Lidl leták

Hodnocení

( Recenzí)

Lidl leták

Zajímá vás, jaké akční ceny přináší akční Lidl leták pro tento, nebo další týden? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás aktuální Lidl leták v online podobě.

Více o společnosti Lidl

Lidl je obchodní značka řetězce prodejen německé společnosti Schwarz-Gruppe, do které současně náleží síť hypermarketů Kaufland. V současné době se mohou zákazníci v České republice vydat na nákup do některé z celkem 263 prodejen. Lidl láká na množství kvalitního zboží (heslem značky je „jednička v čerstvosti“), které je často k dostání za zvýhodněnou cenu. Na akční nabídky a slevy řetězec upozorňuje prostřednictvím akčních letáků, jež vydává pravidelně každý týden v pondělí. Navíc nepravidelně vydává letáky se speciálními nabídkami (např. vánoční či velikonoční letáky, katalog delikates atd.).

Pokud chcete při pravidelných nákupech v prodejnách Lidl ušetřit, sledujte akční letáky a mějte díky nim jasno ohledně aktuálních slev. Na našem webu jsou letáky dostupné ve formátu PDF a vy si je můžete prohlížet z libovolného zařízení. Momentálně je ke stažení Lidl leták na tento týden a v dostatečném předstihu zveřejníme leták na příští týden.

Akční Lidl Letáky

Akční nabídky a slevy dávají nakupování v prodejnách Lidl nový rozměr. Průběžným sledováním letáků můžete ušetřit nemalou částku. Ale proč se spoléhat na tištěné letáky ve schránce, které jsou mnohdy poškozené, případně nedorazí vůbec? Elektronická verze je mnohem praktičtější – můžete si ji prohlédnout kdykoliv, aniž byste museli skladovat tiskoviny. Navíc je ohleduplná k životnímu prostředí – přidejte se k zákazníkům, kteří se na slevové akce raději podívají na svém mobilním telefonu nebo jiném zařízení. Aktuální Lidl leták vždy najdete na tomto webu.

Chcete-li v rámci pravidelných nákupů ušetřit co nejvíce, nezapomeňte si je plánovat. Poslouží vám k tomu Lidl leták na příští týden.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních řetězců, jako jsou: Penny, Billa, Coop, Globus, Norma, Penny a Tesco.

Lidl značky a Lidl sortiment

Supermarkety Lidl lákají na čerstvé ovoce a zeleninu pod značkou Lidl stánek (samozřejmě i v bio), jakožto i na další čerstvé a velmi kvalitní produkty – maso včetně ryb, pečivo a květiny. Nabídka produktů je samozřejmě mnohem širší, v Lidlu seženete prakticky všechny druhy potravin včetně bohaté nabídky produktů pro vegetariány a vegany. Kromě potravin lze v řetězcích nakoupit také oblečení, domácí potřeby, sportovní vybavení, hračky, nářadí a elektroniku. A co se nevejde do regálů prodejen, čeká na zájemce na lidl-shop.cz.

Velmi oblíbené jsou speciální tematické akce jako Lidl americký týden nebo Lidl francouzský týden. Na své si čas od času přijdou také milovníci asijské, italské či řecké kuchyně – Lidl pořádá i asijský, italský a řecký týden. V rámci těchto časově omezených akcí jsou v obchodech slevy na specifické zboží.

Lidl nabízí také exkluzivní zboží pod privátními značkami. Nekoupíte je v žádných jiných řetězcích.

Lidl privátní značky

Milovníci dobrého piva s originální recepturou si již nějaký ten pátek užívají lahodné nápoje Argus, které jsou navíc hrdými nositeli označení „České pivo“.

Na své si přijdou také zájemci o velmi kvalitní kosmetiku pro péči o tělo – pod značnou Cien se skrývají koupelové pěny, jemné sprchové gely, tekutá mýdla, deodoranty i holicí strojky.

Značka Combino náleží široké škále těstovin a výborných omáček v duchu italské kuchyně. V jejím případě se můžete spolehnout na pečlivě vybrané ingredience a speciální recepturu. Jsou jako stvořené pro rychlé, a přitom delikátní obědy či večeře.

V nabídce Lidlu nechybí ani vlastní ucelená řada produktů pro dentální hygienu. Značku Dentalux najdete na zubních pastách, ústních vodách i mezizubních kartáčcích.

