obi - naradie - logo.png

Akční letáky OBI

Vše pro byt, dům, stavbu a zahradu

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(14 )
Akční letáky OBI
Ukončené
Akční letáky OBI
Ukončené
Akční letáky OBI
Ukončené

OBI – jednotka v Evropě

Společnost OBI si zamilují všichni domácí kutilové a mistři, protože je skutečně jedničkou v oblasti stavebnin v celé Evropě. Prodejny OBI patří k nejoblíbenějším ve stavebnictví a jejich pobočky můžete najít například v Ostravě, Zlíně, Opavě, Olomouci, Brně či Hradci Králové. Kromě zajímavě zpracované webové stránky, máte možnost informovat se o nabídkách, sortimentu, službách nebo otevíracích hodinách poboček v pravidelném akčním letáku nebo katalogu OBI.

Prvotřídní sortiment

V prodejnách OBI najdou zákazníci více než 12 000 produktů. Kromě nákupu v kamenných prodejnách, nabízí OBI i služby rezervace zboží online přes internet, kde si zboží můžete rezervovat přímo z pohodlí domova. Takto se už více nestane, že by Vámi chtěný zboží nebylo právě dostupný v prodejně. Pokud využijete tuto službu, produkty budou čekat připraveny přímo na Vás a vy si je můžete vyzvednout kdykoliv na prodejně. Stačí si prohlédnout aktuální leták s výhodnými nabídkami a zboží objednat v OBI e-shopu. Takový postup je časově nenáročný a jednoduchý. OBI vybírá pro své zákazníky jen špičkovou kvalitu, kterou najdete jak v OBI prodejnách, tak i na stránce Obi.sk. Nabízené produkty jsou od známých značek, jako např. Bosch DeLonghi, Dolmar, BlackDecker, Famex, Jung či Jamestown. Najdete zde vybavení pro vaši domácnost, zahradu, pro každodenní život, a stejně všechno užitečné, co nesmí chybět žádnému domácímu mistrovi. Objevíte zde opravdu vše od dlažeb, barev na stěnu, zahradních grilů či nábytku, až po kufříky na nářadí či dekorativního tapety. OBI sortiment nabízený v e-shopu bychom mohli rozdělit na tyto kategorie:

  • bydlení – podlahové krytiny, barvy a laky, krby a kamna, skladové systémy, lampy a svítidla, nábytek pro celou domácnost,
  • kuchyň – odsavače par, kuchyňské linky, kuchyňské potřeby, malé spotřebiče, vodovodní baterie, dřezy a umyvadla,
  • koupelna – umyvadla, toalety, vany, sanitární instalace, koupelnové doplňky, nábytek
  • zahrada a volný čas – zahradní traktory, vyžínače, pěstování rostlin, trampolíny, bazény, jízdní kola, garáže a přístřešky, venkovní svítidla, zahradní domky,
  • technika – vrtačky, brusky, bezpečnostní technika, kufříky na nářadí, krbová kamna, ventilační systémy, klimatizační jednotky, čističky vzduchy,
  • stavba – omítky, izolační materiály, dlažby, obklady, plastová a dřevěná okna, stavební dřevo, zábradlí, interiérové schodiště a mnohé další.

Další produkty jakož i zajímavé nabídky a příležitostné akce můžete sledovat v aktuálních letácích či v online e-shopu.

OBI – vše pro byt, dům, stavbu a zahradu

OBI nabízí svým zákazníkům i bohatou paletu služeb. Pokud se chystáte malovat stěny, v OBI Vám nabízejí více než 12 000 barevných odstínů, které Vám s ochotou namíchají podle vašich představ a ve špičkové kvalitě. Prodejny OBI poskytují také oddělení zpracování dřeva, které se postará o řezání dřeva podle vašich požadavků. Velmi oblíbenou službou je i půjčovna nářadí.

OBI sortiment a zákaznické služby určitě potěší každého kutila. Proto pokud se chystáte přestavovat nebo modernizovat domácnost, sáhněte po aktuálním letáku či nabídce e-shopu, kde zaručeně objevíte vše pro vaše domácí kutilství.

Akční letáky JYSK
zůstává 1 dní.
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené
Akční letáky JYSK
Ukončené