Mountfield leták

Hodnocení

( Recenzí)

Mountfield leták

Chystáte se na nákup v Mountfieldu a zajímáte se o slevy a akce? Prozradí vám je je akční leták Mountfield. Většinou platí pro tento i další týden – Mountfield totiž prodloužil platnost některých katalogů a letáků na celý rok.

Akční leták obsahuje všechny aktuální Mountfield akce, ale pokud v něm nenajdete nic, co by vás zaujalo, podívejte se na letáky konkurenčních značek.

Mountfield katalog

Mountfield vydává také tematické katalogy. Zákaznici poptávají i katalog náhradních dílů, ale ten je dostupný pouze v eshopu. V nabídce internetového obchodu jsou náhradní díly na sekačky i náhradní díly na bazény. A je pravděpodobné, že vám Mountfield nabídne i náhradní díly na traktor.

Mountfield slevy

Slevy nejčastěji zajímají zájemce o Mountfield bazény, elektrokola, sekačky a zahradní nábytek.

Mountfield CZ

Tisíce českých i slovenská domácností milují své zahrady, rady tráví volný čas na chalupách odpočinkem či relaxací v zahradě, a proto určitě důvěrně znají i Mountfield (nesprávně Monfild, Moundfield či Manfild), který je již 30 let součástí všech zahradnických snů. Kdo by přece neznal známou postavu Béďa Trávnička, který doprovází kolo štěstí. Společnost Mountfield, která má české kořeny, se zabývá prodejem zahradního nábytku, bazénů a zahradní techniky a na trhu působí již od roku 1991.

Společnost Mountfield nabízí svým zákazníkům širokou nabídku slev, ať už prostřednictvím akciového letáku, celoročního Mountfield letáku se speciálními akcemi nebo Mountfield katalogu, který přináší kromě výprodejů i mnoho inspirace pro vaši zahradu.

Mountfield eshop

Pokud rádi nakupujete online, potěší vás, že Mountfield CZ eshop nabízí veškeré zboží, které je dostupné na prodejnách. Eshop Mountfield samozřejmě umožňuje výhodnější nakupování pro členy věrnostního klubu.

Majitelé Mountfield zákaznické karty mají nárok na atraktivní ceny na vybranou část sortimentu, ale také na výhodnější opravy a servis. Díky kartě je navíc nákup na prodejně rychlejší a za nasbírané body jsou zákazníci odměňováni dárky.

Mountfield – sortiment

Velkou snahou společnosti Mountfield je starat se o maximální spokojenost svých zákazníků – milovníků zahradničení a majitelů zahrad – kterým pomáhá s poctivou prací, a to díky kvalitní zahradní technice a vybavení. Není pochyb o tom, že Mountfield je se svou nabídkou zahradní techniky, bazénů, zahradního nářadí a vybavení pro dům a zahradu, jedním z největších specializovaných obchodů. Jejich výrobky představují jen tu nejvyšší kvalitu a na všechny produkty je nabízena záruka až 7 let. Všechny produkty jsou odborně přezkoušeny a můžete jim plno důvěřovat. Pokud miluje zahradnické práce a představa relaxu pro Vás znamená trávit svůj volný čas na zahrádce na chatě či chalupě, pak Vám doporučujeme pravidelně sledovat aktuální letáky a katalogy s výhodnými sezónními nabídkami a slevami. V obchodě Mountfield si přijdou na své všichni zahradníci i domácí kutilové, nakolik jejich sortiment tvoří tyto kategorie produktů:

  • zahradní nářadí – lopaty, sekery, rýče, zahradní kolečka, pilky na větve, zahradní nůžky, košťata, hrábě, pohrabáče, drobné nářadí,
  • zahradní technika – traktory, křovinořezy, sekačky, kultivátory, sněhové frézy, odstraňovače plevele, plotové nůžky, půdní vrtáky,
  • technika na dřevo – štípačky dřeva, motorové a okružní pily, drtiče větví, štěpkovače, prořezávače,
  • zahradní nábytek – sedací soupravy, eukalyptový, ratanový a hliníkový nábytek, altány, slunečníky, lavičky, houpačky, balkónové sestavy,
  • vysokotlaké čističe, tlakové myčky a vapky,
  • pěstování – substráty, cibuloviny, postřikovače, květináče, hnojiva, travní směsi, mulčovací kůra, kompostéry, aplikátory hnojiv,
  • a jiné.

Hlavním cílem společnosti Mountfield je poskytnout vám vše, aby se vaše zahrada stala místem trávení času s rodinu a místem odpočinku. Pokud máte zájem o výhodný nákup, sledujte nové letáky s pravidelnými i výjimečnými nabídkami a bonusy pro zákazníky.

Mountfield servis

Hlavní filozofií společnosti Mountfield je, že kromě běžného prodeje chtějí pro své zákazníky udělat mnohem více. Najdete zde tedy komplexní sortiment profesionální techniky, který je však doplnění o odborné zákaznické služby. Na jednom místě zde najdete prodej i Mountfield servis, servisní prohlídky zdarma, zprovoznění zakoupených strojů, stavbu a instalaci rodinných bazénů, stejně jako jejich zazimování či odzimování. O dalších službách a zákaznickém servisu se dozvíte přímo na stránce Mountfield.cz a sezónní či speciální akce a slevy si můžete prohlédnout v aktuálních letácích Mountfield.

Otevírací doba Mountfield

Mountfield otevírací doba je variabilní. Některé obchody zavírají později než ostatní. Ověřte si proto otevírací dobu konkrétního místa na webových stránkách Mountfieldu nebo zde na webu – na podstránce dané pobočky.

Mountfield pobočky / prodejny

Společnost působí na českém i slovenském trhu a dohromady provozuje síť 74 prodejních center Mountfield. V České republice mohou zákazníci nakupovat v Mountfield prodejnách například i v těchto městech: Plzeň, Jihlava, Praha, Přerov, Zlín, Znojmo, Pardubice, Ostrava, Mikulov, Liberec nebo Kolín. Kompletní seznam poboček jakož i otevírací hodiny najdete na stránce www mountfield cz.