Orion leták

Hodnocení

( Recenzí)

Orion leták

Slevy na kuchyňské a domácí potřeby, ale také zboží pro stolování – to vše nabízí nový Orion leták, který byste si měli pečlivě prohlédnout před nákupem.

Orion akční leták

Aktuální akční leták Orion platí tento a pravděpodobně i příští týden. Má totiž podobu obsáhlého magazínu.

Pokud v letáku Orion neobjevíte zboží, které zrovna potřebujete, poohlédněte se po něm v letácích konkurenčních obchodů.

Orion – domácí potřeby

Velkoobchod Orion se od svého založení v roce 1992 postupně vypracoval na významného velkoobchodníka, který působí v oblasti prodeje potřeb do domácností. Momentálně společnost Orion působí kromě českého trhu i na slovenském a polském trhu. V současnosti Orion kromě kamenných provozů velkoobchodu umožňuje i zásilkový obchod, který nabízí svůj sortiment výrobků prostřednictvím e-shopu na stránce www.oriondomacipotreby.cz nebo v Orion katalozích. Čeští zákazníci mají možnost nakoupit potřeby do domácnosti ve více než 85 prodejnách Orion umístěných po celé České republice. Prodejny Orion najdete například ve městech jako Brno, Břeclav, České Budějovice, Havířov, Hradec Králové, Jihlava, Kladno, Liberec, Olomouc či Ostrava.

Orion obchod a eshop

Společnost Orion nabízí několik tisíc výrobků skladem, čímž mají zákazníci zaručen skutečně rychlý a pohotový nákup a dodání. V kamenných provozech i v Orion eshopu najdete výběr z těch nejlepších značek, jako například Belis, Czech Blades, DK-plast, Crystalex, Kavalierglass, Maxstar, Sifos, Alfa Plastik, Laze, Sofiko nebo Hobby Life Xeramic. Posláním a hlavním cílem společnosti je dodávat všem zákazníkům skutečně kvalitní výrobky za přijatelnou cenu, a to vše spojené s moderním designem a aktuálními trendy. Obecně bychom mohli Orion sortiment výrobků rozdělit na tyto kategorie:

  • domácí potřeby,
  • zahradnické potřeby,
  • koupelnové doplňky,
  • kuchyňské potřeby,
  • drobné elektrospotřebiče,
  • úklidové pomůcky.

Pokud máte zájem prohlédnout si celý sortiment Orion výrobků kompletní nabídku produktů naleznete v internetovém obchodě Oriondomacipotreby.cz nebo v Orion akčních katalozích. Aktuální letáky jsou pro zákazníky skvělým zdrojem informací, protože se zde dozvědí o výhodných slevách a atraktivních nabídkách. Společnost Orion o letákových akcích pravidelně informuje a dostat je můžete v tištěné verzi nebo si můžete práci usnadnit a prohlédnout si je online na našem webu kdykoliv a kdekoliv.

Orion – tvoříme Vaši domácnost

Během své téměř 30-leté existence si společnost Orion vybudovala síť věrné zákazníky a na trhu získala přední postavení. V sortimentu Orion najdete kromě domácích potřeb i kvalitní nabízené služby. Kromě své domácnosti zde můžete kvalitním vybavením s moderním designem vybavit i váš nově založený podnik či malou gastro provoz. Chcete-li načerpat nové tipy do domácnosti, jste na správné adrese, sáhněte po magazínu Orion, ve kterém najdete kromě současných trendů i mnohé voňavé recepty a inspirace do domu či bytu. Pro ty, kteří mají rádi dobré jídlo, je skvělou volbou e-shop www.oriondomacipotreby.cz, kde najdou vše potřebné pro vášnivé vaření, pečení či prostření stolu pro celou rodinu. Proto neváhejte a využijte online leták, katalog a magazín, které nabízejí skvělé rady, tipy a inspirace do vaší domácnosti.

Orion otevírací doba

Otevírací doba prodejen Orion je variabilní. Před nákupem se proto raději podívejte na otevírací dobu konkrétní pobočky. Najdete ji na příslušné podstránce.

Orion prodejny / pobočky

V České republice se nachází téměř stovka obchodů Orion. Všechy prodejny Orion naleznete zde.