Norma leták

Hodnocení

(5 Recenzí)
Norma leták

Norma Leták

Chystáte se na nákup do některého z obchodů řetězce Norma? Díky akčním cenám a slevám, na které upozorňuje nový Norma leták ušetříte nezanedbatelnou částku. U nás najdete aktuální leták Norma v pdf.

Akční leták Norma na tento a příští týden

Co přináší norma leták tento týden? U nás ho najdete online. A nechybí ani leták norma PDF na příští týden.

Pokud byste v letáku Norma nenašli nic zajímavého, podívejte se na letáky konkurenčních řetězců.

Norma potraviny

Na potravinách lze ušetřit majlant – stačí vědět, kde je nakupovat výhodně. Jednou z možností je síť německých diskontů NORMA. Společnost je na trhu přes 50 let a ve své mateřské zemi se řadí k největším diskontním firmám. Radost z výhodného nákupu mají také zákazníci v desítkách větších i menších českých měst. Pokud máte některou z poboček v blízkosti svého bydliště, nenechte si ujít akční nabídky a slevy, na které prodejna upozorňuje prostřednictvím svého letáku.

Akční letáky NORMA pro tento týden můžete sledovat na našem webu, případně si je rovnou stáhnout ve formát PDF do svého notebooku či mobilního telefonu. Obvykle platí od pondělí do neděle, nicméně některé akce trvají kratší, nebo naopak delší dobu. V dostatečném předstihu pro vás samozřejmě zveřejníme leták na příští týden.

Proč sledovat NORMA letáky online?

Diskontní prodejce potravin NORMA slibuje opravdu výhodné nakupování. Ale co když nebydlíte v oblasti, ve které supermarket nedistribuuje tištěnou verzi letáků? Nedělejte si z toho vrásky, digitální leták je ve všech směrech lepší. Kromě toho, že nezabírá místo ve schránce, u něj nehrozí, že se poškodí. Navíc je šetrný k životnímu prostředí, což se v dnešní době počítá více než kdy jindy.

Jaké zboží v akčním letáku NORMA najdete?

Sortiment zboží, které si můžete zakoupit v supermarketech NORMA, je bohatý. Zahrnuje denně čerstvé ovoce a zeleninu, široké spektrum slaného a sladkého pečiva včetně čerstvého chleba, čerstvé i trvanlivé mléko, cukrovinky, hotová jídla, med, marmelády, nápoje, mražené potraviny, ale také zboží pro domácnost – čisticí prostředky, kancelářské zboží a kosmetiku.

Na své si přijdou také zákazníci, kteří preferují vysoce jakostní zboží – bio produkty a produkty od lokálních výrobců. Prioritou NORMY je nabízet prvotřídní kvalitu za co nejnižší ceny, což se značce dlouhodobě daří. Za pozornost stojí především privátní značky jako Bio Sonne (produkty opakovaně obdržely ocenění od centra kvality Německé zemědělské společnosti pro bio produkty) a Domácí kvalita.

Zajímavá je také nabídka nepotravinářského zboží v podobě hraček, potřeb pro kutily, domácích potřeb, textilu i elektrospotřebičů. V supermarketech často seženete i velmi hodnotné zboží jako notebooky, televizory a jízdní kola.

Pro které pobočky NORMA leták platí?

NORMA vydává pouze jednu verzi akčního letáku.

NORMA otevírací doba

Jaká je otevírací doba prodejen Norma dnes a jaká ve svátky? Otevírací doba je pro všechny prodejny NORMA stejná. Standardně jsou obchody otevřeny od PO-NE od 7-20 hod., dle zákona jsou zavřeny během některých svátků.

NORMA prodejny

Historie rodinné firmy George Roth, která síť diskontů NORMA provozuje, se píše již od roku 1921. Název norma však pochází až z 60. let, kdy firma otevřela první pobočku v Norimberku. Postupem času expandovala na francouzský, rakouský a český trh. V České republice působí od roku 1992 a doposud otevřela kolem 50 poboček.

Pobočky NORMA najdete v těchto městech: Praha, Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, České Budějovice, Kladno, Karlovy Vary, Chomutov, Cheb, Litvínov, Žatec, Ostrov, Rakovník, Brandýs nad Labem, Klášterec nad Ohří, Březnice, Dačice, Harrachov, Hrdějovice, Jilemnice, Jílové u Prahy, Nepomuk, Planá nad Lužnicí, Protivín, Rožmitál pod Třemšínem, Sadská, Špindlerův Mlýn, Železný Brod a Kazějov.

Kontaktní informace pro jednotlivé pobočky najdete pomocí vyhledávání na www.norma-online.de/cz/.

Další letáky

Norma leták