Penny leták

Hodnocení

(22 Recenzí)

Penny Market leták

Zajímá vás, jaké akční ceny přináší akční letáky Penny Market na tento týden? Pak jste na správném místě. Přinášíme pro vás Penny leták v online podobě, a to v aktuální podobě i leták na příští týden.

Akční leták Penny Market

Ať už máte v merku Penny leták na tento, nebo příští týden, nezapomeňte se před nákupem přesvědčit, zda akční nabídky a slevy platí také pro prodejnu ve vašem městě. Některé zboží může být z kapacitních a jiných logistických důvodů pro některé pobočky nedostupné nebo k dostání pouze v menším počtu.

Nezapomeňte se podívat také na letáky ostatních řetězců, jako jsou: Billa, Coop, Globus, Lidl, Norma, Kaufland a Tesco.

Penny leták pondělník / Penny leták čtvrtečník

Co je Penny leták „Pondělník“? Byl to typ letáku, který Penny Market vydával každé pondělí až do 20. 1. 2020. Nyní vychází leták Čtvrtečník, tedy Penny leták od čtvrtka do nadcházející středy.

Více o Penny Marketu

Penny neboli Penny Market je původem německá firma, která v České republice provozuje téměř 400 diskontních prodejen a pravidelně vydává akční letáky, jejichž prostřednictvím zákazníky informuje o akčních nabídkách a slevách. Nové letáky vychází každý čtvrtek a platí do následující středy. Kromě běžných letáků Penny vydává také speciální letáky (např. vánoční a velikonoční letáky).

Pokud rádi nakupujete výhodně a nechcete ztrácet čas listováním tištěného letáku během nákupu, podívejte se na zlevněné zboží na pobočkách Penny v předstihu. Na našem webu vždy najdete platné letáky ve formátu PDF. Momentálně jde o Penny akční leták na tento týden a v dostatečném předstihu zveřejníme Penny leták na příští týden. Oficiální webové stránky řetězce najdete na penny.cz.

Proč sledovat Penny letáky online?

Obchodní řetězec Penny láká zákazníky na cenově dostupné zboží, které je mnohdy k mání ještě levněji. Akční nabídky zveřejňuje formou letáků v tištěné i elektronické podobě. Sortiment zboží v nabídce Penny Marketu je poměrně široký a kromě potraviny v něm najdete také drogerii apod.

A proč preferovat elektronickou podobu akčních letáků Penny? Hlavní výhodou je dostupnost; slevy si můžete prohlížet kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Zanedbatelný však jistě není ani ekologický aspekt – online letáky jsou mnohem šetrnější vůči životnímu prostředí. Navíc nebudete muset řešit plnou schránku, ve které se mnohdy tištěný leták poškodí.

Jaké zboží v akčním letáku Penny najdete?

V prodejnách Penny seženete čerstvé ovoce a zeleninu, maso, mléko, drogistické zboží, potřeby pro domácnost a široké spektrum dalších produktů z produkce českých i zahraničních firem. Penny navíc nabízí privátní značky jako SELECTION, Na gril, BONI (mléčné výrobky výhradně z českého mléka), Kouzelný čaj, Karlova Koruna (výhradně z ČR), Tanja, Řezníkův talíř (šunky, salámy, párky a tlačenky od českých řezníků), Dobré maso (masa z českých chovů a od českých chovatelů), Naturalia, San Fabio, Crip Crop (snídaně a svačiny plné vlákniny), Purissima (chutné džemy a džusy z kvalitního ovoce), Královská palírna, Staročech, Louisa/Bodie (produkty pro kočky a psy).

Penny regionální produkty

Nabídka potravinářských výrobků čítá tisíce položek. Některé produkty jsou dostupné pouze ve vybraných pobočkách – jedná se o regionální výrobky od místních producentů. Řeč je především o pečivu, ale také o ovoci a zelenině z produkce českých farmářů.

Novinkou jsou tzv. neobyčejné kousky z českých farem. Jedná se o ovoce a zeleninu nestandardních tvarů, které nesplňují estetická kritéria, avšak kvalitou se nijak neliší od ostatního sortimentu. Na tyto výpěstky Penny Market poskytuje slevy a snaží se předcházet plýtvání potravinami.

Penny Market karta

Penny Market má pro své zákazníci věrnostní kartu, díky které lze snadno získat slevy na vybrané produkty. Pro technicky méně zdatné je určena klasická plastová karta (Základní slevová karta), o níž lze požádat na pokladně. Obejde se bez registrace a držitelé s ní mohou sbírat body v rámci věrnostních kampaní i na časopis S PENNY u stolu.

O kus dál jde plně digitální karta, kterou lze propojit s aplikací Penny a využívat množství dalších benefitů. Za zmínku stojí především slevové kupóny, možnost účasti exkluzivních soutěží, slevy na zájezdy v rámci programu PENNY dovolená a další výhody.

Mobilní aplikace Penny

Majitelé chytrých mobilních telefonů si mohou zdarma stáhnout aplikaci PENNY a sní získat přístup k digitální kartě, slevové kupony, online letáky a katalogy, informace o novinkách či upozornění na promo akce Penny a v neposlední řadě přehlednou mapu prodejen.

Penny Market otevírací doba

Otevírací doba Penny Marketu je: PO-NE 7:00 – 20:00. Pro jednotlivé pobočky se může lišit.

Prodejny / pobočky Penny Market

Zakladatelem obchodní sítě maloobchodů Penny je německá společnost REWE Group, která současně provozuje síť prodejen Billa. Penny Market vstoupil na český trh v roce 1997 a patří mezi pět největších tuzemských řetězců. V téměř čtyřech stovkách diskontních prodejen pracuje na čtyři tisíce zaměstnanců.

Pobočky Penny Marketu se nachází ve větších i menších městech ve všech regionech České republiky. Najdete je v lokalitách jako Praha, Karlovy Vary, Roudnice nad Vltavou, Olomouc, Ostrava, Brandýs nad Labem, České Budějovice, Louny, Most, Slavkov u Brna, Litvínov, Liberec, Teplice, Písek, Trutnov, Sokolov, Benešov, Vrchlabí, Zlín, Dobřany, Borovany, Slaný, Hodonín, Králíky, Brno, Litovel, Třinec, Karviná, Orlová…