okay elektro - logo.png

Akční letáky OKAY Elektro

Elektro a Nábytek - Největší prodejce

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(22 )

Okay – více o společnosti

Společnost Okay Elektro byla založena českým podnikatelem Jindřichem Životským, který ji vybudoval doslova od nuly. Založena byla v roce 1994 v České republice a o pár let později vstoupila i na slovenský trh. Můžeme ji tedy najít jak v České republice, tak i na Slovensku a spolu Okay Elektro provozuje více než 140 prodejen s elektrem. Kromě kamenných prodejen můžete samozřejmě využít i přehledný e-shop s kompletní nabídkou. Všechny informace potřebné pro zákazníky včetně otevíracích hodin či prodejen, naleznete také v aktuálním letáku.

Společnost Okay se již od svého založení velmi dynamicky vyvíjela a stala se nejúspěšnější společností v oblasti prodeje elektroniky. Svědčí o tom i skutečnost, že se umisťuje na předních příčkách v žebříčcích nejlepších prodejců. Okay získal rovněž 1. místo v soutěži Obchodník roku za nejlepšího prodejce elektra.

Okay – elektro a nábytek pro každého

Vysoce školený personál, obrovská síť prodejen či e-shop odpovídající požadavkům zákazníků, to vše hovoří o tom, že zákazník je v Okay vždy centrem zájmu. Nechybí ani speciální nabídky na akční zboží, o kterých se dozvíte z aktuálních letáků. Výhodné nabídky se však rychle míjejí, proto přemýšlejte rychle. Okay Elektro patří mezi oblíbené elektro prodejny, protože zde vždy nakoupíte za výhodné ceny. Garancí pro zákazníky jsou kvalitní a ověřené produkty. V sortimentu elektroniky můžete najít televizory, velké a malé spotřebiče, mobilní telefony a smartphony, PC, herní konzole a notebooky či smart elektro. Jak jistě víte, sortiment prodejen Okay se skládá nejen z elektroniky, ale také z nábytku. Tento koncept se navzdory počátečním pochybnostem stal velmi oblíbeným, a dokonce velmi vyhledávaným. Zákazníci tak nakoupí vše pro svou domácnost pod jednou střechou. Sortiment nábytku nabízí následující kategorie:

  • ložnice - postele, ložnicového komplety, noční stolky, kusové koberce, matrace a rošty,
  • obývák - obývací programy, stěny, komody, regály, konferenční stolky, sedací soupravy,
  • kuchyně - kuchyňské linky, jídelní kouty a lavice, dřezy, jídelní stoly, domácí potřeby, jídelní sety, barové židle, příslušenství ke kuchyni,
  • doplňky do bytu - koberce a rohožky, věšák, bytový textil, osvětlení, polštáře, kancelářské židle, dekorace do bytu, péče o nábytek.

Toto je jen malý výběr toho, co všechno v prodejnách Okay Elektro objevíte. Pro větší inspiraci si prohlédněte e-shop s kompletní nabídkou na stránce www.okay.sk nebo aktuální Okay elektro leták s výhodnými slevami.

Okay Elektro – další výhody spojené s nákupem

Společnost Okay garantuje bezkonkurenční ceny, o čemž svědčí i garance nejnižší ceny. V případě, že najdete výrobek za nižší cenu u jiného prodejce, bude vám vráceno až 110 % rozdílu ceny. Skvělou výhodou při koupi produktů v Okay je prodloužená záruka až na 5 let, díky čemuž se vyhnete neočekávaným chybám či opravám, které za Vás vyřeší v přímo v Okay Elektro. Pokud rádi ušetříte, pak pravidelně sledujte Okay leták, který zákazníkům přináší ty nejvýhodnější nabídky a širokou paletu různých akcí či posezónních výprodejů.