně vyvinul obchod se stavebninami. Podnik se lety dědil z generace na generaci, až dokud nevznikl Hornbach, který dnes můžeme najít v 9 zemích Evropy, mimo jiné v České republice či v sousedním Rakousku a na Slovensku. Koncern Hornbach v současnosti zaměstnává přibližně 16 000 zaměstnanců a v Evropě najdeme 154 velkoplošných prodejen. V České republice byla první Hornbach pobočka otevřena v roce 1998. Dnes najdete prodejny v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně, Olomouci a v Ostravě.

Hornbach eshop

Hornbach se o své zákazníky příkladně stará, o čemž svědčí obrovský Hornbach eshop. Umožňuje pohodlné nakupování veškerého zboží z domova nebo odkudkoliv jinde. Kromě samotného eshopu je zákazníkům k dispozici také mobilní aplikace.

Na slevy upozorňují Hornbach katalogy, které garantují minimální ceny nebo i koupelnové a kuchyňské centrum, jenž nabízí pomoc svým zákazníkům.

Hornbach půjčovna nářadí a techniky Boels

Potřebujete si profesionální nářadí jen půjčit, protože pro něj nemáte pravidelné využití? Pro tyto účely byla stvořena Hornbach půjčovna nářadí a techniky (Boels). V nabídce najdete pily, vysokotlaké čističe, brusky, vrtačky, kladiva, a šroubovák, hoblíky a frézy, vysavače a spoustu dalších pomocníků.

Hornbach sortiment

Hornbach sortiment se snaží odpovědět na požadavky svých zákazníků, ať už mají standardní nebo nadstandardní nároky na rekonstrukci nebo modernizaci svých domácností a dbá především na vysokou kvalitu. Profesionální sortiment prvotřídní kvality si můžete prohlédnout v e-shopu na stránce www.hornbach.cz nebo v Hornbach letácích. Sortiment v kamenných prodejnách i v online obchodě najdete rozdělen na tyto kategorie:

  • podlahy, obklady a dlažby,
  • nářadí, stroje, dílna,
  • stavebniny, dřevo, okna a dveře,
  • svítidla a elektro,
  • koupelna a sanitární vybavení,
  • kuchyň,
  • krby, radiátory a klimatizace,
  • železářství,
  • zoo a akvaristika,
  • zahrada.

Hornbach nabízí zákazníkům velkoplošné prodejny, kde pod jednou střechou najdou ještě mnohem více. Pro kompletní nabídku zboží si prohlédněte Hornbach katalogy, které jsou častokrát tematicky zaměřeny na určitou část domácnosti, jako například katalog zaměřený na kuchyně a nové kuchyňské trendy. Při přestavbě domu či zahrady se Vám určitě sejdou i praktické návody, které Vám krok za krokem předvedou, jak se to správně dělá. Najdete je rovněž na stránce Hornbach.cz.

Mezi nejžádanější zboží, a to především v průběhu slevové akce, patří Hornbach kotec pro psa, tapety, dlažba, vyvýšený záhon, sprchový kout, palubky a zahradní domek.

Horbnach akce a slevy

Samozřejmostí při nákupu zboží je jednoduchý a rychlý nákup přes internet, kde si můžete zboží pohodlně objednat z domu a doručen Vám bude přímo ke dveřím. Pro online nákup v Hornbach stačí vyplnit objednávkový formulář na stránce e-shopu. Stejně výhodnou možností je i rezervace zboží a následné vyzvednutí. Pokud již dlouho nosíte v hlavě představu Vaší vysněné kuchyně či koupelny, velkou pomocí pro Vás může být Hornbach poradenství, plánování i montáž. Řezání dřeva dle vašich požadavků či míchání barev podle vysněného odstínu patří rovněž do nabídky doplňkových služeb. O dalších službách se můžete informovat na stránce Hornbach.cz. Pokud plánujete renovovat či zvelebovat Vaši domácnost či zahradu, pak určitě načerpejte užitečné rady a inspirace prostřednictvím Hornbach katalogů, kde objevíte mnohé výhodné nabídky a zajímavé nápady.

Hornbach otevírací doba

Otevírací doba prodejen Hornbach je od PO-PA od 8-20 hod. Pro jistotu si však vždy ověřte otevírací dobu konkrétní pobočky.

Hornbach prodejny

Prodejny Hornbach se v České republice nachází na celkem 10 místech.