Obi leták

Hodnocení

(4 Recenzí)

OBI leták

Nadnárodní hobby market OBI přináší neuvěřitelně široký sortiment zboží pro dům, zahradu a stavbu. Na akce a slevy upozorňuje aktuální OBI leták.

Ační leták obi

Aktuální akční leták OBI v pdf na tento a příští týden najdete na tomto webu. Pokud vás v letáku OBI nic nezaujme, nezapomeňte se podívat na akce a slevy, které panují v konkurenčních hobby marketech.

OBI CZ

Společnost OBI si zamilují všichni domácí kutilové a mistři, protože je skutečně jedničkou v oblasti stavebnin v celé Evropě. Kromě zajímavě zpracované webové stránky, máte možnost informovat se o nabídkách, sortimentu, službách nebo otevíracích hodinách poboček v pravidelném akčním letáku nebo katalogu OBI.

OBI eshop

V prodejnách OBI najdou zákazníci více než 12 000 produktů. Kromě nákupu v kamenných prodejnách, nabízí OBI i služby rezervace zboží online přes internet, kde si zboží můžete rezervovat přímo z pohodlí domova. Takto se už více nestane, že by Vámi chtěný zboží nebylo právě dostupný v prodejně. Pokud využijete tuto službu, produkty budou čekat připraveny přímo na Vás a vy si je můžete vyzvednout kdykoliv na prodejně. Stačí si prohlédnout aktuální leták s výhodnými nabídkami a zboží objednat v OBI shopu. Takový postup je časově nenáročný a jednoduchý. OBI eshop vybírá pro své zákazníky jen špičkovou kvalitu, kterou najdete jak v OBI prodejnách, tak i na stránce Obi.sk. Nabízené produkty jsou od známých značek, jako např. Bosch DeLonghi, Dolmar, BlackDecker, Famex, Jung či Jamestown. Najdete zde vybavení pro vaši domácnost, zahradu, pro každodenní život, a stejně všechno užitečné, co nesmí chybět žádnému domácímu mistrovi. Objevíte zde opravdu vše od dlažeb, barev na stěnu, zahradních grilů či nábytku, až po kufříky na nářadí či dekorativního tapety. OBI sortiment nabízený v e-shopu bychom mohli rozdělit na tyto kategorie:

  • bydlení – podlahové krytiny, barvy a laky, krby a kamna, skladové systémy, lampy a svítidla, nábytek pro celou domácnost,
  • kuchyň – odsavače par, kuchyňské linky, kuchyňské potřeby, malé spotřebiče, vodovodní baterie, dřezy a umyvadla,
  • koupelna – umyvadla, toalety, vany, sanitární instalace, koupelnové doplňky, nábytek
  • zahrada a volný čas – zahradní traktory, vyžínače, pěstování rostlin, trampolíny, bazény, jízdní kola, garáže a přístřešky, venkovní svítidla, zahradní domky,
  • technika – vrtačky, brusky, bezpečnostní technika, kufříky na nářadí, krbová kamna, ventilační systémy, klimatizační jednotky, čističky vzduchy,
  • stavba – omítky, izolační materiály, dlažby, obklady, plastová a dřevěná okna, stavební dřevo, zábradlí, interiérové schodiště a mnohé další.

Další produkty jakož i zajímavé nabídky a příležitostné akce můžete sledovat v aktuálních letácích či v online shopu.

OBI – vše pro byt, dům, stavbu a zahradu

OBI nabízí svým zákazníkům i bohatou paletu služeb. Pokud se chystáte malovat stěny, v OBI Vám nabízejí více než 12 000 barevných odstínů, které Vám s ochotou namíchají podle vašich představ a ve špičkové kvalitě. Prodejny OBI poskytují také oddělení zpracování dřeva, které se postará o řezání dřeva podle vašich požadavků. Velmi oblíbenou službou je i půjčovna nářadí.

OBI sortiment a zákaznické služby určitě potěší každého kutila. Proto pokud se chystáte přestavovat nebo modernizovat domácnost, sáhněte po aktuálním letáku či nabídce e-shopu, kde zaručeně objevíte vše pro vaše domácí kutilství.

Mezi nejprodávanější zboží v OBI dlouhodobě patří OSB desky OBI, písek, plexislo, obklady, vchodové a interiérové dveře OBI, plovoucí podlaha a solární fontána. Vyhledávané jsou také OBI kuchyně a dobrou volbou může být i kvalitní regál.

OBI půjčovna nářadí a vozíků

Potřebujete špičkové nářadí, ale jen na chvíli? Právě pro tyto účely je jako stvořená OBI půjčovna nářadí, v jejíž nabídce najdete zahradní techniku, čisticí stroje, ruční nářadí, stavební stroje, vozíky a další sortiment. Nechybí ani čistič koberců a další pomocníci.

Prodej vánočních stromků OBI

OBI tradičně v období před Vánoci prodává stromky živé, ale v nabídce nechybí také umělé vánoční stromky. V nabídce živých stromků najdete smrk i jedli.

OBI otevírací doba

Otevírací doba prodejen OBI je variabilní. Před návštěvou konkrétní pobočky si proto zkontrolujte její otevírací dobu na příslušné podstránce.

OBI prodejny

Prodejny OBI patří k nejoblíbenějším ve stavebnictví a jejich pobočky můžete najít například v Ostravě, Zlíně, Opavě, Olomouci, Brně či Hradci Králové.