Kaufland leták

Hodnocení

( Recenzí)

Kaufland leták

Zajímá vás, jaké akční ceny přináší akční Kaufland leták pro tento nebo další týden? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás aktuální Kaufland leták v online podobě.

Kaufland leták na příští týden

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, nezappomeňte si je plánovat v dostatečném předstihu. Poslouží vám k tomu Kaufland leták na příští týden.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních řetězců, jako jsou: Billa, Coop, Globus, Lidl, Norma, Penny a Tesco.

Kaufland hypermarket / supermarket

Kaufland je obchodní značka supermarketů, hypermarketů a obchodních domů, které se kromě Německa a dalších evropských států nachází také na území České republiky. Ve více než 130 českých prodejnách mohou zákazníci pravidelně nakupovat zboží za zvýhodněné ceny, o nichž Kaufland pravidelně informuje prostřednictvím tzv. akčních letáků. Nový leták Kaufland vydává každou středu a nabídky v něm uvedené platí do následujícího úterý. Kromě běžných letáků řetězec vydává také vánoční, velikonoční a jiné speciální letáky. Několikrát ročně si můžete přečíst novinky a zajímavosti v neprodejném časopisu Náš Kaufland speciál.

Akční nabídky v Kauflandu jsou rozumnou volbou pro každého, kdo preferuje výhodný nákup. Pokud si chcete zboží v akci prohlédnout z pohodlí domova a neztrácet čas bloumáním po regálech, učiňte tak prostřednictvím aktuálního letáku. Na našem webu je vždy k dispozici ve formátu PDF. Nyní je online Kaufland leták na tento týden a již brzy zveřejníme Kaufland leták na příští týden.

Slevy a akce v Kauflandu

Kaufland je pro většinu lidí synonymem pro levné nakupování, a díky akčním nabídkám může být konečná cena na účtence mnohem nižší. Neriskujte, že vám největší slevy uniknou a sledujte je díky letákům ještě dříve, než se dostanou do vaší poštovní schránky. Sortiment je velmi široký a kromě potravin zahrnuje také domácí potřeby, drogerii, hračky, oblečení a další produkty.

Akční nabídky v Kaufland letáku

V čem jsou výhodnější letáky online? Elektronická podoba akčních letáků je mnohem ohleduplnější k životnímu prostředí, a navíc kdykoliv dostupná z libovolného zařízení s připojením k internetu (notebook, tablet, chytrý mobilní telefon…). Pokud máte plné zuby zničených letáků ve schránce, a mimo to v ní potřebujete více místa pro poštu, sledujte aktuální slevy v Kauflandu na tomto webu.

Kaufland sortiment & vlastní značky Kauflandu

Čerstvé ovoce a zelenina, bohatá nabídka pečiva, mléčné produkty, maso, čisticí prostředky, drogerie, potřeby pro děti, hračky a obrovské množství dalších produktů od českých i zahraničních výrobců – to vše seženete a ještě mnohem více v prodejnách Kaufland, které se nachází ve všech koutech České republiky.

Velmi zajímavé produkty najdete také pod privátními značkami jako Bevola (kvalitní drogerie), Countryside (produkty pro zkrášlení zahrady i balkónu), Crazy Wolf (energy drinky), Cultara vini (kolekce vín z celého světa), Hip & Hopps (cool móda pro děti), K-Bio (kvalitní a cenově dostupné bio produkty), K-Classics (základní privátní značka kvalitních potravin za nízké ceny), K-Favourites, K-Jarmark (kvalitní produkty od českých výrobců), K-MISTŘI OD FOCHU z Modletic (kvalitní masné výrobky), K-take it veggie (chutné vegetariánské a veganské produkty), K-to go, K-free (bezlepkové produkty a produkty s nízkým obsahem laktózy), Kidland (hračky), Kuniboo (kvalitní oblečení pro nejmenší), Liv & Bo (bytový design a doplňky) a několik dalších privátních značek.

Kaufland Card a mobilní aplikace Kauflandu

Stejně jako většina ostatních řetězců, má i Kaufland připravenu věrnostní kartu. Nazývá se Kaufland Card a držitelé se mohou těšit na ještě zajímavější akční slevy, soutěže i kupony na oblíbené zboží. Novinkou jsou akce a zážitky u partnerů Kauflandu.

Zajímá vás, jak věrnostní kartu Kaufland Card aktivovat? Je to snadné – poslouží vám k tomu Kaufland mobilní aplikace nebo webové stránky kaufland.cz. Další možností je aktivace přímo na informacích v libovolném hypermarketu či supermarketu.

Pro které pobočky Kaufland leták platí?

Novinový týdeník Kaufland je na první pohled stejný jako letáky ostatních řetězců, jednotlivá vydání však bývají pro každou prodejnu upraveny a doplněny reklamou regionálních podniků či jinými články. Proto – až budete číst Kaufland leták na tento či příští týden, si ověřte, zda nabídka platí také pro filiálku ve vašem městě.

Více o prodejnách Kaufland

Obchodní značka Kaufland náleží společnostem Lidl & Schwarz-Gruppe, kterým zároveň paří supermarkety Lidl. V České republice jsou prodejny provozovány pod firmou Kaufland Česká republika v.o.s. Historie společnosti se začala psát v roce 1930 a u nás vyrostla první prodejna v roce 1998. Jako první byla otevřena pobočka Ostrava, následovaly města Kladno, České Budějovice, Chomutov, Mladá Boleslav, Cheb, Most a Zlín. Doposud bylo otevřeno přes 130 filiálek.

Kaufland otevírací doba:

Otevírací doba Kauflandu je PO-NE 7:00 – 20:00 nebo 7:00 – 22:00 (pobočky nemají jednotnou otevírací dobu).

Kaufland prodejny / pobočky:

Na pobočky obchodního řetězce Kaufland narazíte ve větších i menších městech. Na seznamu prodejny Kaufland najdete města jako Praha, Ostrava, Brno, České Budějovice, Havířov, Orlová, Karviná, Olomouc, Pardubice, Znojmo, Veselí nad Moravou, Liberec, Opava, Slaný, Hradec Králové, Valašské Meziříčí, Kopřivnice, Hodonín, Přerov, Klatovy, Trutnov, Písek, Jindřichův Hradec a další města v Čechách i na Moravě.