ideanabytek-logo.png

Akční letáky Idea nábytek

Dřevěný nábytek z masivu

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(11 )
Akční letáky Idea nábytek
Ukončené

Více o společnosti Idea Nábytek

Idea Nábytek je původem česká společnost, která provozuje prodej nábytku v skandinávském stylu. Společnost vznikla v roce 1993 a sídlo společnosti najdeme ve městě Modřice. Společnost prodává více než 2 200 druhů nábytku a více než 100 000 kusů produktů najdete skladem, díky čemuž zajišťují bleskovou dodací lhůtu a svůj vysněný nábytek můžete mít u sebe doma skutečně rychle. Kromě internetového obchodu, který najdete na stránce www.idea-nabytok.cz provozuje společnost Idea Nábytek i 12 prodejen po celé České republice. Prodejny s kvalitním nábytkem najdete v Brně, Ostravě, Praze, Zlíně, Teplicích, Pardubicích, Plzni, Znojmě, Jihlavě či Liberci. Snahou společnosti je nabízet svým zákazníkům dostupný nábytek za přijatelné ceny, o kterých se můžete přesvědčit v Idea Nábytek letáku, který najdete na našem webu. Online leták vychází pravidelně každé 2 týdny, zákazníci si tak mohou neustále vybírat z výhodné nabídky.

Nábytek v skandinávskem stylu

Cílem společnosti je dodávat do domácností ten nejlevnější nábytek z masivu. Společnost usiluje snižovat ceny na minimum tak, aby si vybavení domácnosti kvalitním nábytkem mohl dovolit opravdu každý. Školený personál, skvělá komunikace, výhodné ceny a rychlé dodání – v tom spočívá hlavní úspěch společnosti. Pokud se chystáte doplnit nový kus nábytku do vaší domácnosti nebo zařizuje komplet novou domácnost, na společnost Idea Nábytek se můžete plně spolehnout. V širokém sortimentu nábytku Idea najdete i tyto kategorie:

  • ložnice – postele, matrace a rošty, skříně, komody, noční stolky, bytové doplňky,
  • obývací pokoje –obývací sestavy a stěny, relaxační křesla, sedací vaky,
  • jídelny – jídelní sety, jídelní židle, komody a vitríny,
  • pracovně – psací a PC stoly, kancelářské židle a křesla, knihovny, police a regály,
  • koupelna – komody, skříňky pod umyvadlo, skříňky na pračku, závěsné skříňky, zrcadla,
  • zahradní nábytek – zahradní sestavy, lehátky, houpačky, slunečníky a zahradní doplňky.

Pokud vás zajímá kompletní nabídka nábytku z masivu projděte si přehledný e-shop společnosti, kde najdete celý sortiment dřevěného nábytku ze smrkového nebo borovicového masivu rovněž nábytek v imitaci buku. Internetový obchod naleznete na stránce Idea-nabytek.cz a veškerý Idea nábytek si tak můžete prohlédnout online, z pohodlí vašeho domova.

Jak nakupovat co nejvýhodněji?

Pokud byste si rádi zařídili domácnost v duchu vysoké kvality, ale zároveň nízké ceny, sledujte pravidelně aktuální leták Idea Nábytek, kde najdete opravdu atraktivní nabídky a výhodné slevy. Skvělou možností je také kategorie výprodej, kterou naleznete přímo v e-shopu. Nábytek vás svými vysokými slevami určitě překvapí. V případě zájmu mohou zákazníci využít i nákup na splátky. Na stránce www.idea-nabytek.cz najdou zákazníci i poradnu prostřednictvím telefonického kontaktu s odborným personálem. V poradně také najdete několik tipů a inspirace pro váš domov.

Akční letáky JYSK
zůstává 1 dní.
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené