Jysk leták

Hodnocení

( Recenzí)

Jysk leták

Zajímá vás, jaké slevy a akční nabídky přináší aktuální akční leták Jysk na tento, nebo další týden? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás Jysk leták aktuální v PDF.

Jysk akční leták na příští týden

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, nezapomeňte si je plánovat. Poslouží vám k tomu leták Jysk na příští týden.

Pokud vás zajímají akční nabídky a slevy od konkurenčních prodejců, nezapomeňte se podívat také na katalogy a letáky řetězců jako Idea Nábytek, Ikea, Möbelix, Sconto a XXXLutz.

Akční leták Jysk

Řetězec prodejen Jysk nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží – nábytek a bytové doplňky. Množství produktů je navíc ve slevě, na což prodejce upozorňuje právě prostřednictvím akčních katalogů. Pokud nechcete čekat, až se vám do schránky dostane tištěná podoba, neváhejte si ho stáhnout v PDF. Online letáky jsou zároveň jedinou volbou pro každého, kdo nebydlí v bezprostřední blízkosti prodejny a nedostává do schránky tištěnou verzi.

Elektronická podoba letáků Jysku je dostupná z libovolného zařízení (notebook, tablet, mobilní telefon…), a to kdykoliv. Ušetříte díky ní místo ve schránce, nebudete se stresovat, zda katalog dorazí – a zda dorazí v pořádku, a přesto budete mít slevy a akční nabídky neustále k dispozici. Navíc uděláte něco pro životní prostředí. Papírové letáky nejsou ekologické!

Jaké zboží v akčním letáku Jysk najdete?

Akční leták Jysk je nabitý atraktivními slevami na zboží, se kterým zařídíte bydlení od A do Z. Nábytek a bytové doplňky do koupelny, ložnice, pracovny, obývacího pokoje, jídelny a dalších místností doplňuje široký sortiment produktů na zahradu – květináče a sošky, lampy a lucerny, lehátka, nafukovací matrace, přístřešky, slunečníky, nafukovací matrace, zahradní sestavy a další zboží.

Jinými slovy: v prodejnách Jysk seženete téměř vše, na co si vzpomenete – od kancelářské židle přes křesla, pohovky a sedací soupravy až po rolety, záclony a plisované žaluzie. Samozřejmě nechybí ani dětský nábytek či koberce. Sezónně pak v Jysku seženete např. vánoční dekorace a ozdoby.

Pro které prodejny Jysk leták platí?

Jysk vždy vydává jednotný leták pro všechny pobočky. Nabídka platí pro uvedené období nebo do vyprodání zásob. U nás si můžete prohlédnout aktuální Jysk leták na tento týden. Již brzy přineseme vydání pro příští týden.

Jysk eshop

Obchodní řetězec Jysk provozuje eshop, jehož prostřednictvím prodává kompletní sortiment zboží včetně nejoblíbenějších produktů, mezi které patří Jysk matrace, záclony, židle, polštáře, koberce, postele, zrcadla, křesla, deky, komody a další zboží.

Pokud vás zajímá jaké slevy největší slevy momentálně eshop Jysk nabízí, proklikněte se do sekce výprodej. Výhodné nabídky samozřejmě najdete i v letáku.

Více o společnosti JYSK

Jysk A/S je dánský obchodní řetězec prodávající nábytek a bytové doplňky. Pobočky společnosti se nachází v desítkách zemí na celém světě – kromě České republiky například v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku či v Polsku. U nás společnost otevřela více jak 80 poboček, které se nachází ve všech regionech. Na akční nabídky a slevy zákazníky upozorňuje akční leták. Ten aktuální (pro tento týden) vždy najdete na tomto webu.

Jysk vydává leták jednou týdně – vždy ve středu. Platnost běžného letáku je 14 dní. Zároveň nepravidelně vydává letáky se speciální nabídkou – například velikonoční nebo vánoční letáky. Jysk leták na tento týden si můžete stáhnout ve formátu PDF. Jysk leták na příští týden u nás najdete ihned po jeho vydání.

Jysk otevírací doba

Otevírací doba poboček Jysk je 9-19 hod.

Jysk prodejny

Dánský obchodní řetězec s nábytkem a bytovými doplňky založil Lars Larsen (zemřel v roce 2019). První pobočku otevřel v roce 1979 v dánském Aarhusu a v roce 1984 expandoval mimo Dánsko. Dodnes se společnost rozšířila do 51 zemí na celém světě, do České republiky vstoupila v roce 2003.

Jysk provozuje cca 2900 prodejen a její roční obrat činí 3,79 mld eur. Slovo „JYSK“ v dánštině označuje cokoliv nebo kohokoliv pocházejícího z Jutského poloostrova. Obvykle je spojováno se třemi základními pilíři filosofie společnosti – skromnost, pečlivost a poctivost.

Společnost Jysk v České republice otevřela téměř 90 poboček. Prodejny JYSK naleznete například v těchto městech: Praha, Beroun, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Mohelnice, Ostrava, Brno, Karviná, Havířov, Orlová, Kroměříž, České Budějovice a další.