lidl - logo.png

Akční letáky Lidl

Jednička v čerstvosti

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(37 )
Akční letáky Lidl od 06.04.2021 do 06.04.2021
Akční letáky Lidl
Ukončené
Akční letáky Lidl od 11.03.2021 do 11.03.2021
Akční letáky Lidl
Ukončené

Více o spoločnosti Lidl

Lidl je obchodní značka řetězce prodejen německé společnosti Schwarz-Gruppe, do které současně náleží síť hypermarketů Kaufland. V současné době se mohou zákazníci v České republice vydat na nákup do některé z celkem 263 prodejen. Lidl láká na množství kvalitního zboží (heslem značky je „jednička v čerstvosti“), které je často k dostání za zvýhodněnou cenu. Na akční nabídky a slevy řetězec upozorňuje prostřednictvím akčních letáků, jež vydává pravidelně každý týden v pondělí. Navíc nepravidelně vydává letáky se speciálními nabídkami (např. vánoční či velikonoční letáky, katalog delikates atd.).

Pokud chcete při pravidelných nákupech v prodejnách Lidl ušetřit, sledujte akční letáky a mějte díky nim jasno ohledně aktuálních slev. Na našem webu jsou letáky dostupné ve formátu PDF a vy si je můžete prohlížet z libovolného zařízení. Momentálně je ke stažení Lidl leták na tento týden a v dostatečném předstihu zveřejníme leták na příští týden.

Proč sledovat Lidl letáky online?

Akční nabídky a slevy dávají nakupování v prodejnách Lidl nový rozměr. Průběžným sledováním letáků můžete ušetřit nemalou částku. Ale proč se spoléhat na tištěné letáky ve schránce, které jsou mnohdy poškozené, případně nedorazí vůbec? Elektronická verze je mnohem praktičtější – můžete si ji prohlédnout kdykoliv, aniž byste museli skladovat tiskoviny. Navíc je ohleduplná k životnímu prostředí – přidejte se k zákazníkům, kteří se na slevové akce raději podívají na svém mobilním telefonu nebo jiném zařízení. Aktuální letáky vždy najdete na tomto webu.

Jaké zboží v akčním letáku Lidl najdete?

Supermarkety Lidl lákají na čerstvé ovoce a zeleninu pod značkou Lidl stánek (samozřejmě i v bio), jakožto i na další čerstvé a velmi kvalitní produkty – maso včetně ryb, pečivo a květiny. Nabídka produktů je samozřejmě mnohem širší, v Lidlu seženete prakticky všechny druhy potravin včetně bohaté nabídky produktů pro vegetariány a vegany. Kromě potravin lze v řetězcích nakoupit také oblečení, domácí potřeby, sportovní vybavení, hračky, nářadí a elektroniku. A co se nevejde do regálů prodejen, čeká na zájemce na lidl-shop.cz.

Lidl nabízí také exkluzivní zboží pod privátními značkami. Milovníci dobrého piva s originální recepturou si již nějaký ten pátek užívají lahodné nápoje Argus, které jsou navíc hrdými nositeli označení „České pivo“.

Na své si přijdou také zájemci o velmi kvalitní kosmetiku pro péči o tělo – pod značnou Cien se skrývají koupelové pěny, jemné sprchové gely, tekutá mýdla, deodoranty i holicí strojky.

Značka Combino náleží široké škále těstovin a výborných omáček v duchu italské kuchyně. V jejím případě se můžete spolehnout na pečlivě vybrané ingredience a speciální recepturu. Jsou jako stvořené pro rychlé, a přitom delikátní obědy či večeře.

V nabídce Lidlu nechybí ani vlastní ucelená řada produktů pro dentální hygienu. Značku Dentalux najdete na zubních pastách, ústních vodách i mezizubních kartáčcích.

K dalším privátním značkám Lidlu, kterým se vyplatí věnovat pozornost, patří vlhčené ubrousky a vlhčený toaletní papíry Floralys, prací prostředky Formil a široké spektrum čisticích prostředků W5.

Potraviny jsou zastoupeny také prvotřídními uzeninami značky Pikok, lahodnými mléčnými výrobky Pilos a vodami značky Saguaro.

Za zmínku stojí také značky reprezentující oděv a obuv – Lupilu, Livergy a Crivit.

Zda jsou právě některé produkty privátních značek ve slevě, se dozvíte z akčního letáku Lidl.

Pro které pobočky Lidl leták platí?

Lidl vydává jednotný leták pro všechny své pobočky. Počítejte však s tím, že nákup zlevněného zboží bývá limitován počtem kusů na osobu.

Více o prodejnách Lidl

Vlastníkem řetězce prodejen Lidl je miliardář Dieter Schwarz, který společnost založil v roce 1973. Schwarz-Gruppe provozuje cca 10 tisíc poboček ve 26 evropských státech a USA a zaměstnává téměř 200 tisíc lidí. Do České republiky firma vstoupila v roce 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. Od té doby se počet poboček takřka zdvacetinásobil.

Otevírací doba poboček Lidl je obvykle od 7:00 do 20:00, některé prodejny mají otevírací dobu jinou.

Na obchody Lidl narazíte například v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Třinec, Orlová, Karviná, Hustopeče, Blansko, Kyjov, Vyškov, Rosice, Prostějov, Mikulov, Sedlčany, Říčany, Vrchlabí, Nehvizdy, Český Krumlov, Mladá Boleslav, Písek, Kosmonosy, Dobříš, Mnichovo Hradiště, Neratovice, Tanvald a v mnoha dalších městech v Čechách a na Moravě.

Akční letáky Tesco od 21.07.2021 do 31.12.2021
Akční letáky Tesco
zůstává 71 dní.
Akční letáky Tesco od 21.05.2021 do 21.10.2021
Akční letáky Tesco
zůstává 0 dní.
Akční letáky Tesco od 27.07.2021 do 12.09.2021
Akční letáky Tesco
Ukončené
Akční letáky Globus od 29.07.2021 do 07.09.2021
Akční letáky Globus
Ukončené
Akční letáky Tesco od 19.05.2021 do 20.08.2021
Akční letáky Tesco
Ukončené
Akční letáky Tesco od 19.05.2021 do 20.08.2021
Akční letáky Tesco
Ukončené
Akční letáky Penny od 12.08.2021 do 18.08.2021
Akční letáky Penny
Ukončené
Akční letáky Globus od 12.08.2021 do 18.08.2021
Akční letáky Globus
Ukončené