Merkury Market leták

Hodnocení

(32 Recenzí)
Merkury Market leták

Merkury Market leták

Chystáte se na nákupy v některé z kamenných prodejen Merkury Market či online v eshopu a zajímá vás, jaké slevy a akce momentálně tradiční stavebniny nabízí? Prolistujte si akční Merkury Market leták a buďte v obraze.

Merkury Market CZ a PL

Společnost Merkury Market vznikla již v roce 1991 a už od počátku se orientuje zejména na stavební materiály a kompletní zařízení interiérů pro naše domácnosti. Společnost je v oblasti stavebního odvětví velice zákazníky oblíbená a stále se rychle vyvíjí. V současnosti mají čeští zákazníci možnost objednat si zboží z Polska a zboží můžete mít doma už do 2 dnů nebo můžete využít nákup v slovenských prodejnách. Velkou snahou společnosti je plnit přání svých zákazníků a přinášet jim nabídku za bezkonkurenční ceny. Pokud si nechcete nechat ujít žádnou výjimečnou slevu, sledujte Merkury Market e-shop, zobrazte aktuální leták nebo se můžete přihlásit k odběru newsletteru, který Vás bude pravidelně informovat o všech novinkách a propagačních akcích.

Stavění a modernizace levněji

Společnost Mercury Market se opravdu usiluje o to, aby jejich zákazníci mohli stavět a přestavovat levnější, a proto jejich sortiment a ceny přizpůsobují zákazníkům opravdu na míru. Toto heslo se tedy skutečně snaží přetavit do praxe. Skvělou výhodou při nákupu je, že skladem najdete více než 55 000 výrobků, díky čemuž nemusíte čekat na žádné dlouhé dodání, ale objednat si můžete prakticky cokoliv a kdykoliv přímo k vám domů. Široký sortiment není určen pouze pro domácnosti a domácích mistrů, ale rovněž pro menší či střední firmy, které podnikají v oblasti stavebnictví, dokonce i pro velkoobchodníků. O bohaté nabídce produktů se můžete sami přesvědčit v novém letáku Merkury Market, který nabízí řadu sezónních výprodejů, jako např. zimní či novoroční výprodej a další sezónní či posezónní slevy.

Merkury Market eshop

Pokud máte zájem o kompletní produktový sortiment, najdete ho na stránce Merkury Market eshopu – www.merkurymarket.cz. Informace o nejnovějších akcích vám přinášíme i na našem webu, kde si můžete všechny aktuální letáky podívat rychle a pohodlně online.

Stavební materiály a další sortiment od Merkury Market

Pokud jste se rozhodli renovovat starou koupelnu, vytvořit si zimní zahradu, letní altán nebo přemýšlíte nad dlouho odkládánou rekonstrukci, jste na správném místě. Obchodní síť Merkury vám dozajista nabídne velmi pestrou nabídku, díky které budete mít z předělávání domácnosti opravdu radost. V jejich bohatém sortimentu produktů najdete i tyto kategorie:

  • stavební materiály, suchá výstavba a komponenty pro zateplení domu,
  • obklady a dlažby – bazénové dlažby, skleněné tvárnice, glazovaná kamenina,
  • zahradní příslušenství – grily, stromy, zahradní nábytek, fontány, květináče,
  • stavební chemie,
  • podlahové krytiny,
  • nábytek – pohovky, postele, křesla, ložnice, kuchyně, koupelny,
  • lustry, lampy, rolety, závěsy, osvětlení, garnýže, koberce,
  • interiérové ​​i fasádní obklady a kameny,
  • nářadí pro každou činnost,
  • krby a topné systémy.

A to ani zdaleka není všechno. Pokud vás zajímá kompletní nabídka, klikněte na stránku společnosti www.merkurymarket.cz, kde najdete souhrnnou nabídku online nebe si můžete prolistovat nový reklamní leták. Vždy aktuální letáky s výhodnými nabídkami vám přinášíme i na našem webu.

Kromě širokého sortimentu i velká nabídka služeb

Merkury Market kromě široké nabídky výrobků nabízí i bohatou paletu služeb. Mezi velmi oblíbené a často využívané služby patří i 3D projekt, kde si přímo online můžete navrhnout a zařídit vlastní interiér domácnosti. Mimo jiné, i montáž plovoucích podlah, šití a úpravu záclon a závěsů a mnohé další služby. Možností je i nákup na splátky, v případě, že plánujete nakoupit větší objem materiálu či nábytku.

Pokud vás myšlenka renovace či modernizace vaší domácnosti zaujala, tak neváhejte a prohlédněte si nejnovější Merkury Market leták, kde najdete mnohé výhodné nabídky a inspirace pro váš domov.

Merkury Market PL – pobočky

Merkury Market provozuje pobočky také v Polsku, konkrétně ve městech Bielska-Biala, Rybnik, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Tarnobrzeg, Krosna, Zamość, Kielce, Chrzanów, Cieszyn, Żywiec, Sanok a Jasło.

Merkury Market CZ – pobočky

Merkury Market v Česko republice neprovozuje žádné kamenné pobočky. Můžete u něj nakupovat online v eshopu. Anebo se vydat na nákupy do Baumaxu, který polská společnost zčásti vlastní.

Další letáky

Merkury Market leták