merkury market - logo.png

Akční letáky Merkury Market

Stavěj a rekonstruuj levněji!

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(17 )

Více o společnosti Merkury Market

Společnost Merkury Market vznikla již v roce 1991 a už od počátku se orientuje zejména na stavební materiály a kompletní zařízení interiérů pro naše domácnosti. Společnost je v oblasti stavebního odvětví velice zákazníky oblíbená a stále se rychle vyvíjí. V současnosti mají čeští zákazníci možnost objednat si zboží z Polska a zboží můžete mít doma už do 2 dnů nebo můžete využít nákup v slovenských prodejnách. Velkou snahou společnosti je plnit přání svých zákazníků a přinášet jim nabídku za bezkonkurenční ceny. Pokud si nechcete nechat ujít žádnou výjimečnou slevu, sledujte Merkury Market e-shop, zobrazte aktuální leták nebo se můžete přihlásit k odběru newsletteru, který Vás bude pravidelně informovat o všech novinkách a propagačních akcích.

Stavění a modernizace levněji

Společnost Mercury Market se opravdu usiluje o to, aby jejich zákazníci mohli stavět a přestavovat levnější, a proto jejich sortiment a ceny přizpůsobují zákazníkům opravdu na míru. Toto heslo se tedy skutečně snaží přetavit do praxe. Skvělou výhodou při nákupu je, že skladem najdete více než 55 000 výrobků, díky čemuž nemusíte čekat na žádné dlouhé dodání, ale objednat si můžete prakticky cokoliv a kdykoliv přímo k vám domů. Široký sortiment není určen pouze pro domácnosti a domácích mistrů, ale rovněž pro menší či střední firmy, které podnikají v oblasti stavebnictví, dokonce i pro velkoobchodníků. O bohaté nabídce produktů se můžete sami přesvědčit v novém letáku Merkury Market, který nabízí řadu sezónních výprodejů, jako např. zimní či novoroční výprodej a další sezónní či posezónní slevy. Pokud máte zájem o kompletní produktový sortiment, najdete ho na stránce www.merkurymarket.cz. Informace o nejnovějších akcích vám přinášíme i na našem webu, kde si můžete všechny aktuální letáky podívat rychle a pohodlně online.

Co vše nabízí sortiment Merkury Market?

Pokud jste se rozhodli renovovat starou koupelnu, vytvořit si zimní zahradu, letní altán nebo přemýšlíte nad dlouho odkládánou rekonstrukci, jste na správném místě. Obchodní síť Merkury vám dozajista nabídne velmi pestrou nabídku, díky které budete mít z předělávání domácnosti opravdu radost. V jejich bohatém sortimentu produktů najdete i tyto kategorie:

  • stavební materiály, suchá výstavba a komponenty pro zateplení domu,
  • obklady a dlažby – bazénové dlažby, skleněné tvárnice, glazovaná kamenina,
  • zahradní příslušenství – grily, stromy, zahradní nábytek, fontány, květináče,
  • nábytek – pohovky, postele, křesla, ložnice, kuchyně, koupelny,
  • lustry, lampy, rolety, závěsy, osvětlení, garnýže, koberce,
  • interiérové ​​i fasádní obklady a kameny,
  • nářadí pro každou činnost,
  • krby a topné systémy.

A to ani zdaleka není všechno. Pokud vás zajímá kompletní nabídka, klikněte na stránku společnosti www.merkurymarket.cz, kde najdete souhrnnou nabídku online nebe si můžete prolistovat nový reklamní leták. Vždy aktuální letáky s výhodnými nabídkami vám přinášíme i na našem webu.

Kromě širokého sortimentu i velká nabídka služeb

Merkury Market kromě široké nabídky výrobků nabízí i bohatou paletu služeb. Mezi velmi oblíbené a často využívané služby patří i 3D projekt, kde si přímo online můžete navrhnout a zařídít vlastní interiér domácnosti. Mimo jiné, i montáž plovoucích podlah, šití a úpravu záclon a závěsů a mnohé další služby. Možností je i nákup na splátky, v případě, že plánujete nakoupit větší objem materiálu či nábytku.

Pokud vás myšlenka renovace či modernizace vaší domácnosti zaujala, tak neváhejte a prohlédněte si nejnovější Merkury Market leták, kde najdete mnohé výhodné nabídky a inspirace pro váš domov.

Akční letáky JYSK od 12.08.2021 do 25.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 05.08.2021 do 18.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 29.07.2021 do 11.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 22.07.2021 do 04.08.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 15.07.2021 do 28.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 08.07.2021 do 21.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 01.07.2021 do 14.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK od 24.06.2021 do 07.07.2021
Akční letáky JYSK
Ukončené