K dalším privátním značkám Lidlu, kterým se vyplatí věnovat pozornost, patří vlhčené ubrousky a vlhčený toaletní papíry Floralys, prací prostředky Formil a široké spektrum čisticích prostředků W5.

Potraviny jsou zastoupeny také prvotřídními uzeninami značky Pikok, lahodnými mléčnými výrobky Pilos a vodami značky Saguaro.

Za zmínku stojí také značky reprezentující oděv a obuv – Lupilu, Livergy a Crivit.

Zda jsou právě některé produkty privátních značek ve slevě, se dozvíte z akčního letáku Lidl.

Lidl shop (Lidl e-shop)

Většina prodejců si v dnešní době nevystačí s kamennými pobočkami a Lidl v tomto směru nijak nevybočuje z řady. Lidl Shop naopak patří mezi oblíbené e-shopy a nabízí široké spektrum nespotřebního zboží za skvělé ceny. A když zrovna uvolní Lidl slevové kupony, zákazníci mohou nakupovat ještě o něco levněji. V aplikaci samozřejmě najdete také informaci o tom, že probíhá Lidl výprodej.

V Lidl shopu jsou dostupné dětské hračky a oblečení (např. značky Pepperts a Lupilu), oblečení značek Livergy a Esmara, ale také sportovní potřeby a vybavení Crivit. Daný sortiment nabízí exkluzivně Lidl a nikde jinde na něj nenatrefíte.

Ve virtuálních regálech Lidl Shopu nechybí věci do dílny a vybavení na zahradu, bytové dekorace a další domácí potřeby, drogerie či kosmetika.

Mobilní aplikace Lidl Plus

Také Lidl má svou vlastní mobilní aplikaci, kterou si mohou zákazníci stáhnout v App Store nebo na Google Play. Nazývá se Lidl Plus a nabízí zbrusu nové možnosti, jak při nákupech ušetřit. Kromě slev a speciálních cenových nabídek v ní najdete slevové kupóny, ale také online letáky, elektronické účtenky – a za každý registrovaný nákup stírací výherní los. Samozřejmostí je i praktická digitální karta Lidl Plus.

Lidl dárková karta

Lidl dárková karta je dobrou volbou pro každého, kdo chce udělat radost svým nejbližším, a to bez ohledu na příležitost. Hodí se jako dárek k narozeninám i pod stromeček, stejně jako odměna pro zaměstnance za dobře odvedenou práci.

Lidl dárková karta je dostupná v nominální hodnotě 250 Kč, 500 Kč a 1000 Kč. Zůstatek a platnost si lze kdykoliv ověřit v příslušné sekci na stránkách lidl.cz.

Jak Lidl pomáhá?

Lidl se od roku 2011 ve spolupráci s občanským sdružením Srdce dětem snaží aktivně pomáhat vážně nemocným dětem a společně se svými zákaznici již nashromáždil více než 200 mil. Kč. Obchodní řetězec pravidelně ukazuje skutečné příběhy rodin a nabádá ke sdílení. Samotná sbírka probíhá formou prodeje samolepek ve tvaru srdce, které si lze zakoupit za částku min. 30 Kč na pokladně. Sbírka Srdce dětem se lze zúčastnit také zasláním dárcovské SMS zprávy a zakoupením virtuálního srdíčka kartou přes aplikaci.

Lidl otevírací doba

Otevírací doba poboček Lidl je obvykle od 7:00 do 20:00, některé prodejny mají otevírací dobu jinou.

Lidl prodejny / Lidl pobočky

Lidl vydává jednotný leták pro všechny své pobočky. Počítejte však s tím, že nákup zlevněného zboží bývá limitován počtem kusů na osobu.

Vlastníkem řetězce prodejen Lidl je miliardář Dieter Schwarz, který společnost založil v roce 1973. Schwarz-Gruppe provozuje cca 10 tisíc poboček ve 26 evropských státech a USA a zaměstnává téměř 200 tisíc lidí. Do České republiky firma vstoupila v roce 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. Od té doby se počet poboček takřka zdvacetinásobil.

Na prodejny Lidl narazíte například v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, České Budějovice, Třinec, Orlová, Karviná, Hustopeče, Blansko, Kyjov, Vyškov, Rosice, Prostějov, Mikulov, Sedlčany, Říčany, Vrchlabí, Nehvizdy, Český Krumlov, Mladá Boleslav, Písek, Kosmonosy, Dobříš, Mnichovo Hradiště, Neratovice, Tanvald a v mnoha dalších městech v Čechách a na Moravě.