merkury market - logo.png

Akční letáky Merkury Market

Stavěj a rekonstruuj levněji!

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(17 )

Více o společnosti Merkury Market

Společnost Merkury Market vznikla již v roce 1991 a už od počátku se orientuje zejména na stavební materiály a kompletní zařízení interiérů pro naše domácnosti. Společnost je v oblasti stavebního odvětví velice zákazníky oblíbená a stále se rychle vyvíjí. V současnosti mají čeští zákazníci možnost objednat si zboží z Polska a zboží můžete mít doma už do 2 dnů nebo můžete využít nákup v slovenských prodejnách. Velkou snahou společnosti je plnit přání svých zákazníků a přinášet jim nabídku za bezkonkurenční ceny. Pokud si nechcete nechat ujít žádnou výjimečnou slevu, sledujte Merkury Market e-shop, zobrazte aktuální leták nebo se můžete přihlásit k odběru newsletteru, který Vás bude pravidelně informovat o všech novinkách a propagačních akcích.

Stavěj a přestavuj levněji

Tímto heslem se snaží společnost každý den zabývat a přetavit ho do praxe, proto se snaží přizpůsobovat sortiment i ceny takříkajíc na míru svým zákazníkům. Skladem najdete více než 55 000 výrobků, které si můžete ihned objednat či odvézt k Vám domů. Nabídka prodejen je určena jak pro individuální zákazníky, tak i pro menší či střední firmy, které podnikají v oblasti stavebnictví, dokonce i pro velkoobchodníků. Zákazníků se snaží oslovit nejen skvělými cenami, ale i bohatou nabídkou výrobků, které si můžete prohlédnout v novém letáku Merkury Market či sezónními výprodeji, jako např. zimní či novoroční výprodej a dalšími sezónními či posezónních slevami.

Co vše nabízí sortiment Merkury Market?

Pokud jste se rozhodli renovovat nevyužívané podkroví, vyměnit starý obývák za nový, vytvořit si letní posezení v zahrádce u grilu, nebo zvažujete výměnu střechy jste na správné adrese. Obchodní síť Merkury vám dozajista nabídne velmi pestrou nabídku, díky které budete mít z předělávání domácnosti opravdu radost. V jejich bohatém sortimentu naleznete:

  • stavební materiály, suchá výstavba a komponenty pro zateplení domu,
  • nářadí pro každou činnost,
  • interiérové ​​i fasádní obklady a kameny,
  • krby a topné systémy,
  • zahradní příslušenství – grily, stromy, zahradní nábytek, fontány, květináče,
  • obklady a dlažby – bazénové dlažby, skleněné tvárnice, glazovaná kamenina,
  • nábytek – pohovky, postele, křesla, ložnice, kuchyně, koupelny,
  • matrace – bonelové, latexové, taštičkové, pěnové,
  • lustry, lampy, rolety, závěsy, osvětlení, garnýže, koberce, ložní prádlo apod.

A najdete tu mnohem víc. Pokud máte zájem o kompletní nabídku, klikněte na stránku společnosti www.merkurymarket.cz, kde najdete celou jejich nabídku online nebo si prolistujte nový reklamní leták. Merkury Market kromě široké nabídky výrobků nabízí i bohatou paletu služeb. Jednou z nich je i 3D projekt, kde si přímo online můžete navrhnout a zařídit vlastní interiér domácnosti. Mimo jiné nabízí i montáž plovoucích podlah, šití a úpravu záclon a závěsů a mnohé další služby. Možností je i nákup na splátky, v případě, že plánujete nakoupit vetší objem materiálu či nábytku.

Pokud vás myšlenka renovace či modernizace vaší domácnosti zaujala, tak neváhejte a prohlédnete si nejnovější Merkury Market leták, kde najdete mnohé výhodné nabídky a inspirace pro váš domov.