okay elektro - logo.png

Akční letáky OKAY Elektro

Elektro a Nábytek - Největší prodejce

Hodnocení

Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
Hodnocení
(22 )
Akční letáky OKAY Elektro
Ukončené

Okay – více o společnosti

Společnost Okay Elektro byla založena českým podnikatelem Jindřichem Životským, který ji vybudoval doslova od nuly. Založena byla v roce 1994 v České republice a o pár let později vstoupila i na slovenský trh. Můžeme ji tedy najít jak v České republice, tak i na Slovensku a spolu Okay Elektro provozuje více než 140 prodejen s elektrem. Kromě kamenných prodejen můžete samozřejmě využít i přehledný e-shop s kompletní nabídkou. Všechny informace potřebné pro zákazníky včetně otevíracích hodin či prodejen, naleznete také v aktuálním letáku.

Společnost Okay se již od svého založení velmi dynamicky vyvíjela a stala se nejúspěšnější společností v oblasti prodeje elektroniky. Svědčí o tom i skutečnost, že se umisťuje na předních příčkách v žebříčcích nejlepších prodejců. Okay získal rovněž 1. místo v soutěži Obchodník roku za nejlepšího prodejce elektra.

Okay – elektro a nábytek pro každého

V společnosti Okay je zákazník vždy na prvním místě a stojí v centru zájmu každého rozhodovacího procesu. O maximální spokojenost všech spotřebitelů se vždy stará vysoce školený personál a přehledný e-shop, který je založen na požadavcích zákazníků. Aktuální letáky jsou skvělým zdrojem informací, jehož prostřednictvím se dozvíte o akčním zboží. Okay Elektro patří mezi oblíbené elektro prodejny, protože garantuje pro své zákazníky kvalitní a ověřené produkty. V sortimentu elektroniky můžete najít televizory, velké a malé spotřebiče, mobilní telefony a smartphony, PC, herní konzole a notebooky či smart elektro. Jak jistě víte, sortiment prodejen Okay se skládá nejen z elektroniky, ale také z nábytku. Tento koncept se navzdory počátečním pochybnostem stal velmi oblíbeným, a dokonce velmi vyhledávaným. Zákazníci tak nakoupí vše pro svou domácnost pod jednou střechou. Sortiment nábytku nabízí následující kategorie:

  • ložnice - postele, ložnicového komplety, noční stolky, kusové koberce, matrace a rošty,
  • obývák - obývací programy, stěny, komody, regály, konferenční stolky, sedací soupravy,
  • kuchyně - kuchyňské linky, jídelní kouty a lavice, dřezy, jídelní stoly, domácí potřeby, jídelní sety, barové židle, příslušenství ke kuchyni,
  • doplňky do bytu - koberce a rohožky, věšák, bytový textil, osvětlení, polštáře, kancelářské židle, dekorace do bytu, péče o nábytek.

Ak vás zaujíma, co všechno v prodejnách Okay Elektro objevíte, prohlédněte si e-shop s kompletní nabídkou na stránce www.okay.cz nebo aktuální Okay elektro leták se zajímavými ponukami a atraktívnymi cenami.

Okay Elektro – další výhody spojené s nákupem

O tom, že v Okay nakoupíte skutečně výhodně svědčí i garance nejnižší ceny na trhu elektra. Mezi často využívané zákaznické doplňkové služby patří zejména prodloužená záruka na 5 let. Díky ní předejdete jakýmkoli dalším opravám, protože vše za vás vyřeší přímo odborníci v Okay Elektro. Chcete-li pro vaši domácnost zajistit opravdu výhodný nákup elektroniky či nábytku, pak se vám dozajista vyplatí pravidelně sledovat Okay leták, který vás informuje o nejnovějších novinkách a trendech.