Okay leták

Hodnocení

(13 Recenzí)
Okay leták

OKAY leták

Chcete-li při nákupu v prodejně OKAY ušetřit, nezapomeňte se podívat, jaké slevy a akční nabídky přináší nový akční OKAY leták.

Akční leták OKAY elektro

Aktuální leták OKAY CZ je plný atraktivních slev. Na tomto webu najdete leták OKAY pro tento i příští týden. Pokud v něm přeci jen neobjevíte zboží, které zrovna sháníte, podívejte se na letáky konkurenčních prodejců.

OKAY Elektro

Společnost Okay Elektro byla založena českým podnikatelem Jindřichem Životským, který ji vybudoval doslova od nuly. Založena byla v roce 1994 v České republice a o pár let později vstoupila i na slovenský trh. Kromě kamenných prodejen můžete samozřejmě využít i přehledný Okay eshop kompletní nabídkou. Všechny informace potřebné pro zákazníky včetně otevíracích hodin či prodejen, naleznete také v aktuálním letáku.

Společnost Okay se již od svého založení velmi dynamicky vyvíjela a stala se nejúspěšnější společností v oblasti prodeje elektroniky. Svědčí o tom i skutečnost, že se umisťuje na předních příčkách v žebříčcích nejlepších prodejců. Okay získal rovněž 1. místo v soutěži Obchodník roku za nejlepšího prodejce elektra.

Okey

Někteří zákazníci si nemohou zapamatovat správné znění názvu elektra – a namísto Okay zadávají do vyhledávače „Okey“ nebo „Okey elektro“.

Okay eshop – elektrospotřebiče i nábytek pro každého

V společnosti Okay je zákazník vždy na prvním místě a stojí v centru zájmu každého rozhodovacího procesu. O maximální spokojenost všech spotřebitelů se vždy stará vysoce školený personál a přehledný eshop, který je založen na požadavcích zákazníků. Aktuální letáky jsou skvělým zdrojem informací, jehož prostřednictvím se dozvíte o akčním zboží. Okay Elektro patří mezi oblíbené elektro prodejny, protože garantuje pro své zákazníky kvalitní a ověřené produkty. V sortimentu elektroniky můžete najít televizory, velké a malé spotřebiče, mobilní telefony a smartphony, PC, herní konzole a notebooky či smart elektro. Jak jistě víte, sortiment prodejen Okay se skládá nejen z elektroniky, ale také z nábytku. Tento koncept se navzdory počátečním pochybnostem stal velmi oblíbeným, a dokonce velmi vyhledávaným. Zákazníci tak nakoupí vše pro svou domácnost pod jednou střechou. Sortiment nábytku nabízí následující kategorie:

  • ložnice – postele, ložnicového komplety, noční stolky, kusové koberce, matrace a rošty,
  • obývák – obývací programy, stěny, komody, regály, konferenční stolky, sedací soupravy – sedačky,
  • kuchyně – kuchyňské linky, jídelní kouty a lavice, dřezy, jídelní stoly, domácí potřeby, jídelní sety, barové židle, příslušenství ke kuchyni,
  • doplňky do bytu – koberce a rohožky, věšák, bytový textil, osvětlení, polštáře, kancelářské židle, dekorace do bytu, péče o nábytek.

Pokud vás zajímá, co všechno v prodejnách Okay Elektro objevíte, prohlédněte si eshop s kompletní nabídkou na stránce www.okay.cz nebo aktuální Okay elektro leták se zajímavými ponukami a atraktivními cenami.

Okay Elektro – další výhody spojené s nákupem

O tom, že v Okay nakoupíte skutečně výhodně svědčí i garance nejnižší ceny na trhu elektra. Mezi často využívané zákaznické doplňkové služby patří zejména prodloužená záruka až na 5 let. Díky ní předejdete jakýmkoli dalším opravám, protože vše za vás vyřeší přímo odborníci v Okay Elektro. Chcete-li pro vaši domácnost zajistit opravdu výhodný nákup elektroniky či nábytku, pak se vám dozajista vyplatí pravidelně sledovat Okay leták, který vás informuje o nejnovějších novinkách a trendech.

Slevový kupon Okay

Stejně jako spousta dalších prodejců vydává Okay slevové kupony, které lze uplatnit při nákupu v eshopu. Slevový kód Okay vám může přistát do schránky v newsletteru a najdete ho také na specializovaných serverech.

OKAY výprodej

Elektro Okay pořádá výprodej téměř neustále. Podívejte se v eshopu do příslušné sekce a téměř jistě v ní narazíte na zboží za neodolatelné ceny. Výprodej se může týkat lednice, televize, vysavače, pračky i jiného elektra a nábytku.

OKAY otevírací doba

Otevírací doba prodejen OKAY je variabilní – obchody jsou obvykle otevřeny od PO-NE od 9-19 nebo od 9-20 hod. Otevírací dobu konkrétní pobočky najdete na příslušné podstránce.

OKAY prodejny

V České republice a na Slovensku provozuje Okay Elektro více než 140 prodejen OKAY s elektrem.

Další letáky

Okay leták